Glavni meni

sminkanje ex dzigijeve skele

Započeo stilgar, 14 Mart, 2012, 18:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Taraba poslato 30 April, 2012, 22:12
I kod uffa na èasove vo¾nje. Vozio èovek iza mene pro¹le godine po Avalskom putu i rekao mi gde gre¹im.
Od tad ispravljam krivine samo kad JA hoæu [rofl]
moze, mene malo ponelo a do sad sam vozio 125 suzu tsr-a, koja ima 105 kg po avali, a ovaj tezak, pa me izneo, sa kawom nisam iso na avalu i tresnju. Al dzaba se pravdam mnogo glup pad a ni brzina nije bila neka.

UFF

sve je to skola
jeftino si prosao
duh nije slomljen
teramo dalje  [dancing]

ЯЭВОЛУТИОН

A jel vama nije Dzigi rekao da je motor sklon padavinama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


stilgar

Bio na kontroli kost smrskana gips do 25og maja. Imo sam srece kost se nije "rasula" kako rece doktor. A na dan mladosti ponovo u sedlo:)

Lazic

#65
Citat: stilgar poslato 30 April, 2012, 22:41
Al dzaba se pravdam mnogo glup pad a ni brzina nije bila neka.

Ni¹ta se ne sekiraj, znam jednoga koji je i gluplje pao taj dan... :D Pa opet sutradan, malo ozbiljnije da utvrdi gradivo...  [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

stilgar

he he Lazicu brate, zahvalio bi ti se al sam iskoristio hvalospeve zato imas +.  [cheers]
realno malo sam se precenio, nepoznajem dobro motor, cista pocetnicka greska, plus sam propustio dobar provod i skratio sebi sezonu za mesec dana. Nemam opravdanje. Da ne bih sedeo bezveze i obilazio oko motora ko macka oko slanine uzeo sam onaj orginalni dzigijev volan odno kod majstora na presu ispravio, ofarbo u mat crno i montiro na skelu. slike kacim sutra.

Lazic

 [cheers] ©ta ti je sa onim ¹to si kupio...? Nije valjda za ðubre...?

stilgar

Citat: Lazic poslato 05 Maj, 2012, 01:10
[cheers] ©ta ti je sa onim ¹to si kupio...? Nije valjda za ðubre...?
nije al sa njim nikako nisam mogao da imam pun ajnslag i da stoji kako mi se svidja, i na jednu i na drugu stranu mi falilo po malo udarali stitnici za ruke u vizir. Znam da mi u voznji ne treba bas pun al me malko nerviralo :) Taj novi je imao drugaciji ugao, a kad ga oborim da bi imao pun ainslag onda su ruke mnogo nisko. Nadam se da sam uspeo da objasnim i da razumes :)
p.s. da sam recimo turio neke acerbisove stitnike lepse, elegantnije, koji se ne sire onoliko na kraju ko orginalni sve bi bilo ok i sa novim volanom uprkos uglu rucica :)

Lazic

Koliko ceni¹ taj novi/stari korman, ako pasuje na KLE...? [cheers]

UFF

eto prilike niodkuda :D

lazicu pasuje ja sam bio kad je kupovao

stilgar spusti malo i prodaj bolje nego da ti stoji (lazicev je kriv... korman, ne znam za ostalo)

Lazic

I ostalo je manje vi¹e krivo i nestabilno... :D

stilgar

#72
Ako je za Lazica 2 crvene  :) 063 318129  [callme]

stilgar

evo kako izgleda sredjen orginali sta mi je smetalo kod onog plavog.

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

stilgar

Ode skela za kawu er 5 u zameni. Novi vlasnik koji je inace i moto majstor/mehanicar joj je nasao samo dve zamerke (osim estetskih), kaze da fali neka selna iza magneta kad je menjan feajlauf nije stavljena pa kad se motor nagne na levu stranu cuje se kad je u sredini necuje se kao ni kad se nagne na levu stranu (to mi je rekao i DrGoran) i kaze da nije lepo uzupcen lanac protiv tega pa cegrlja i trese. Javio se kad je stigao u Valjevo i odma se bacio na sredjivanje tih sitnica.
sad cu malo da se bacim na er-a :)

Hohštapler

Èestitam!
Daj slike da ga vidimo!
Meni je er ubedljivo najlep¹i u toj klasi (cb500, gs500, er5), al nisam mogao da se pomirim sa dobo¹em nazad....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Lazic

Ode D¾igijeva skela u Valjevo...

stilgar

Citat: Lazic poslato 14 Maj, 2012, 10:09
Ode D¾igijeva skela u Valjevo...
ode, al dosle nove igracke pa nije dosadno :)

Lazic

Navikao sam na D¾igija i skelu...