Glavni meni

MM Duksevi

Započeo UFF, 09 Mart, 2012, 23:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pittatore

Samo da nadjemo kvalitetne majice i dukseve, duks koji sam uzeo preko Uffa je neprejebiv zato pitam gde ima takvih jos.

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF

Citat: pittatore poslato 20 Oktobar, 2016, 09:54
Samo da nadjemo kvalitetne majice i dukseve, duks koji sam uzeo preko Uffa je neprejebiv zato pitam gde ima takvih jos.

nema
jer svi hoce jeftino

i mislim da je glupo da neko samostalno stampa tj svako moze da odstampa za sebe to je ok jer nije zasticen brend ali da stampa za ostale i prodaje bez saglasnosti autora/vlasnika je malo bez veze pogotovo ako se taj ne pita ni za dizajn, velicinu i polozaj logoa i texta

mada posto ja vise ne bi da se drkam sa time nek stampa ko sta hoce a evo i zasto ne bi vise da se drkam iako volim da vidim clanove u nasoj majici ili duksu:

poslednji put je bilo milion problema te muzicke zelje ovaj hoce crveni duks a zuta slova a onaj odbrnuto, te ovaj hoce duks sa rajfeslusom a ovaj sa kapuljacom, ovaj hoce tanak za leto a ovaj debeo za zimu dok treci hoce majicu sa kragnom
onda idu greske u kucanju promasen nick sto od onog ko je radio spisak, sto od onog ko je stampao majice ili cak problem tipa: sto su mi na niocku mala slova hteo sam VELIKA kao na forumu
pa onda dolaze slucajevi: nemam da platim majicu trenutno jer sam registrovao motor itd a ko tu najebe? ko potrosi vreme, gorivo, zivce i ulozi svoj novac? isto kao i sa ramovima za tablice, dao sam 100e da se urade a posle sam ih vise poklonio nego prodao
sto bi bilo ok da je forum profitabilan pa se vlasnik drka jer ulaze u reklamu, ovako bas i nema previse logike, jedino da se radi najkvalitetnije kao prva serija majica i dukseva i sa zaradom pa da to drkanje tj zarada ide za hosting foruma, ali onda ce neko da kaze pa ti zaradjujes na meni, necu da kupim ili necu skupo je, ima jeftinije itd

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazza

Ja predlazem da ti lepo postavis uslov.

npr:
sa kapuljacom, boja crna ili bela logo isti pozadi i napred bez ili sa nicka... kako ti lakse.

Vidis da svi hoce te kvalitetne sa pocetka.

i naravno da se posle uplate rade...

Ja hocu da kontaktiram tog lika gde se radili ali mi je Bg malo dalji da se cimam pa ako ti zvanicno neces onda neka se javi dobrovoljac.

Naravno uz tvoj blagoslov :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Gvozden

A vez? Na duks?
Malo dici to na visi nivo?

UFF

jos bolje ali to ce tek da kosta
koliko ce das ih kupi? 5?
za to nece ni pripremu da rade

VR 46

Направићемо дуксеве кад Коле купи бусу....
Twist of wrist!

Lazza

ma kakav vez, pa samo on ce biti 1000 dinara.
I may be dumb, but I'm not stupid.

Gvozden

jbg.. ja razumem Uffa sto je ispizdio.
Nije to vez za klubski znak, e taj duks bi bio ipak malo bolje uradjen, drugi fazon... al ajd.
Nista, nadjite nekog za te majce, pa stampajte.

DebeliZmaj

ahahah da se digne cena za 1000din
ahahahah .. jbt pa tek tad nec bude ni 5 ljudi ...
hahaha ... jao.. evo ja jedem kokice i bash me zanima
koliko meseci ce se ``skupljati pare`` :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazza

Ako uff kaze da moze ja mu sutra uplacujem. Nego ja po porukama vidim da ima za 10 dukseva. To je jedna tura.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

DebeliZmaj

ima 10 ljudi sa zeljom,
da bi se pravili duksevi tipa 20-30 treba da pare :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazza

Uffe koliko treba za turu dukseva?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

goranvojska

ja sam napisao za majice.
cenu dukseva ne znam.
one sto saam stampao za druzenja su po meni sasvim ok odnos cena kvalitet.
to je cena kod zene koja to radi.
ako zelite mogu ja da narucim samo dajte spisak.cena bi bila za 100din vise a to bi islo za forum.
dukseve kupite sami posaljite mi stampacu ja ovamo.dal sa kapu ljacom dal bez zut beo siv kakav kupite takav vam je.
naravno ako uff da blagoslov.

Boban_m

Citat: Lazza poslato 20 Oktobar, 2016, 12:28
Citat: Boban_m poslato 20 Oktobar, 2016, 05:56
Posalji te mi vektore

x 2
Uuuu dobar, baci jos neki ;D

Citat: Boban_m poslato 20 Oktobar, 2016, 05:56
Posalji te mi vektore
Ovu gramaticku brljotinu nisam ja pisao, neko mi hakovao nalog ;D

Bori¹a

zasto jednostavno ne bi mogle obicne majice mm jedan tip, i ko hoce hoce ko nece ko ga jebe... prosto

Lazic


Lazza

Moras da cekas sledecu turu... Jbg

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic

Opu¹teno za 4-5 godina, neæu imati ni 50... ;D