Glavni meni

Putopisi po dzungli

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Mart, 2012, 21:41

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

A sto je krava ljubicastija to je cokolada bolja.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

to ne vazi to je svajcarska cokolada.

ЯЭВОЛУТИОН

Ne , ne, kod holandske....kad svajcarace su sve ljubicaste ali nisu nesto .....zato sto ne koriste glave (headove) od krave vec mleko.....zato i jeste coklada za decu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Panta Zemunac

Kakvo je (ne)vreme nado¹lo...ispade da ste bili èistunci, pravi strejta¹i!?!

Pa, da, nije Daèiæ tada bio ministar...

ЯЭВОЛУТИОН

Jedno popodne se cujem sa Pedjom Vatrom iz Kragujevca...naselje Male pcelice....centar Srbije....i tako ja krenem za centar Srbije....Odlucim se da idem sam, da idem putem kojim do tad nisam isao a nije autoput....dakle Ibarska, pa levo na Partizane, pa Topola, pa Kragujevac....Krecem i vec na Ibarskoj neka devojka stopira....pise ono cuveno CA....Cecenka....moglo bi se omrsiti....stanem i zapodenem razgovor....nece na motor pa nece...kaze pogunuo joj neki drugar pre par godina.....wtf ...Krecem polako i Ibarska kao Ibarska....dosadna, ali cim se odvojih za Partizane, krecu krivine kroz naseljena mesta. Prolazim pored hiljadu radnji za obradu kamena.....i polako se spustam ka Topoli....Do Kragujevca jos par krivina, pa onda kroz Kragujevak ka Kraljevu pa u Pcelice.
Tamo kao i uvek gomila nekih prica i secanja na neke stvari.....Prodjose sati za cas....vreme je da se podje kuci.....
Usput postoji neka kafana u koju sam ranije svracao ...nalazi se u Kragujevcu , na glavnom putu...nedaleko od skretanja za Pcelice.....sluze skembice na zaru i dimljenu vesalicu....vrhunsku....ali ovog puta preskocih tu kafanu, jer mi se jela jagnjetina....Vracam se putem prko Avale...smorila me ona sela....a i secam se jedne kafane na izlasku iz Topole...zapravo se ni ne ulazi u nju.....bela kafana sa Desne strane....Jagnjetina ubija.
Usled gladi kilometri se sporo krecu....jedva docekah kafanu ....ulazim unutra i masem gazdi...seca me se.....Nema jagnjetine......Staaaaa.....cvil....covek obeca da ce da mi donese pecenu prasetinu kakvu nisam jeo....i takovo dunju....kaze da sam se najavio ostavio bi mi pola kile.....jbg.
Pojedoh tih pola kile praseta...rebarca...stvarno dobra, i sabih dve viljamovke....bezi kuci pre mraka.
U Mladenvcu patrola...ja malo popio pa se izbezobrazio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

doktor

Sa Pedjom sa Malih pcelica sam menjao Guzzija za jednu nesrecnu Katanu 650 99. godine. Navozao se ja Guzzija, stavio ga u oglase, ali nudi se samo gradjevinski materijal, camci...samo niko ne nudi pare. Naidje zamena za Katanu i meni se ucini OK. Uradim na Katani nove karike i jos po nesto...medjutim u nekom trenutku saznam da je jedan lezaj na radilici Pedja budzio od nekog Renoa...Kako su se delovi za ovaj model nabavljali teze od svega na svetu (model za americko trziste) ja resim da to ne diram jer bi se to oteglo mesecima. Epilog price...na autoputu, na 180km/h kad sam oduzeo gas taj lezaj je odleteo u cilindar i smrvio sve sto se moglo smrviti, a ostala 3 cilindra netaknuta. Krenem da trazim drugu masinu, kad slucajno bas Pedja ima drugu masinu, dobru. Uz nju dobijem i novi klip i karike i od dve masine spakujemo jednu skoro novu. Navozao sam se citavih 1000km i prodao. Ovaj sto je kupio od mene ubio je jedno 25000km i na kraju je zavrsila kod Broca u Cacku.
Bikers work is never done!

mali_zmaj

e kad ovo citam zapitam se da li mi je zivot bio dosadan,ili sam samo rodjen i zivjeo u pogresno vrijeme,svaka cast,izuzetne price!   [thumb_up]
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Mladenovaka patrola ko i svaka seoska patrola....nalaktio se pandur na haubu  a drugi mladji mase paprikom.....i tako ja stanem..
-nek je sila sa tobom, dzedaju...to rakija progovara iz mene
-al si ti veseo
-jup
-nemamo ovde aparat ali mi se cini da si malo popio
-nemo da se vredjamo....i dalje rakija
-dokumenta , i sidjite sa motora
ja laganice motor na copavu i sidjem sa njega ko trezan
-ajde sad hodajte po liniji
ja ko manekanka, nogu pred nogu
-sta si bre pio kad udara u glavu a noge ne dira
prst uvis...cisto da znaju da je bitno....i iz ranca vadim pola kile viljamovke...ali ne one kupovne...domace
Onaj mladji nesto gleda a stari se vidim nasiljio....njuska onu krusku ko medved.....
Vidim ja da je vreme da se uozbiljim...vec i noge popustaju..
-Zemljace , pusti to, nego ima li ovde negde da se odmori....nesto me sastavilo
-Vidim ja da je sastavilo...imas par stotina metara dalje park...pa dani dusom
-A samo da znas, to ti je dunja od gazda Sllavka iz Takova....takvu vise ne prave...nego sklonite se i vi sa ovog sunca...udarice i vas u glavu ko mene.....i laganice se vratim na motor da krenem
-dokumenta....pritrcava mladji i daje mi....ali si ga nabo...dusu bi djavolu prodao za krusku!!!
Omasim ja onaj park, a i glava se malo od vazduha izbistrila i nastavim put preko avale.....misa i \ljilja pei su se bas iz urane sredine preselili  u brda, pa kao ajde i do njih da svratim......ABC produkt....gde nestade parce puta....ma dobro idem onda pravo kuci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Seæam se kad si mi se ¾alio da si nas proma¹io :D :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

jeste, ti se seæa¹... :D

easy


Kengur

Citat: easy poslato 11 April, 2012, 16:01
lol

Samo se ti smej, zamalo juce da ti skinem leo v sa motora... :)


Lazic


easy

a sta ces s' njim leba ti? :)

Kengur

Da ga dam uffu da zameni za dop ili koks :D

UFF


Gašpar

Citat: revolution poslato 11 April, 2012, 10:30
Mladenovaka patrola ko i svaka seoska patrola....nalaktio se pandur na haubu  a drugi mladji mase paprikom.....i tako ja stanem..
-nek je sila sa tobom, dzedaju...to rakija progovara iz mene
-al si ti veseo
-jup
-nemamo ovde aparat ali mi se cini da si malo popio
-nemo da se vredjamo....i dalje rakija
-dokumenta , i sidjite sa motora
ja laganice motor na copavu i sidjem sa njega ko trezan
-ajde sad hodajte po liniji
ja ko manekanka, nogu pred nogu
-sta si bre pio kad udara u glavu a noge ne dira
prst uvis...cisto da znaju da je bitno....i iz ranca vadim pola kile viljamovke...ali ne one kupovne...domace
Onaj mladji nesto gleda a stari se vidim nasiljio....njuska onu krusku ko medved.....
Vidim ja da je vreme da se uozbiljim...vec i noge popustaju..
-Zemljace , pusti to, nego ima li ovde negde da se odmori....nesto me sastavilo
-Vidim ja da je sastavilo...imas par stotina metara dalje park...pa dani dusom
-A samo da znas, to ti je dunja od gazda Sllavka iz Takova....takvu vise ne prave...nego sklonite se i vi sa ovog sunca...udarice i vas u glavu ko mene.....i laganice se vratim na motor da krenem
-dokumenta....pritrcava mladji i daje mi....ali si ga nabo...dusu bi djavolu prodao za krusku!!!
Omasim ja onaj park, a i glava se malo od vazduha izbistrila i nastavim put preko avale.....misa i \ljilja pei su se bas iz urane sredine preselili  u brda, pa kao ajde i do njih da svratim......ABC produkt....gde nestade parce puta....ma dobro idem onda pravo kuci....


Ala si ti mator. Pa ti ne mozes u jednom postu da se pokupis sta si pio. "Duuuring the waaaaar... " ;D

nano


apu

Citat: Gaspar poslato 11 April, 2012, 23:36
Citat: revolution poslato 11 April, 2012, 10:30
Mladenovaka patrola ko i svaka seoska patrola....nalaktio se pandur na haubu  a drugi mladji mase paprikom.....i tako ja stanem..
-nek je sila sa tobom, dzedaju...to rakija progovara iz mene
-al si ti veseo
-jup
-nemamo ovde aparat ali mi se cini da si malo popio
-nemo da se vredjamo....i dalje rakija
-dokumenta , i sidjite sa motora
ja laganice motor na copavu i sidjem sa njega ko trezan
-ajde sad hodajte po liniji
ja ko manekanka, nogu pred nogu
-sta si bre pio kad udara u glavu a noge ne dira
prst uvis...cisto da znaju da je bitno....i iz ranca vadim pola kile viljamovke...ali ne one kupovne...domace
Onaj mladji nesto gleda a stari se vidim nasiljio....njuska onu krusku ko medved.....
Vidim ja da je vreme da se uozbiljim...vec i noge popustaju..
-Zemljace , pusti to, nego ima li ovde negde da se odmori....nesto me sastavilo
-Vidim ja da je sastavilo...imas par stotina metara dalje park...pa dani dusom
-A samo da znas, to ti je dunja od gazda Sllavka iz Takova....takvu vise ne prave...nego sklonite se i vi sa ovog sunca...udarice i vas u glavu ko mene.....i laganice se vratim na motor da krenem
-dokumenta....pritrcava mladji i daje mi....ali si ga nabo...dusu bi djavolu prodao za krusku!!!
Omasim ja onaj park, a i glava se malo od vazduha izbistrila i nastavim put preko avale.....misa i \ljilja pei su se bas iz urane sredine preselili  u brda, pa kao ajde i do njih da svratim......ABC produkt....gde nestade parce puta....ma dobro idem onda pravo kuci....


Ala si ti mator. Pa ti ne mozes u jednom postu da se pokupis sta si pio. "Duuuring the waaaaar... " ;D

ne bih da ti kvarim zabavu ali viljamovka je vrsta kru¹ke od koje se pravi pomenuta rakija :D tako da ima samo jednu gre¹ku sa dunjom :D