Glavni meni

Putopisi po dzungli

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Mart, 2012, 21:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che


El Jefe

#101
Da se nadovezem na prvi video sto ga postavi Che.
Nije bilo lose na Carapica brestu.Najzanimljiviji deo je bio kad su potegli svijetlo oruzje ,a medju njima onaj sto je pucao sa kalasnjikovim sa prigusivacem.Na to su mu vikali-Skidaj taj auspuh
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Nismo jos stigli do Bresta ..polako..
Elem tam se nekako izborismo sa gvozdjem u livadi , kad ojeknu pucanj.....Na parkingu gledam Caleta koji stoji iznad coveke oko kojeg je lokva...pomisljam na najgore....na Caleta skacu panduri , hvataju ga....prilazim i shvatam da je lik u blagom onesvestu, vise od pistolja koji mu je opalio pored uva, a lokva je nastala od flase vina koje se razbila....Cale je hteo da ga urazumi kratkim udarcem drskom pistolja u glavu, a pistolj opalio....nema povredjenih i nema mrtvih...jedino je stradal viljuska na Zikinoj Hondi...metak je probusio cizmu i ulje je iscurelo......"Pa kud bas moj motor"....
Caletu oduzese pistolj, i odvedoise ga na informativni razgovor...ma sve se dobro zavrsilo...
Pijani vozac Guzzia Falcone je Misa-pei koji sa kumom nesto svrljao tu po kampu, i u potpunoj erekciji vitlao po kosutnjaku u zelji da nasto nabode....najbolja ideja koja mu je u tom trenutku pala na pamet je Nela....poznata inace kao Nela Bas....inace krajnje ok lik , zivela na Ceraku, a cujem da se udala u neko prigradsko naselje i da je uzorna majka....dovojka je bila malo slobodnija, i svi su se tripovali da mogu da je kresnu....mnogi se hvalili....po njenim recima nisu se bas mnogi ovajdili, a i ti koji jesu nisu se bas proslavili....a njenom sudu verujem, zne ona .
Onako raspali od alkohola smo se vukli po kosutnjaku i sledeci dan......polako su se pakovali satori, polako su motori odlazili i mi skupljali zaostalo djubre....prodje i to.
Posle toga sam se malko bolje upoznao sa onim bajkerom sto lezase ispod motora ....on je ok lik, nego se druzio sa ozbiljnom ludacima....Sale tarzan....i Staja Berger....Saleta tarzana je nekada davno neko pokupio kolima na Hondi Four, a inace je bio gradjen ko Tarziko (ako znate strip i lika iz njega) pa je tako i dobio nadimak....Covek je imao tri dogadjaja u zivotu koje je redovno reciklirao u prici....i stvarno kad ga slusas prvih par puta, zanimljive te price. Ali kad pogubi racunicu kome je sta pricao pa po seti put prica istu pricu...onda bezis da ga ne sretnes. Staja je po prici neke ribe licio na Bergera iz Kose ...ja bas nisam siguran, but jebiga. Uglavnom to su bili Misini kumovi.....Ljilja je dosla par godina kasnije na nekom koncertu...garant ga navatala onako pijanog....a onda su upoznali mog Batu...ali to nije pricao o motorciklizmu vec jedna druga prica, pa necemo o tome.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

E te 94te sam ceo dan jahao po Pininom motoru :)

Samo sto me je cale izlozio da su to bile trke :D

ljilja-pei

Mali, zajebao si se ¾estoko, ja sam Mi¹u upoznala posle samo nedelju dana i to preko Staje, na koncertu Galije kod skup¹tine. Znaèi, ne par godina kasnije, nego par dana kasnije :) :) :)  Inaèe, Staja i Sale Tarzan su nam venèani kumovi!!! QQ!!! :) :) :) Ove godine nam je 18 godina braka :)  Mo¾da se i seæa¹ doèeka 1995. god. kod Saleta na Èuk padini...  Oko 12:30 je poèeo maraton "Pobesnelog Maksa", pa smo Mi¹a i ja zbrisali kuæi, a vi ste ostali :) I nemoj da zaboravi¹ Ristu iz Panèeva i Snejka, koji su tada bili neizostavni deo svake prièe...

