Glavni meni

Vazdusne puske

Započeo UFF, 21 Mart, 2012, 12:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 20 Maj, 2016, 01:29
Citat: bucko poslato 20 Maj, 2016, 00:10
Uffe sinoc sam istrcavao ovu moju do ostruznickog mosta i nazad i vidim kod tebe kamion dize kontejner pa reko necu da smetam








sto nisi jbg bar da je pomazim..

ja posle isao da vidim ovu mrcinu, napravio je skoro decicu pa je to jedna od opcija (mada mi se onaj manji vise svideo, jebes velicinu)


http://s32.postimg.org/wzd5g9i11/20160515_150253.jpg
Kakav divni blentaaaaaa... [srce]













Citat: bucko poslato 12 Maj, 2016, 18:10
Ja na metu zalepim kapislu ud mg-jca i dobijem ovo








http://s32.postimg.org/6c5omj6kl/image.jpg


Ti si bre gori piroman od mene... ;D :-*




bucko

Uffe retko idem na tu stranu al obecavam da ako se ponovi situacija svrcem, lep bre ovaj muzjak bas.

Laki nekad je na sadasnjem Miljakovcu tri bio vojni poligon,svasta je ostrajalo posle vojnih vezbi iza vojnika koji nisu hteli da cadjave puske corcima. Tu nam se razvijala masta sta dalje raditi a dokoni klinci svasta smisle  [panic] [panic] [ninja] [ninja] [djavo] [djavo] [djavo] [policaja] [policaja] [policaja]

Lazic

Naravno... ;D :-* Ili ako kao ja ima¹ punu kuæu oru¾ja... ;D

bucko

To je samo dodatni plus [rofl] [rofl] [rofl]

UFF


UFF


djolefer

Uuu
I uffe os reci ako nije tajna gde si je uzeo i koliko je para i dal ja kao ne imaoc dozvole mogu da si
Uzmem takvuu
:D

UFF

mozes.. ali u Bugarskoj za realne pare, kod nas na kupujemuvaljujem je oko 900e
bez prigusivaca, bipoda i optike a racunaj i jos 300e za pumpu visokog pritiska do 300 bara
http://www.hatsan.com.tr/en_at44_s_10.html
moras za Sofiju jbg i da svercujes preko grane ko drogu  [rofl]



djolefer

Hmmm

Ne moram ja...ima kolega koje ce mi to zavrsiti.hvala
:D

mali_zmaj

Uffe jel na neke boce sa komp. vazduhom ili samonabijajuca...  Ja sam nekad imao rusku dvokoljenku,klasicna vazdusara prelamaca,al je bila jaka nasmrt..,ali bio rat,nisam imao hlaca,prodao je i kupio hlace i jos ponesto..,jbg. glupa vremena....
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 17 Jun, 2016, 21:05
Uffe jel na neke boce sa komp. vazduhom ili samonabijajuca...  Ja sam nekad imao rusku dvokoljenku,klasicna vazdusara prelamaca,al je bila jaka nasmrt..,ali bio rat,nisam imao hlaca,prodao je i kupio hlace i jos ponesto..,jbg. glupa vremena....

Imam rusku preklapaèu. Dve dijabole izbacuje bez problema. Razbija teglu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: mali_zmaj poslato 17 Jun, 2016, 21:05
Uffe jel na neke boce sa komp. vazduhom ili samonabijajuca...  Ja sam nekad imao rusku dvokoljenku,klasicna vazdusara prelamaca,al je bila jaka nasmrt..,ali bio rat,nisam imao hlaca,prodao je i kupio hlace i jos ponesto..,jbg. glupa vremena....

nema opruge, nema trzaja, kompresovan vazduh i pumpa od 300 bara

umoris se lepo dok napumpas

VR 46

А коју да купим за голубове? Накотила се гамад  [djavo]
Twist of wrist!

UFF


viper

A koliko para je?
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bucko

Ovo je jos bolje,mk poluautomat

! No longer available

eclipse4


Glava Dole

Evo sta uffova puskica radi sa onog balkona cak... iz prve kao dobar dan... uopste nije opasna ;D


Darko


bucko