Glavni meni

Audi 100 cc

Započeo ¾arko1983, 20 Mart, 2012, 10:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¾arko1983

Prodajem Audi 100 cc dizel 5 cilindra, motor u odlicnom stanju uradjena generalana motora pre 50000 km ugradjeni najkvalitetniji delovi, posto idem na posao svaki dan 15 km u jednom pravcu palio je celu zimu bez obzira koliki minus bio. Pocinkovana limarija, prva boja, nigde truo, na haubi se skinuo lak na par mesta ne znam iz kog razloga, Registracija 16000 hiljada, potrosnja 6-6.5 litara dizela, posedujem dva para felni celicne sa zimskim gumama i aluminijumske sa letnjim gumama.Uradjen trap pre 1000 km. Ja sam drugi vlasnik, uvezo sam ga 1996. Jeftin a veoma rentabilan auto, razlog prodaje sto imam jos jedan auto i kombi.

[attachment deleted by admin]

Major

Nisi napisao cenu..

¾arko1983


jevta


¾arko1983


jevta

E sad je veæ obavezan.

UFF

a kontakt telefon?

a macka koja igra?

¾arko1983

:) telefon 064/9558855

Major


SSZGO

zasto se ovakvi automobili kod nas prodaju po ovoj ceni, a preko ti moras da platis nekome da ga odnese?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SrpskiDzedaj011

Зато што смо финансијски слепци.
I have to return some video tapes....

velja

Ko kaze da se prodaju? Aj ti Zarko javi kad ga prodas za ove pare. Cisto me zanima.

Ja jos u oglasima vidjam motore i kola od jesenas. Moze sve da se proda ... moze i na lotou da se dobije.

¾arko1983

Pa ne mora uopste da se proda, ali ako sam platio generalnu motora 1100 eura isao sam logikom da vredi sasija 400e.... takodje sta se moze kupiti za 1500e, ja sam kupio BMW i mogu reci da je audi za njega ladja po udobnosti....
SSZGO ja bih voleo da meni pokloni nekog ovakvog stranca dizela cak bih ga i platio 500e da ga imam za delove onda necu ni prodavati moj, posto ti znas gde ih bacaju ti ga uzmi dzaba a ja cu ti dati za njega 500e

AndreyRR

Ljudi sta vam je danas,samo kenjate po ljudima i njihovim oglasima ili postovima,stvarno vas ne razumem.

SSZGO

Citat: zarko1983 poslato 21 Mart, 2012, 08:19
Pa ne mora uopste da se proda, ali ako sam platio generalnu motora 1100 eura isao sam logikom da vredi sasija 400e.... takodje sta se moze kupiti za 1500e, ja sam kupio BMW i mogu reci da je audi za njega ladja po udobnosti....
SSZGO ja bih voleo da meni pokloni nekog ovakvog stranca dizela cak bih ga i platio 500e da ga imam za delove onda necu ni prodavati moj, posto ti znas gde ih bacaju ti ga uzmi dzaba a ja cu ti dati za njega 500e

engleska

odes tamo i dobijes ga za dzabe i jos dobijes i 100 eura preko sto si ga oterao...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

AndreyRR

eto biznisa u najavi  ;D

UFF

dao si 1100eur za generalnu motora?
nisi mogao za 300e da ga zamenis celog?

¾arko1983

Mogao sam da sam nasao motor ali nisam nasao benzinaca ima kolko hoces ali meni to ne pije vodu dizel sipam i zaboravim na pumpu

SSZGO

Citat: zarko1983 poslato 22 Mart, 2012, 08:11
Mogao sam da sam nasao motor ali nisam nasao benzinaca ima kolko hoces ali meni to ne pije vodu dizel sipam i zaboravim na pumpu

pa da, benzinac trosi 10, dizel 9...


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kengur

Nije isto 10 litara benzina i 8 litara lozaka... ;)