Glavni meni

sminkanje ex dzigijeve skele

Započeo stilgar, 14 Mart, 2012, 18:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bishke

Ko je ne zna skupo bi je platio :D

Ako imas zivaca tj volje da menjas motore onda ok....
Evo na primer moj slucaj,sa ovim sto vozim trenutno sam zadovoljan,naravno zeleo bih i ja nekog horneta,SV-a,KTM-a ili sta vec drugo ali moja trenutna situacija studenta mi ne dozvoljava da menjam motore :) ako me razumes

Idem po principu,polako do nekog vrhunskog zadovoljstva sto se tice motora :)

Iako prolaze dani,nedelje,meseci,godine znam da cu tamo negde da kupim mladji bolji i meni zadovoljavajuci motor.
A mozdai dva :D
You should do one thing every day that scares you

kide

Stilgar-sad kad si nam lepo objasnio,ne znam za druge,al ja ti verujem .

stilgar

Citat: Bishke poslato 25 Mart, 2012, 12:57
Ko je ne zna skupo bi je platio :D

Ako imas zivaca tj volje da menjas motore onda ok....
Evo na primer moj slucaj,sa ovim sto vozim trenutno sam zadovoljan,naravno zeleo bih i ja nekog horneta,SV-a,KTM-a ili sta vec drugo ali moja trenutna situacija studenta mi ne dozvoljava da menjam motore :) ako me razumes

Idem po principu,polako do nekog vrhunskog zadovoljstva sto se tice motora :)

Iako prolaze dani,nedelje,meseci,godine znam da cu tamo negde da kupim mladji bolji i meni zadovoljavajuci motor.
A mozdai dva :D
ti si student i imas vremena ja sam mator i nemam jos mnogo da se zezam 53-ca mi je, jos par godina ludovanja...

Bishke

To je tacno.

Ali ni 53. godine nisu za bacanje,mozes ti jos dosta da peglas  [gsxr]
You should do one thing every day that scares you

stilgar

Citat: Bishke poslato 25 Mart, 2012, 14:17
To je tacno.

Ali ni 53. godine nisu za bacanje,mozes ti jos dosta da peglas  [gsxr]
kad dodjes do njih videces kako je :) iz te perspektive :)

Lazic

jel buðavo...? :D Nadam se da æu biti jo¹ luði nego ¹to sam sad... :D

stilgar

Citat: Lazic poslato 26 Mart, 2012, 01:34
jel buðavo...? :D Nadam se da æu biti jo¹ luði nego ¹to sam sad... :D
nije budjavo,samo ti dodje iz dupeta u glavu pa ti je sve jasnije i vise se pitas "sta bi bilo da sam tad uradio drugacije no sto jesam". Dok si mlad mislis da imas vremena na pretek lako dajes jos lakse uzimas al dok se okrenes rasitnio si 5 banki. Sto si stariji svega imas samo ti vremena ponestaje, mnogo je kratak dan jos kraci mesec a godina proleti dok kazes keks, al ima vremena za tebe cela vecnost da ne mracim sad :)

Lazic

Kad reèe vreme, primetio sam posle 35-te da se vreme ubrzava drastièno, juèe sam imao 13 godina, a danas 37+1... :D

stilgar

Citat: Lazic poslato 26 Mart, 2012, 09:23
Kad reèe vreme, primetio sam posle 35-te da se vreme ubrzava drastièno, juèe sam imao 13 godina, a danas 37+1... :D
eto vidis da znas o cemu pricam :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Citat: Taraba poslato 26 Mart, 2012, 13:28
[zena] [zena] [zena] [zena] [zena] a?
nije zena za koj bi ga moj sredjivo da sam hteo da ga zavalim odma, ima jos jedan lep kolege sa foruma od prosle jeseni je na prodaji. Oglas sam dao da se zana da ima na prodaju, a koliko ce cucati na oglasu to sam bog zna, vozim se ja snjim, svratio juce u mk usce da vidim koga ima i iso u zemun kod unuka, na z. stanicu da posaljem neke pc komponente ...

stilgar

zamenjeni ulje elf 20-50, filter ulja, prednje plocice (stare su bile ispod svakog bezbednosnog kriterijuma) i sajla za gas. Ostala je jos inspekcija frajlaufa i antivibracionog lanaca da ga tako nazovem.

stilgar

zategnut lanac protiv tega, frajlauf u granicama normalnog.

Taraba

Ti kao da vozi¹ KTM-a... samo ne¹to sreðuje¹ [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Citat: Taraba poslato 04 April, 2012, 17:01
Ti kao da vozi¹ KTM-a... samo ne¹to sreðuje¹ [rofl]
bio sam juce u ns-u, pa lepo sa dzigijem na pivo i pitam sta si radio sta nisi i on rece da nije zatezo lanac kontra tega a cuo se pa reko ajd jos i to. Necu vise nista da diram do zime samo voznja a kad zahladni motor u garazu skidanje plastika krpljenje i farbanje. Ja sam mislio da se ktm ne kvari :) bar UFF-ov.
Nego kupi li ti gume na kraju, evo ovde mi je drugar (onaj sto se muci izmedju 950 i 1300 yamahirije) njegova firma radi sa gumama pa sibni mi dimenzije na pp da vidimo mozemo li da ucinimo nesto za tebe :)

stilgar

iso danas u zemun kod unuka i kad se vracah svratih u mk usce na jednu kokakolu i imam sta da vidim. Decko kome prodah zephyra radi tu kao konobar, lepo sredio kawu sa delovima sto mu ih dado uz masinu i vozi se. nisam odoleo da neslikam dva drugara jednog pored drugog :)

[attachment deleted by admin]

UFF

sta sad?
motor u oglase pa skupljas kintu za xt660 sledece sezone jer ti ova ode u qrac zbog slomljenog prsta?

stilgar

Citat: UFF poslato 30 April, 2012, 12:25
sta sad?
motor u oglase pa skupljas kintu za xt660 sledece sezone jer ti ova ode u qrac zbog slomljenog prsta?
:) :)  ima nekih ponuda/predloga za neke zamene ako se sve zavrsi kako se nadam vozicu ja ovu sezonu, gips cu nositi 2 nedelje, a na motor sedam cim budem mogao da stiskam kvacilo, (makar i sa gipsom samo da prst prestane da ziga) tek je pocetak maja. Ja jesam Mnogo Mator al sam i MotoManijak. Zao mi najvise sto sam propustio ovako dobro okupljanje i to na pocetku sezone al oporavicu se ja brzo.

UFF


Taraba

I kod uffa na èasove vo¾nje. Vozio èovek iza mene pro¹le godine po Avalskom putu i rekao mi gde gre¹im.
Od tad ispravljam krivine samo kad JA hoæu [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?