Glavni meni

aprilia pegaso 650 freilauf pomoæ

Započeo soony, 18 Mart, 2012, 22:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

soony

da da znam, sad ce da pocne.... eto kad si kupio apriliju , sta si ocekivao itd....  [blahblah]  :D  :D
ali sta da radim, naime ispustio je dusu komplet i treba mi pomoæ oko nalazenja delova posto nisam imao nikad apriliju. Do sad sam bio u kiler autu na tosinom i ljudi su ljubazni ali nerealni i zvao sam dekimoto koji mi trazi za polovne delove 130€ . posto kao sto rekoh nemam iskustva sa delovima za apriliju treba mi vas savet sta i kako da radim. Ne bi na motor nista da budzim i najradije bi nove delove jel planiram da ga vozim jos dugo vremena pa da ne pravim dupli posao .

Evo i slika sa potrebnim delovima



i njihovi brojevi

14 : AP0264577
16 : AP0958857
17 : AP0259192
19 : AP0634319

Boqy

To mo¾e i od BMWa, ali nije jeftino, evo vidi ovde delove:
http://www.maxbmwmotorcycles.com/fiche/DiagramsMain.aspx?vid=51726&rnd=03252011
Engine electrics, pa na Generator.

Pa¹e od nekog KTMa, ali ne znam kog, to sam samo èuo...


rboban

Od LC4... lezaj je oko 80e ako me secanje dobro sluzi.... [ludak]
Ride It Like You Stole It

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Havarisan

ne vredi ti samo lezaj ako je ostalo pohabano!

soony

evo nesto smo iscackali pa javljam sve detaljno kako je proslo kao i cene ......
hvala na interesovanju

bokilic

jebiga,to ti kod mene oko 60e delovi plus 40tak za ruke,,al posto si se snaso jebiga...mogo sam to caskom da ti resim veoma prosto...i dugotrajno..
brmmmm

soony

pa bokilicu ja ti pisah a ti me iskulira , zvacu te sutra onda na mob pa da se dogovaramo imas ubedljivo najbolju ponudu :-))

rboban

Bokilici je ZAKON, jaVna pohvala za njega od moje strane.... i znanje, i zivici i OK cene!!!!
Ride It Like You Stole It

Havarisan

pa Bokilicu da nemas onda isti deo i za rsv 1000?

Tamanitu


DR Goran

Vladane jos uvek nisi napravio kvacilo anlasera ?? ...cccc muzika ti preca nego bike
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Tamanitu

Eee direktore, jbg, ne moze sve. Fali uvek kinta, a sad provalih i kurblanje levom nogom - sedecki!  [clapp]
Najradije bih onako kako si ti predlozio, mada frka da kad skinemo i utvrdimo da ipak mora sve, lele...
Cekam i vrebam *priliku*. Svraticu do tebe  [cheers]

Laki-zr

nov je 80 eura drugar kupio ako se nisi snzasao ostavi broj

Tamanitu

glisto, pa nov i jeste 80e i ima u radnji, al to je samo 1 deo od nekoliko.

komshi

ljudi riknuo mi freilauf na rsv 1000 tuono, rasturio sam ga i ustanovio da je sve ok osim lagera koji se raspao.
Gde ima da se kupi nov lager i koloko kosta, dali se pasuje od nekog drugog motora?

ljubisa

Meni bi trebao 14 i19(61 zub) ako neko ima nov.
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

ljubisa

Mislim na delove sa slike, naravno.
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima