Glavni meni

Vazdusne puske

Započeo UFF, 21 Mart, 2012, 12:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ma kao klinac bre u osnovnoj skoli
trebao sam i na takmicenje da idem
ali sam poneo pusku kuci da upucam sa prozora jednog lika sto me nervirao pa su me izbacili iz kluba jbg

nikola_m

haha

a ok, ja mislio da si trenirao u nekom klubu, posto sam ja trenirao 6 godina u Jagodini pa sam se prebacio u NBG USCE jos godinu i posle sam prekinuo, inace sam bio dve godine uzastopno proglasavan za strelca godine

UFF

pa bio je neki klub u mz vidikovac jebem li ga kako se zvao

ma meni to treba da sa prozora teram zivotinje koje hoce da mi se penju na auto/motor i da drkam cigane koji preturaju po kontejnerima :)

ivann

UFF
kolika je cena?Sto se dvoumis?

Zverka

Citat: UFF poslato 02 Septembar, 2012, 14:26
pa bio je neki klub u mz vidikovac jebem li ga kako se zvao

ma meni to treba da sa prozora teram zivotinje koje hoce da mi se penju na auto/motor i da drkam cigane koji preturaju po kontejnerima :)
za ovako nesto  NAPRAVI SI PRACKU  :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

nikola_m

ja imam sve iz zastavinog programa, vazdusnu, malokalibarku, dva karabina, jedan sa kracom i jedan sa duzom cevkom, lovacku, i pistolj 9mm iiiii sasvim sam zadovoljan :)

Boban_m

Koliko li porez placas ;D

nikola_m

pa sada je stigao 2900 za pistolj samo, a za ovo ostalo ne stize...ne znam :D

UFF

Citat: Zverka poslato 02 Septembar, 2012, 15:24
Citat: UFF poslato 02 Septembar, 2012, 14:26
pa bio je neki klub u mz vidikovac jebem li ga kako se zvao

ma meni to treba da sa prozora teram zivotinje koje hoce da mi se penju na auto/motor i da drkam cigane koji preturaju po kontejnerima :)
za ovako nesto  NAPRAVI SI PRACKU  :)


jaka ta pracka previse :)

a i nije dovoljno precizna pa mogu da sjebem motor ili auto
mora vazdusara i pozeljno sa optikom
necu da ubijem zrtvu, samo hocu da ga pece kad ga pogodim, da pece jaaaako

nikola_m

brate ti onda kupi pusku za paintball i gumene kuglice, sa vazdusnom mozes da ubijes nekog  :D

UFF

Ma ubijes samo ako gadjas u oko
i ta za paintball mora da se puni

nikola_m

ja se ne bih bas igrao sa vazdusnom za tako nesto, mozda ne moze da ubije ali da probije kroz kozu moze sigurno..

ivann

UFF VIDIM DA SI NAPISAO DA JE PUSKA 220+60E OPTIKA JEL TAKO?STA MISLIS DA LI IMA VREDNOST UZIMATI ZA TOLIKO PARA?

KIZA73

Citat: nikola_m poslato 02 Septembar, 2012, 16:02
pa sada je stigao 2900 za pistolj samo, a za ovo ostalo ne stize...ne znam :D
Idi ti to bolje da proveris. Kamata je ogromna, tako meni nije stiglo za jednu godinu i kad sam otisao daproverim dobio sam rogove. Kaze lik u poreskom da su poslali ali satro to oni iz poste ne proslede. Da, da. Zato sam popizdeo i sve rasprodao.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF

Citat: ivann poslato 02 Septembar, 2012, 17:19
UFF VIDIM DA SI NAPISAO DA JE PUSKA 220+60E OPTIKA JEL TAKO?STA MISLIS DA LI IMA VREDNOST UZIMATI ZA TOLIKO PARA?

[neampojma] ne paravim se pametan oko stvari u koje se ne razumem
kiza73 zna bolje neka on kaze sta misli

Taraba

#75
Nabavi bre airsoft repliku sa optikom... pucas plastikom koja se krece velikom brzinom i boli u pičku materinu čak i na 30ak metara.

Imaš ovde okvirno cene i šta sve može da se nađe, a može da se nađe SVE!
Mada, kakav si ti ludak, da možeš, uzeo bi verovatno ovo:

Will it Shred? - Vulcan M134 Minigun VS Pineapple (HD) - Redwolf Airsoft - RWTV
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

ne znam ko me bese pitao za dozvolu za malokalibarku..cale mi je bio pandur, dozvole za dva pistolja, lovacku, malokalibarku i vazdusnu...jbg porezi ogromni prodala sam jedan pistolj i lovacku ionako nemam vremena za lov, ostavila sam jedan pistolj ( bolje da nisam :( ) vazdusnu ( jer to mi je bio poklon od caleta za 16.rodj) i malokalibarku...s obzirom da je ovo javni forum toliko cu da kazem sta imam od oruzja :P (legalno)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 02 Septembar, 2012, 18:43
ne znam ko me bese pitao za dozvolu za malokalibarku..

ja pitah
meni cale nije pandur i ne moze da dobije dozvolu, ne daju picke

ЯЭВОЛУТИОН

2002 tamo ...ulaz iz ...kako se zove...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA73

Citat: UFF poslato 02 Septembar, 2012, 17:34
Citat: ivann poslato 02 Septembar, 2012, 17:19
UFF VIDIM DA SI NAPISAO DA JE PUSKA 220+60E OPTIKA JEL TAKO?STA MISLIS DA LI IMA VREDNOST UZIMATI ZA TOLIKO PARA?

[neampojma] ne paravim se pametan oko stvari u koje se ne razumem
kiza73 zna bolje neka on kaze sta misli
Pa ja mislim da bez dozvole za nabavku nema realne cene. Dobijes dozvolu i biras. Bez dozvole kupujes ono sta se nudi pa makar i ne vredelo koliko se ceni. A kod same puske je bitno da je sto jaca (sa sto debljom i duzom komorom za sabijanje opruge i vazduha) i da nije ofucana ako je polovna. Nisan mora da bude u besprekornom stanju. Sama membrana se zameni ako je dotrajala. Dal' je fensi ili kundak sa urezanim "smrt fasizmu", to nije bitno. A cena...kako te bog pogleda.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.