Glavni meni

Putopisi po dzungli

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Mart, 2012, 21:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Ovo je od specijalne dunje viljamovke..

ЯЭВОЛУТИОН

Nemate vi pojma...ja kad popijem ne znam sta sam pio...ako je dobro...a ako je lose onda je losa rakija...
P.S.
Grska ne postoji....stvarno sam im  dao dunju a ovaj matori pandur kuka kako vise voli krusku.....a nateze flasu ko Beba u kolevci....kao on bira.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Alchemist

Nema ni jedne gre¹ke... i kru¹ka i dunja spadaju u istu familiju biljaka :) ...ako æete ba¹ toliko da sitnièarite...  :P :P :P ...a rakije se dele na dobre i na kr¹  [cheers]
You're just jealous cause voices are talking to me

Taraba

Ili ako si Laziæ, rakije deli¹ iskljuèivo na èa¹ice. Druga podela ne postoji [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Dakle da manemo salu.
Jedne godine resim ja da odem na skup u Novom sadu...ne idem na skupove odavno, ali nekako resih, i to je to. Zena pocela da baje da padne kisa, i to je prelomilo....cim ona insistira da ne moze ja odem...
Rano jutro se spremim, i krenem na mesto starta....ide Kina sa Harleyem 883, Mesing sa SR500, Sale sa ST750 i ja sa Yamahirijom.  Dakle svi na Uscu cekamo da se skupimo..naravno Sale kasni...kao i uvek...dogovor je da krenemo u 12....vec smo se potparili u jaknama .
Napokon stize i on...ali mu vruce, pa se prepakuje...to traje bar pola sata....ja polako pocinjem da pistim na poklopac ko pretis. Nekako krenusmo...dogovor je autoputem pa na Venac.....monotonija autoputa uvek uspava...stizemo do odvajanja i dajemo zmigavac, a pored nas u punom gasu prolazi Mesing sa Sr500...ne zeli da skrene...staje tek posle 300 metara, i zaustavnom trekom se vraca unazad....vidim je nece na dobro da izadje. Polako se penjemo kroz Irig i stizemo do vrha fruske gore...odatle sze spustamo nizbrdo....ja vodim a ovi iza mene mi ablenduju...ja se nekako smirim i usporim....stajem sa strane, a njih trojca u glas mumlaju kroz kacige :"sta divljas naicice ti nekoi iz suprotnog smera"..."aman ljudi ovo je jednosmerna....ne me drkate"...krenemo dalje i ja naravno drzim svoj tempo, a oni me jure. negde pri dnu odjednom auto ka meni , jedva se maknem da ga ne sastavim po sredini....unutra dvoje penzosa...verovatno nisu ni uklavirili da ne sme tuda.....
Dakle stigosmo na skup...koji naravno nije u Novom Sadu vec u Kamenici.....ali tad pocinje splet nesrecnih okolnosti koje se ne mogu opisati......ali probacemo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

revolution, nemoj nas vise drzati u neizvesnosti!
Ajde, nastavak!  [cheers]
[watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Dakle smestimo se sa motorima, uz obavezno svadjanje na ulazu i pozivanje na poznanstva, u neki sumarak u donjem delu kampa. Kacige na lakat i polako....kako smo stigli oko 13 casova, vec su se izmileli oni koji su u petak popodne dosli i omlatili se na suvo. Nailazim na neke poznanike, i krece prica o sinocnjem tulumu. Peca dolazi , zadihan i prica kako se Zoki Jon potukao....omlatio nekog lika koji mu se ispentrao na harleya rano ujutru, i ovaj pre popijene kafe, sam mrzovoljan od sinocnje duvke, nije hteo ni da prica sa covekom....samarom ga oborio na zemlju i poceo da ga mlati....dogadjaj je od pre pola sata...kaze....
-ajde pusti to, znas da Jon ume da pretera u jutarnjoj mrzovolji, a i koji kurac trazi budala na tudjem motoru.
krecemo na neku klopu do \novog Sada , a i da se provoamo....u povratku na kapiji metez....nesto se desilo.
Peca dotrcava i zadihano (kao u danima mrmota) kaze da je Jon omlatio lika...
-koji ti kurac pa rekao si am pre tri sata
-ma opet
Sta se zapravo desavalo....Jon je kasno shvatio da idemo u Chickentiku na klopu, pa je krenuo za nama. Neki lik mu se popeo iza njega na motor, i pitao ga da ga poveze do Novog Sada....ovaj verovatno nije ni cuo sta ovaj prica...mozda je mislio da ce da ga kara...te je odmah laktom reagovao...sisao sa motora i poceo peglanje....Tip je bio iz lokalne ekipe pa su jedva spasili coveka zivog a Jona od linca dvadesetorice ...
Vece pada i onako pod nekos satrom sedimo nas desetak i prezvakavamo zilave pljeske....Dva mesta od Jona sedi neki momak koji se razgalamio....po naglasku se vidi da nije lala nego srbijanac....
-Ma svi ti sto voze te Harleye su pederasi
Jon i dalje mrzovoljno prebacuje komade pljeske iz jedne u drugu stranu usta.
-A jeste li videli onog paorcinu sto je dao motor Dragani Mirkovic za spot....kakav pa.....
tu se otprilike zavrsava recenica posto je Jon preko Vlaste zavalio takvu samarcinu liku, da se ovaj iskipovao sa klupe na ledja...kako ne bi ostao nedorecen, skace na njega i......repeticija je majka znanja
Treci jubilani put u jednom danu na jednm mestu sa jednim razlogom.....
Inace je Jon jedan cudan lik....visok , relativno mrsav, sa poduzom kosom i bradom vezanom u rep....da i brada je vezana u rep....markantnih crta lica....inace je bio dosta dugo na taxiju....
Ranije je bio na vespi, a onda je pazario Shadow 800, koji je kasnije prodao Rendiju iz Nisha....zapravo Rendy nije tada bio iz Nisa vec iz Beograda...ok , ne bas iz Beograda vec iz Rusnja...
E sa Rendijem ima anegdota, ali to kasnije.
Urbane legende se pripovedaju o JONU
Elem jednom prilikom, tamo devedesetih, u Zverinjak (neko ce se setiti kako se prvobitno zvao Mad max) je dosao Jon sa ekom cicom....manekenka 19 godina...uglavnom je takve privodio...I kako je ekipa za stolom zabalavila, i rec nije progovarala, shvativsi da ce da ga obrukaju...tiho, ali da svi cuju rece malenoj
-Mala, ajmo do mene kuci, dobio sam novu plocu Dorsa, vredi preslusati....
Sedaju na motor i odlaze....

Jon i Misa Brada, sede u Moskvi jedno vece i piju ...recimo kafu....onako dugih kosa u crnim mantilima i pantalonama....kuliraju. Prilazi konobar tresten pijan...zavija kad prica.
-Izvinite, oce, ja imam cerku od 19 godina, vreme je da je krstim..znate,....
-Naravno, naravno.....evo otac Miroslav ..on ta krstenja radi

Inace je radio u HD predstavnistvu u Beogradu kao Menadzer....jedna od mladjanih hostesa, udata, se namestila, te je on odradjivao na redovnom nivou....Njenog muza, omaleogi kicosa gradskog, koji je inace redovno svracao do supruge na posao, su iz milosta zvali Jelen (aluzija na rogove). Jedno vece dok su sedeli u KaPeu, dolazi muz doticne i onako zajapuren, verovatno saznavsi sta se desava, prilazi stolu i besno upita:
-Ko je ovde Zoran
Misa brada odskoci od stolice, prstom pokazujuci na Jona, uzviknu
-On jeee, udri ga Jelene...

Inace u tom predstavnistvu HDa su se cudne stvari desavale....ali o tome kasnije..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Ne znam gde da stavim ovo, nesto mi je ovde najprikladnije. Revolution nadam se da se neces ljutiti...

Citat: Dejan Ilic Unuce

Na dana¹nji dan 17. aprila 1994. grupa okupljenih bajkera iz raznih krajeva Srbije poèela je sa organizovanim okupljanjima po Srbiji ono ¹to se danas zovu moto skupovi. Nekoliko meseci pre, u Beogradskom klubu St.James Ja i Ljuba Bo¾oviæ- Ljuba bajker (voditelj u video prilogu) preneli smo ideju ostalim moto klubovima, u to vreme MK ARHANGEL, MC ROLLING CHROME, MK FREE WHEELS, MK MAMUT i na sve ostale koji su nam se pridru¾ili u organizovanju moto skupova te 1994. god.




Lazic

18 godina danas...



@Alja:
gde bre sad prekide na pola filma, ¹ta bi sa jelenom...?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

razmazan kao pa¹teta... :D

Hohštapler

Jer mu on kriv ¹to mu je ¾ena lakog morala...
Da nije ovaj obraðivao, neko drugi bi... (a da je mu¾ radio kako valja, ne bi ni bilo potrebe...)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kengur

Citat-On jeee, udri ga Jelene...


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mkt

ahahah vrhunski
jedva cekam nastavak  [watching] [watching] [watching]

ЯЭВОЛУТИОН

Prva stvar koju je Jon kao menadzer uveo u firmu je slika majmuna koju je zalepio na vrata direktora predstavnistva Takisa.....
Jednom prilikom su neki likovi usli u predstavnistvo a Jonu se bas nije ustajalo....sto je prouzrokovalo isterivanje istih na ulicu da kroz izlog gledaju motore.
Kasnije ulaze neki kao poznavaoci, a kako je Jon uvek bio spreman da nekoga drka ako mu se moze...krece sa upadicama...
-ja se izvinjavam....koji je ovo ram.....(aludirajuci na razlicte tipove ramova na harleyima)
-ramkate u pedu ...sta
-mislim boja
-koje te jeboje ja
-hvala
pola salona vristi dok ovi pokunjeno izlaze napolje...
Najavila se televizijska ekupa kako bi uradili reportazu......Takos dolazi kod Jona da ga zamoli za malu pomoc...hteo bi da se obrati novinarkama na srpskom jeziku....da im kaze dobrodosli
Odgovor kao iz topa .....
-Takis, you just tell them "SEEELJANCURO".....means welcome!!!
narednih pola sata Takis vezba izgovor.
Napokon dolazi i novinarska ekipa, sa sve napirlitanom voditeljkom.
Kamera jos nije upaljene, oni ulaze, a Takis trci pred njih
-SEEEELJANCURO
novinarka zapanjena....ne zna sta da kaze...zinula ko pes
-SEEELJANCURO...ponavlja Takis
sekundu kasnije, shvata da mu je namesteno
-JOON, JON.....what means seljancuro......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Inace vozeci se po Jugi sa raznim sokocalima imao sam prilike da se nagledam veselih bosanaca....cudo....Jednom prilikom sedim u hladovini nekog drveta i gledam u daljinu....raskrsnica nekog lokalnog puta , u blizini naseljenog mesta, a setili se veseli bosanci da tu stave spomenik....kako bi bilo veselije napravili su i poveliki kruzni tok oko spomenika...U jednom momentu sa nekim apnom dolazi bosanac i u punoj brzini zalegao i mota krugove u kruznom toku...posle jedno desetak ispravi motor i udalji se u pravcu iz kojeg je dosao....nepunih deset minuta kasnije na istom motoru drugi bosnian....ista prica...desetal i ode nazad....pitah se koji im kurac....Svakih deetak minuta.....evo ga opet onaj prvi....sad je bar petnaest puta obrnuo i vratio se nazad....u cemu je fora..
Nailazi naredni trkac i posle zavrsenih petnaest krugova izlece u pravcu odakle je dosao ....ali u livadu.....prhnise golubovi, skakavci se razletese, a on se kotrlja po onoj travuljini i zavrsi u nekom jendeku....
Skocim da pogledam jel ziv....ustaje boske i vrti glavom....
-jebo mater, nekako mi se vazda zavrti u glavi posle petnaestog kruga....a Zlajo nista ko da nije vrteo!!!!
Ultimativno trkanje vrtis svaki put po par krugova vise i ko ostane na motoru pobednik....a dok cekas dok sledeci zavrsi cugas pivu....ludaci svoje vrste.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Kengur


Lazic

samo se vi smejte, meni pripade muka od silnog vrtenja...