Glavni meni

Jel ste za neku zurkicu za pocetak sezone

Započeo ®or¾ GTI, 20 Mart, 2012, 22:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

E manijaci ako ste za ovakvu varijantu, rustik bar  na petlovom brdu preko puta metro-a, drugar koji je inace bajker u dusi je otvorio kafe bar a ja imam ka drugar povlastice :), mozemo da dogovorimo biolo koje vece ako ste za neku zurkicu samo za nas, bez naplacivanja ulaza itd, znaci free je sve osim pica , a cene su tipa pivo 0.5 150 jelen, coca oko 120 itd. sto mislim da je skroz ok.
znaci biramo muziku  il player ili ako neko zna neke rokere ili sl.
E da sto je najbitnije ima parking za vise od dvesta bajkova i da jos moze da se baca okis na njih :)!
svi dani osim subote su free taj dan je tamburica.
pisite sta mislite!

UFF

mislim da je za manijacenje potreban svadbarski sto a ne ovi mali stolcici za po 2-3 osobe gde niko ni sa kim nece stici da se isprica
takodje mislim da je lokal veoma lepo uredjen ali da ne mozemo svi da stanemo unutra a ako cemo vec stajati i piti napolju onda je glupo da pivo placamo 150din
i mislim da sam jedva docekao lepo vreme i da mi do novembra ne pada na pamet da udjem u neki zatvoreni prostor da se dimim ko sunka na tavanu
my 2 cents

Nadalina

Ejmin tu det.
Ako je vec lepo vreme, i poljance ispred podruma pica je skroooz kul! ;D
Dzukela u podznaku

Gašpar

Ali, ka¾i ti nama koliko tu ima mesta. Doæiæe i taj novembar, moramo da imamo ne¹to u vidu  ;D

Vlajko

I da taj dan bude 100 kinti pivo za manijake..

ondak bi mogli da razmotrimo..  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

AndreyRR

Kakvi ste bre vi to ljudi,decko lepo ponudi mesto za okupljanje i druzenje
a vi po njemu drvlje i kamenje.Stidite se namijaci jedni.Ne razumem zavidne
ljude,srbijo zemljo otvori se

Major

Svako iznosi svoje misljenje. Prostor je uradjen fenomenalno, bar sto se vidi iz ovih slika.
Pivo bi moglo da bude i jeftinije za manijake.


ЯЭВОЛУТИОН

Stvarno je glupo sedeti unutra po ovakvom vremenu....ja se ne opijam kao neki, pa me tuki zabole za cene, meni sve odgovara.....ali ipak mislim da je prostor mali za letnje zezanje....prvo nema bazen....drugo nekako mi fino deluje, pa sam siguran da nema kofu za povracanje....trece ko bre da plati stetu na namestaju koji unistimo....
Inace je lepo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


mrle

Citat: Vlajko poslato 21 Mart, 2012, 08:37
I da taj dan bude 100 kinti pivo za manijake..

ondak bi mogli da razmotrimo..  8)
ti Vlajko misli¹ da je svuda kao kod turbopedje, mada i on digao na 110 din.

Vlajko

Pa mislio sam sama na taj dan da bude promo cena piva za manijake..

Vi¹e ljudi æe da doðe (pogotovu ¹to je nov objekat pa mu treba razrada)

vi¹e piva se popije..

pa kao mi ne znamo koliko ko¹ta bure piva?  [cheers]

mo¾e i da stavi 200 cenu..
sad posle ove zime svi bi na otvoreno..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar

Budimo realni, bolje da proda 200 piva po 100 dinara, nego 20 po 150.

Major

Ja kad budem otvorio kafanicu (sto je u planu u narednim mesecima) bice pivce po 100 din za manijake ;)

mrle

Citat: Gaspar poslato 21 Mart, 2012, 15:03
Budimo realni, bolje da proda 200 piva po 100 dinara, nego 20 po 150.
hajde da uzmemo da æe po 150 din da proda 50 piva to je 7500 din. Polovina je nabavna cena (prosek u najbli¾em podrumu piæa), ostaje mu 3750. Po¹to je manji promet, u nabavku mo¾e da ode pe¹ke i donese iz dva puta. takoðe je dovoljan on jedan kao radnik. takoðe ne izdaje fiskalni jer ima vremena da proceni ko mu je seo i naruèio. Lokal se samo malo prebri¹e na kraju. Èisto mu ostaje 3000din.
Ako proda 200 po 100 din, mora u nabavku kolima, utovar, istovar cimanje, tro¹kovi auta 1000din. Nabavka 10.000 din. ostaje 9000din, da plati jednog radnika 1500din. na kraju èistaèicu 1000 jer od 200 piva ima mnogo pi¹anja i zapi¹avanja. Od veæeg prometa, veæa je i amortizacija sredstava u lokalu za bar 1000din. Mora svima da daje fiskalni, to mu je 1500 ako 80% daje raèun. Grubom procenom ostaje mu 4000 din, a iscimao se, rintao, radnik kenjao, potkradao, na pivo od 100 din ima je 20% pacijenata.

Da li se isplati?

Gašpar

Prvo sto ne ide on sam po robu, nego veleprodaja dostavlja gratis, kada se veci kupac.
Drugo, mesto je nerazradjeno. Veca je verovatnoca da ce se ponovo vratiti neko od 100 ljudi, nego neko od 25 ljudi.
Sve ima svoje prednosti i mane ;)

mkt

Citat: MajorSoul poslato 21 Mart, 2012, 15:40
Ja kad budem otvorio kafanicu (sto je u planu u narednim mesecima) bice pivce po 100 din za manijake ;)

e sad si se zezn`o  [yahoo] [yahoo]

SSZGO

izvini ali kako jedno pivo kosta 75 dinara ???
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Plazma Keks

tako sto neko u cenovniku napise 75din ;D

AndreyRR


Plazma Keks