P.S. Ne zaboravi i moto-skup na Kalemegdanu, kod kule Neboj¹e 1995. godine. Imamo i neke fotkice odande... :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

goranvojska

vidim ja da ce da radi oklagija.

ljilja-pei

Neæe, neæe, ja ne smem ni da prièam ¹ta sam sve do¾ivela sa njima za sve ove godine :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

goranvojska

ma udri samo sto nesmes.

ljilja-pei

Ne bih htela ba¹ potpuno da ocrnim moje drage prijatelje, iako im dugujem za jedan odlazak u urgentni i nogu u zavoju dve nedelje, pogotovu Revoluciji, njegovom bati i mom Mi¹i :) :) :)  To je bilo 1995. god, nisam ja zlopamtilo...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

goranvojska

ti nemozes da ih ocrnis vise nego sto su crni.opleti po njima malo.

ЯЭВОЛУТИОН

Par dana kasnije....pa onda je jos bio pijan...nije se ni optrznio...navatala si ga sa promilima na trecem podeoku....sad mi je sve jasno.
Ada....zapravo je to tada bilo sasvim pitomo mesto...ovi sa rolerima i biciklama se nisu vozali celu noc, pa smo mi sa motorima tuda divljali....Misa-pei i Ljilja Anlaser su svracali sa vremena na vreme, ali uglavnom svako bogovetno vece smo visili na adi i oduzimali se od svega. Tada ja porodica pei zivela u civilizaciji...27. Marta, iznad renola.....valjda....
Te veceri je bilo jako zanimljivo....kad sam stigao na Adu...vec je drustvo prekinuto ....igrali su pikado...naravno posto nisu devojcice, gadjali su sa petnaest metara strelicama metu standardne velicine....nisu bas pogadjali. Odjednom nailazi rolerka....tada je to bilo relativno novo u gradu....sasekose je u startu...oborise devojku na zemlju svukose rolere u pokusaju da probaju to cudo....devojak je prvo bila zaprepascena a onda se krivila od smeha narednih sat vremena...par puta smo je osvezavali vodom...nije mogla da veruje kakve budale....kad smo se svi posteno ispadali, vratismo se pivu...da naglasim da kod prilaza kaficu preko trave, postiji jedan mali kanal...za vodu.....U jednom trenutku dolaze dva motora....Steva i Zare staju, steva silazi a Zare nastavlja jo dva metra i staje mozda desetak santimetara kako je prosao prednjim tockom kanal.....leva noga pokusava da napipa zemlju...ali zemlje nema....i motor i on su na zemlji....Vristanje, niko ni ne prilazi, posto smeh je nemoguce zaustaviti....nekako se iskobelja covek ispod motora i podize ga.....i dalje ne zna sta ga je snaslo. Njegov brat Steva, momak os preko 2 metra, stoji jednom nogom u kanalu, a drugom van....iskrivio se ko krivi toranj u Pizzi..
onako naduvan i polupijan pocinje monolog:
-gle krivo drvece....i klupe su krive....i kafic je kriv
okrece glevu na drugu stranu
-KRIVO JE MORE !
deset ljudi nicice padaju od smeha....odmah pocinje horsko pevanje-urlanje: KRIIIIVVOOOO JEEEE MOOOREEEE...
Te veceri samo bas preterivali...Tarabici (Mitar i Milos) su dosli sa ahtungom i doneli dva kartona unucica....popili smo svo pivo iz kafica i sabili kesu trave.....idemo po kobaje za rostilj...Krecemo, ispred mene Shuba sa nekim, a samnom Mitar...peglamo onaj pravac posle restorana Jezero i odjednom mi stopke od motora ne staju ispred....ja nastavljam pravo po travi i nekako izlazim na neki asvalt.....Shuba skrenuo gde treba a ja ne...cudno....mislio sam da sam normalan....ipak moram da dignem vizir na kacigi, da me bar nesto izbistri....
Vracamo se posle potrage po celom brdu za kobasicama....6 kila sirovih kobaja i nesto dimljenih, i deset kila leba....rostilj je zapaljen...sta bre zapaljen, Ada gori....dolazi murija da vidi sta se desava.....majstori natrpali kamaru drva na rostilj...vatra prlji lisce na okolnom drvecu a oni stoje par metara dalje upiljeni u vatru. Policije je konstatovala da je "sve pod kontrolom" i otisla dalje.
Rostiljanje je bilo gotovo u 5...jeli smo do 6 a ja otisao na posao u 7....jebi ga u 8 pocinje radno vreme....U povratku me startovala Interventna, ali me nisu dirali....u stvari ne secam se...ja sam njih konstatovao, ali se ne secam da sam im stao, niti da su me zaustavljali...moz da bude.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Tih godina sam bio na necemu...konstantno....I jedno vece krenemo Zare sa Suzukijem gsx750e i ja sa Kawom 750 na usce.....natankali gorivo na Dedinju, i polako preko mosta i pravo u Zverinjak....Sedeli tamo pricali sa Zlotvorom i Ljubom i polako kako i obicno biva, smorili se u drustvu gerijatrije i resimo da krenemo nazad....Posto tad bas nismo imali obicaj nositi kacigu, osim kao dekoraciju kad krenemo na trke, polako prodjemo Sava Centar i namotamo levo kao gazeli.....iz zbunja na pola one nizbrdice iskoce neki maskirani likovi i pocnu da nam masu.....iskocili su na metart ispred njega , mislim da ih noije ni registrovao osim kao prepreku, a ja sam video pandurske maskirne uniforme , ali na sekund....brzina nize i po gasu....iz vise razloga....lepo smo popili, nemamo kacige, motori nam nisu registrovani....mogu da nas karaju ko pijane maloletnice u podzemnom prolazu....brzinu nize i po gasu.....Suzuki zapevao  a Kawa vrisnula kao da je kolju....auspuh 4 u nista je cudo.....
I tako negde na pola puta od nizbrdice do izlaska na autoput cuje se prasak.......pistolja.....na pola gazele prilazim Zarku i kazem:"jesi video seljaka pucao u vazduh" i odemo svako svojoj kuci.
ar meseci kasnije , iz tog istog suzukija vadimo agregat kako bi ga predihtovali...poceo da slini na cilindrima....kad....nesto zvecka u kucistu filtera za vazduh....ispada zrno, vidi se da je rikosetiralo o asvalt i zavrsilo u kucistu filtera...retard je pucao u moju zadnju gumu ....mogao je obojcu da nas ubije.....stresao sam se.
Jos cuvam to zrno kao amajliju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Bo¾e ludaka... Èekaj seæam se te prièe sa blow job bikersa, pre par godina je neko pisao o tome, ali u prvom licu... Ne¹to nije mogao da se na¹teluje ler gas zbog metka...

AndreyRR

Kakvi ste kriminalci  [ludak] [cheers] [cheers]

UFF


easy

daj jos prica na necemu :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

Kao sto rekoh putopis po dzungli, nije hronoloski sredjen vec je vise nabacivanje nekih secanja...kako koje secanje naleti i sta padne na pamet...Tamo neke godine sam pazario nekog Triumpha Thunderbirda 650. kojeg sam kasnije prodao Saletu iz Bora....ne bitno...uglavnom leto, ja navatao neku cicu....nema se gde a ja ne volim po sumi i prakovima....zapravo ne smeta mi nego mi bilo kratko...a dobra cica....na takvu stoji usparvno celu noc....gde da se vratim kuci pod erekcijom....uglavnom makoh kljuceve od placa matorima...Bolec je na 35 kilometara....bice goriva do tamo i nazad....
Uglavnom pokupim je negde na vozdovcu i lagano Trindzom do Boleca......ni ne pricam joj sta sam naumio....ona se utripovala da ce da se provoza.....nekako izbegnemo punkt na raskrsnici i relativno brzo se dokotrljamo....recimo da je bilo oko 4 popodne.....U frizideru na placu uvek sokovi...smutim nam ness kafu i nesto kao zvacemo o nekom filmu koji je gledala sa drugaricama sinoc....vidim ja da je preplavljena emocijama te je emotivno marnem za ruku i pravac u sobu na spratu.....nije se ni osvestila a ja vacskacem ko mahnit po njoj.....kratka predigra, ali zato mali ne posustaje..prska ali ne pada.....potpuno oznojeni zastajemo za trenutak.....samo njen jedan dodir dovoljan je i nastavljamo.....ej bre kakva cica.....a sve zna....
Bacio sam je kuci i znao da vise necu dobiti nista od nje....ako je i postojala neka emocija isterao sam je na drugu stranu.....jedino da je ninfomanka, ali nisam ja te srece, a i takva bi me napusila posle par puta, jer ne moze to vise od jedared  ili dvared.....prvi put i eventualno drugi. E to je problem sa zenama...misle da mozemo svaki put ko prvi put.....e ne moze.
U povratku sa Vozdovca svratim do zareta, a usput kupim neku votku i shwepess....smotamo po jedan i sabijemo to na jedan....nisam mu ni pricao sta i kako...sve je znao po mom stanju....jos sam bio utiskom...dizao mi se na pomen imena.
Nisam bre ja neki jebac...niti zenskaros, ali padam na lake zene sumljivog morala....dakle ja sam lak muskarac.
Sa Zarkom se znam jos iz srednje skole....bili smo jedini u razredu koji su vozili motor...nekako smo se zgotivili na prvu loptu...zapravo....ja jedan dan dolazim u skolu, a on prica kako bi trebao da ide za Trst....kad za Trst....sad...kad ima voz .....u 6.....moram kuci po pasos, ocemo ...ajde..
Uglavnom odem kuci po pasos i nadjemo se na zeleznickoj....mi na peron ...nemamo pojma odakle krece.
naletimo na nekog ...jebem li ga otpravnik valjda
-dobar dan , voz za Trst na kom je peronu
-dobar dan, ne znam na kom je peronu , ali sam siguran da je negde kod Vinkovaca
-kako
-lako...posao je odavde u 16 casova
-16 casova ne 6...o jebem te , sta cemo sad, jel ima neki na tu stranu
-ima za Kopar
-Ajmo..to je blizu Trsta
U vozu ludilo, neka eskurzija iz Crvenke ili Rumenke....riba ko pleve.
Nemoze da se sedne nigde pa stojimo u prolazu. Neka sisata se ocese o mene.
-opa, jel ti to mene muvas..
-kikot
-kako se zoves...bla , bla, bla, kenj....onda malo prosipanja beogradskih fazona, uzmem je za ruku
-znas ja sam manekenka
-naravno da jesi, pa samo manekenke i trazim
stisao ja nju uz neka vrata i ne pustam...ma nesto se ni ne brani....i tako se zabavlasmo do Kopra.....mahnusmo im i mi pravac za Trst busom iz Kopra.....prolazimo pored tomosove fabrike....pa pravo u radnje za motore....bese ih dosta po Trstu...
Pobegosmo iz neke pizerije da ne platimo, maznusmo par farmerki iz Beneton butika, nekako se vratismo u voz sa nekoliko pari novih patika, i delovima za motore...Sa nama u kupeu neki sverceri.....Izbacivali torbe sa krpicama u medjugranicnom prostoru....ozbiljno uigrana ekipa..
Dakle dodjemo kuci i ja prebiram sta smo sve kupili za motor a sta maznuli...Ja pazario NAVA 2 kacigu, a uz nju poplasio i neke rukavice za motor  i polugice za kocnicu i kvacilo...dva klipa za Elektrona, jedan mali akumulator...i neke dzidza bidze....e da karburator delorto 21 koji sam namenio trondzi, ali je otisao u kompenzaciju.
Sledece godine sam ponovio put ali sa motorom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Aj sad jedan post da se nisi napio,nadrogiro,pao sa motora,ukro ne¹to ili zajebo nekoga..

Lazza

Ajde ulepsaj mi vece, pisi jos :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic

Citat: zmiya poslato 31 Mart, 2012, 22:32
Aj sad jedan post da se nisi napio,nadrogiro,pao sa motora,ukro ne¹to ili zajebo nekoga..

Jao, majko mila... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]