Glavni meni

Vazdusne puske

Započeo UFF, 21 Mart, 2012, 12:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesic1

neka kaze neko ko je bolje upucen, za vazdusne puske kalibra 5.5 trebace dozvola, za manjeg kalibra nece, ne znam da li je stupilo na snagu, eto da znate kad kupujete ako necete da se cimate sa dozvolom znaci manji kalibar

Lazic

Citat: Boban_m poslato 03 Septembar, 2015, 04:05
Citat: UFF poslato 03 Septembar, 2015, 04:01
bobane bas lepo od tebe ali nesto ne verujem da bi me pustili u avion sa njom a daleko mi da plivam jbg
Racunaj da je zavrseno, imam coveka... ;D
Dakle ja ne verujem kako je dobro biti Balkanac u Amerikama... ;D

eclipse4

Citat: UFF poslato 03 Septembar, 2015, 04:01
Citat: eclipse4 poslato 03 Septembar, 2015, 00:07
sta sta mislimo pa evo ti iznad i slike puske i slike meta kako bije....rekao sam ti da ih imam....

os prodas?

nakupilo mi se previse pitona i kosta me hrana preko 100e mesecno a ja nezaposlen pa moram da pristupim alternativnoj ishrani i lovu jbg

bobane bas lepo od tebe ali nesto ne verujem da bi me pustili u avion sa njom a daleko mi da plivam jbg

i o tome smo pricali i cenu sam ti tada rekao  ;D ;D

zaboravio si vec  ;D

eclipse4


UFF

ne smem nista ovde da pisem  [ninja]

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Kad bih samo 5 minuta bio okru¾en normalnima... ;D

eclipse4


juga

Citat: Laziæ poslato 13 Septembar, 2015, 01:43
Kad bih samo 5 minuta bio okru¾en normalnima... ;D
Smorio bi se!!! :P

Lazic

Ma znam, al' samo na 5 minuta... ;D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF


Lazic

380 metara u sekundi je jebeno br¾e od zvuka... :o

Kad se sete teroristi pa poènu da gaðaju avione blizu aerodroma, nijedan posle ne bi mogao da dr¾i pritisak na visini, ne bi padali ali ¹teta bi bila milonska za par dana... ;D

UFF

zovem te da probas i da skinemo konzervu od  [cheers]  sa moje terase pri brzini od 380m/s  [djavo]

mada ce moja ispaljivati 305 ali sa dijabolom 5.5 (jaca udarna moc, ubija vecu zivotinju, probija saobracajni znak..)

http://www.hatsan.com.tr/en_mod_125th.html

Lazic

Pazi od tebe mo¾emo i one malo veæe konzerve da skidamo... ;D

balcan girl

hocu ja da uèestvujeeeem :D :D :D konzerve æu da popijem prvo pre nego sto ih poredjamo za skidanjeee vazdusnom puskom :D :D ko izgubi plaæa pivooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: UFF poslato 26 Septembar, 2015, 03:30
zovem te da probas i da skinemo konzervu od  [cheers]  sa moje terase pri brzini od 380m/s  [djavo]

mada ce moja ispaljivati 305 ali sa dijabolom 5.5 (jaca udarna moc, ubija vecu zivotinju, probija saobracajni znak..)

http://www.hatsan.com.tr/en_mod_125th.html

Vidi ti njega ala se edukovao.....

Dijana 350 magnum.nije bas lepotica ali oseduje sve sto druge nemaju.

Mislim da si od najgorih najgoru uzeo...hatsan.... ;D

Bori¹a

ja ne znam tj ne razumem se u ovo pa pitam nekog ko se razume - kakvo je odrzavanje ovih puski?
kakvo je stanje sa rezervnim delovima, oprugama verovatno one se prve sjebu?
koliko je precizno bez optike?
do sad sam pucao iz neke stare 4.5mm pre cu goluba da pogodim ako uhvatim za kundak i zavrljacim prema njemu nego dijabolom :D

Lazic