Glavni meni

Vazdusne puske

Započeo UFF, 21 Mart, 2012, 12:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

u ponedeljak izgleda udajem 8x57 i prizeticu najverovatnije jedan 223 ili 243 ;)

Huntard

Pozdrav svima. Pre par dana sam podneo zabtev za nabavnu dozvolu pa cu u slucaju da mi odobre, kupiti ili gamo whisper ili shadow dx. Jos se nisam odlucio. E sad ono sto mene interesuje je to da li se placa porez na vazdusnu pusku?  I koliko, ako se placa.

UFF


Conti-Moto

Citat: Huntard poslato 06 Novembar, 2015, 09:02
Pozdrav svima. Pre par dana sam podneo zabtev za nabavnu dozvolu pa cu u slucaju da mi odobre, kupiti ili gamo whisper ili shadow dx. Jos se nisam odlucio. E sad ono sto mene interesuje je to da li se placa porez na vazdusnu pusku?  I koliko, ako se placa.

Od marta 2016. godine nece biti potrebna dozvola za vazdusne puske i pistolje
pod uslovom da izlazna brzina zrna nije veca (ako se ne varam) od 240m/s.
Poznanik iz Novog Sada uvozi oruzje pa mi je rekao sta se desava.
Ja u martu uzimam kod njega vazdusnu pusku, ima je vec za 8.900 din ! :)
Novo !!!
Conti ROAD !!

Lazic

Al' æe da se Srbi izbu¹e dijabolama, veæ vidim razne krimid¾imi face kako se rokaju vazdu¹arama i bacaju petarde radi zvuènih efekata... [rofl]

Joker

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Oktobar, 2015, 22:38
lovci
skupina pijanaca koja se naoruzana seta po prirodi i puca u nesto

Grupa pijanih, naoruzanih ljudi koji kroz sumu idu u kafanu..

Bar je to tako kod mene u selu... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Huntard

Nije mi jasna jedna stvar. Bio sam u prodavnici i pricao sa vlasnikom koji mi je rekao da je prodao preko 5 vazdusara u zadnjih 2 meseca i kaze da nikom od kupaca nije trebala obuka. Ja danas odem u SUP sa svim papirima osim iuverenja o polozenoj obuci i tamo me neka zenska vrlo neljubazno pokaze na list papira gde pise da treba.
U cemu je stvar? Zar zakon nije isti svuda i za sve?
Da li je neko od vas kupio pusku nedavno?
Da li ste morali ici na obuku?

Conti-Moto

Citat: Laziæ poslato 06 Novembar, 2015, 10:28
Al' æe da se Srbi izbu¹e dijabolama, veæ vidim razne krimid¾imi face kako se rokaju vazdu¹arama i bacaju petarde radi zvuènih efekata... [rofl]

Hahhahahahahahaha ... ti bi Lazicu nadmasio i Gaj Ricija u reziji ... hahahahahahahaha
Novo !!!
Conti ROAD !!

Slaninar

Citat: Huntard poslato 06 Novembar, 2015, 10:40
U cemu je stvar? Zar zakon nije isti svuda i za sve?

[rofl] [clapp] [thumb_up] [kralj]

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Conti-Moto poslato 06 Novembar, 2015, 10:46
Citat: Laziæ poslato 06 Novembar, 2015, 10:28
Al' æe da se Srbi izbu¹e dijabolama, veæ vidim razne krimid¾imi face kako se rokaju vazdu¹arama i bacaju petarde radi zvuènih efekata... [rofl]

Hahhahahahahahaha ... ti bi Lazicu nadmasio i Gaj Ricija u reziji ... hahahahahahahaha
Ali zamisli... ;D :-*

ЯЭВОЛУТИОН

ja bi zamisljao ali ne mogu od smeha...posle prve scene se vec pokidam...nego...jel ce da se prangijaju samo dijabolama ili mogu i cetkice.....zamisljam bulju nekog retarda nacickanu crvenim cetkicama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] to ti prièam, mnogo se manje robija za dijabolu nego za metak... Valjda... ;D

Bori¹a

http://www.halooglasi.com/sport-i-rekreacija/lovacko-oruzje/potrebna-jaka-vazdusna-puska/5425435075877?sid=87583

Samo nemojte nuditi ove Kineske kopije , nesto kvalitetnije a optikom malo boljom i duzom cevi, bar 250m/s.

U dogovorenu cenu ja mogu dati :tablet 7" 40 e, ulazna dvokrilna vrata drvena, kosacica Italijanska za livade,xsenon sijalice komplet nove,LG telefon i jos jedan rezervni sa novom baterijom itd. Stanko. [rofl] [rofl] [rofl]

djolefer

i jel ima neko da proda nesto dobro a bez dozvole?/
:D

UFF

ima ko da proda, prodavac u ranji
ima li ko da donese a da ne traze duplo?

http://zarimex.eu/weapons/airguns/air-rifles/hatsan-air-rifle/at-44-10-tact

Conti-Moto

Da li te zanima Hatsan AT44-10 sa optikom ?
No paper.


Novo !!!
Conti ROAD !!

djolefer

Zavisi how much monija
:D


bucko


DebeliZmaj

da lomi prozore pa da bude zanimljivo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell