Glavni meni

MM Duksevi

Započeo UFF, 09 Mart, 2012, 23:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

Ali se bar dobro drzis...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic


DebeliZmaj

dajte vektore uradicu ja sebi par majica dok
iscekujemo te dukseve :0)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

dobro de uradicu i lazicu .. :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Neos

Citat: UFF poslato 20 Oktobar, 2016, 13:00
Citat: pittatore poslato 20 Oktobar, 2016, 09:54
Samo da nadjemo kvalitetne majice i dukseve, duks koji sam uzeo preko Uffa je neprejebiv zato pitam gde ima takvih jos.

nema
jer svi hoce jeftino



i mislim da je glupo da neko samostalno stampa tj svako moze da odstampa za sebe to je ok jer nije zasticen brend ali da stampa za ostale i prodaje bez saglasnosti autora/vlasnika je malo bez veze pogotovo ako se taj ne pita ni za dizajn, velicinu i polozaj logoa i texta

mada posto ja vise ne bi da se drkam sa time nek stampa ko sta hoce a evo i zasto ne bi vise da se drkam iako volim da vidim clanove u nasoj majici ili duksu:

poslednji put je bilo milion problema te muzicke zelje ovaj hoce crveni duks a zuta slova a onaj odbrnuto, te ovaj hoce duks sa rajfeslusom a ovaj sa kapuljacom, ovaj hoce tanak za leto a ovaj debeo za zimu dok treci hoce majicu sa kragnom
onda idu greske u kucanju promasen nick sto od onog ko je radio spisak, sto od onog ko je stampao majice ili cak problem tipa: sto su mi na niocku mala slova hteo sam VELIKA kao na forumu
pa onda dolaze slucajevi: nemam da platim majicu trenutno jer sam registrovao motor itd a ko tu najebe? ko potrosi vreme, gorivo, zivce i ulozi svoj novac? isto kao i sa ramovima za tablice, dao sam 100e da se urade a posle sam ih vise poklonio nego prodao
sto bi bilo ok da je forum profitabilan pa se vlasnik drka jer ulaze u reklamu, ovako bas i nema previse logike, jedino da se radi najkvalitetnije kao prva serija majica i dukseva i sa zaradom pa da to drkanje tj zarada ide za hosting foruma, ali onda ce neko da kaze pa ti zaradjujes na meni, necu da kupim ili necu skupo je, ima jeftinije itd

Hmm dao si mi ideju, Mogo bi na ruskom , mo¾da bi i Arapin hteo na svom, imalo bi se tu razraditi na detaljima.
Treba da uzme¹ "Menad¾era" kako se to po novom ka¾e, pa da razradi¹ ideju, pepeljare od klipova (naravno razne marke motora), stolovi od felni, pa stone lampe  od farova i sve sa logoom manijaka, uuuu a tek bokserice sa natpisom "moto manijaci" , imao sam jedne iz harlijevog butika dok je bio kod doma Armije. Ostavi jedan kontejner za butik.

Lazza

Stigao duks ! Extra je, hvala Uffe ! :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic


DebeliZmaj

za mene nema broj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle


Giga Kle


durmitor2000

Ni meni a nisam ni porucio

Sent from my MI 5 using Tapatalk

jevta

Gledamo neke slike kuæi.
Pita æerka jel to onaj duks ¹to sam neki dan prala.
Jeste :D
Pita ona kako se nije pomerio od 2014 ( od tada je slika).
Nije se pomerio od 2012. [thumb_up]
Sve u svemu ajmo opet turu [cheers]

Glava Dole

Ajmo, ja sam za  [cheers]

milomir22

Ja sam treci, samo bez imena, Milomir22 mi nije bas jebacko...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

6xl 7xl ..
idealno sa rajf3slusom i kapuljacom
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bogdan

ajd , moze sa kapuljacom

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Januar, 2021, 08:54
6xl 7xl ..
idealno sa rajf3slusom i kapuljacom


Tako je kolega!!!  [thumb_up] [clapp]
Kako da navuèem duks preko glave kad ruke ne mogu toliko da mi se saviju :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu