Glavni meni

MM Duksevi

Započeo UFF, 09 Mart, 2012, 23:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Usled gomile vasih manijackih zahteva za MM duksericama evo resili smo i njih da uradimo   8)

Rade se od najkvalitetnijeg materijala (zovu ga "roco" kao nekima poznati glumac :) ) a sastav je 65% pamuk i 35% poliester

Hteo sam da budu od 100% pamuka ali su mi objasnili da to ne valja jer se pamuk skuplja i pusta boju tj brzo izbledi i smanji se a i nije prijatan na dodir kao ova mesavina


Postoji tanja i deblja varijanta

Meni se deblja vise svidja ali ona nije za toplije vreme jer bas lepo greje :D tako da birajte koju ce te u zavisnosti kad bi ga nosili... ili uzmite oba  ;)

Rade se kao i majice, ispod malog logo-a napred ide nick sa foruma (moze a ne mora), bira se velicina (velicine su realne), tanja ili deblja varijanta, boja duksa i boja stampe s tim da se ne preteruje (osnovne boje a ne zenske varijante tamno, svetlo, bez, tirkizno i slicno)

Stampa je flok (materijal koji lici na plis) i garantuju nam da ne moze da se odlepi tako da na kraju imamo kvalitetan duks sa kvalitetnom stampom


Cena dukserice je 20eur i bilo bi dobro da skupimo 50 komada po izradi
Postoji varijnta i sa kapuljacom i on je 21eur

Cinilo mi se da nema previse zainteresovanih pa zato i nisam pokretao tu pricu ranije ali eto uradio sam jedan primerak za sebe pa hajde da vidimo ko jos zeli MM duks?

Uplata:

Primalac: Igor Gasparevic, Tvrdjavska 5a, Vrsac
Svrha: Duks nick
Racun: 310-6400300000401-37

goranvojska

meni 2 kom sa imenom.

Kengur

Jel ima sa kapuljacom varijanta?

pit

     I ja bih jedan puniji

UFF

Citat: Kengur poslato 09 Mart, 2012, 23:59
Jel ima sa kapuljacom varijanta?

Ne


jer ako krenemo sa tim onda ce da se trazi i sa rajfeslusom, pa sa kragnom, pa sa dzepovima i onda ce da krenu muzicke zelje...

nije nikakav problem da se uradi u nekoj sledecoj turi ako bude dovoljno zainteresovanih za tu varijantu ali za sad u prvom krugu samo ovo

NesaFZR


Kengur

Ma samo tipa ovaj, i sa kapuljacom i onim dzepom napred... Klasika i jedno i drugo...
Nbt....

Sledeci krug.. :)

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

losmi

Citat: Kengur poslato 09 Mart, 2012, 23:59
Jel ima sa kapuljacom varijanta?
ali da ima onu mrezicu/fantomku ispod kapuljace :D

easy

ne rise da postoji duks bez kapuljace

miodrag

uzeo bi i ja jedan ali da se ne ceka kao majice kod ga¹e

RRa¹ko

bolje da je sa kapuljacom :P

miodrag

i sa rajfeslusom i dzepovima :)

dzimika

jebala ih ranfla, pre neki dan na buvljaku nisam nasao nijedan jedini duks koji nema ranflu

moze i meni jedan, zena ne voli previse crnu boju a i moja preporuka je da urade sivi duksevi sa crnim slovima, mnogo lepse izgleda nego crno kao za sahranu

AndreyRR

kanda ti je malo velik duks,a jel moze da se da svoj duks a cika samo stampu da uradi

goranvojska

daj br za placanje.a sta se desi sa malicama.ja uplati 4kom i jos nista.el ce da se desi slucaj uskoro.

UFF

Rade se majice
Duks sam namerno uzeo jedan broj veci i bez imena, to je samo test i necu ga ja nositi

ЯЭВОЛУТИОН

pa kome si ga uzeo Milice..........nisi valjda naleteo na neku krupnejsu gejsu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: revolution poslato 10 Mart, 2012, 10:15
pa kome si ga uzeo Milice..........nisi valjda naleteo na neku krupnejsu gejsu :)
a sto ti mora sve da znas?

Aussweis

1 kom, crni, deblji, bez imena i L ako su prave velièine
Sve ima cenu ili čast!