Glavni meni

sminkanje ex dzigijeve skele

Započeo stilgar, 14 Mart, 2012, 18:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Lepi su UFF-e al su bar  10 cm duzi no sto mi treba, otvoreni cuce se jos vise no moji sad, plus dok napravim kod majstora prepravke da ih nakacim odose na 200e. Mnogo mi je to uz svu dobru volju.

Lazic

Inaèe ¾ena ¹troji na spavanju... :D

UFF

Pa ti kupi samo jedan, neki brend, polovan za 50e pa saseci tu granu pred racvu i baci visak delova a njega nakaci direkno da peva single
nece da ti utice na rad motora a bice laksi i lepsi

Taraba

Pokloniæu ti ja malko olupan lonac od mog KTM-a.
Prohromski je ceo i jebeno neuni¹tiv ¹to i Laziæ i njegov Caddy mogu da potvrde.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Citat: Taraba poslato 22 Mart, 2012, 17:34
Pokloniæu ti ja malko olupan lonac od mog KTM-a.
Prohromski je ceo i jebeno neuni¹tiv ¹to i Laziæ i njegov Caddy mogu da potvrde.
ok thx da probamo nesto u tom smeru :)

UFF

Eto
Uzmes njega i ocerupas ga, povadis sve i nakacis ga samog
ili ako hoces da bude tiho ostavis ga kakav jeste sa katalizatorom unutra

Taraba

Staviæu sliku kad doðem kuæi.
Telefon ima¹ pa ako ti bude odgovarao doði i nosi.
[cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Citat: Taraba poslato 22 Mart, 2012, 17:54
Staviæu sliku kad doðem kuæi.
Telefon ima¹ pa ako ti bude odgovarao doði i nosi.
[cheers]
ok hvala jos jednom :)

Lazic

dok ga nismo malo olupali u teoriji je vredeo oko 600 eu, posle tretmana je praktièno vredeo 500... :D

stilgar

#29
da zavrsim pricu. Motodoktor DRGoran je odlucio da pravi topove za svoju skelu pa mi je prodao i ugradio njegove fabricke, zatvorene, a ja sam njemu ostavio moje otvorene i doplatio. Dok su bili skinuti ja sam ih ocistio celicnom cetkom i presprico u mat crno onim sprejom za visoke temperature. Stigao je i kofer i to bi bilo sve za ovu sezonu do zime, kad ce se skidati plastike zakrpiti i ofarbati motor. Do tad samo voznja.
 
p.s. mozda odem i do ivana da mi napravi povisen vizir ako uspem da ga nahvatam na telefon.


[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

I kakav je osecaj...manje boli glava od buke..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: revolution poslato 24 Mart, 2012, 17:51
I kakav je osecaj...manje boli glava od buke..
ne samo da nije bucan nego mi se cini i da bolje ide, lepse ide na malom gasu, ne cima me ko ranije... ili ja to umisljam ali sve u svemu ja prezadovoljan. Prede drtina ko macak.

aca-pn

Jebes motor koji prede, to treba da rice kao lav, a ne da prede kao macak :D

stilgar

Citat: aca-pn poslato 24 Mart, 2012, 20:28
Jebes motor koji prede, to treba da rice kao lav, a ne da prede kao macak :D
evo nek ti kaze revolucija to nije bio lav to je bio copor lavova :) neka ovako je za penzionersku voznju taman kako treba, ti si mi u tazbini pa ces videti kako lepo ide i prede macak :)

Bishke

You should do one thing every day that scares you

ЯЭВОЛУТИОН

Zato sto je sa UFFa presao VIRus na Stilgara....trazi covek idealan motor za sebe, sta hocete.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: Bishke poslato 24 Mart, 2012, 21:30
Zasto je motor na oglasima ?

http://www.polovniautomobili.com/oglas2005204/suzuki_dr650rse/


to ti je najbolji pokazatelj kako si sredio motor :) ako se neko javi i dopadne mu se ok, ako ne ja se vozim a sezona je tek pocela, do septembra ihaj ko zna sta ce sve da bude.

kide


stilgar

Citat: kide poslato 25 Mart, 2012, 01:55
Citat: Bishke poslato 24 Mart, 2012, 21:30
Zasto je motor na oglasima ?

http://www.polovniautomobili.com/oglas2005204/suzuki_dr650rse/


I moj burazer preprodaje auta,dobro mu ide  [doh]
nije to klasicna preprodaja. imas dobar motor, dobru zenu (devojku) sretan si covek jel da, a sto se onda okreces za drugim curama i zagledas druge motore? Kako ide onaj KTM ili hornet i kako bi **bo ovu uuuu a sve vec imas. Ako nemas zelju da menjas i probas nesto novo, bar ono sto mozes (motor u mom slucaju) ko da  nisam ziv. Navozacu se ja skele ne sekiram se, nece se prodati odma, al znam sta bi sledece posedovao :)

Vlajko

Nije za tebe ni ktm ni hornet..

eventualno ne¹to sa dva cilndra..pa makar i sa strane  ;D

Inaèe lepo si ulickao skelu..
ko je ne zna skupo bi je platio  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor