Glavni meni

Serbia offroad?!?!

Započeo Abdullah100k, 09 Mart, 2012, 01:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Abdullah100k

Video sam ovo nekoliko puta pa me zanima kakve veze ima offroad bilo kakve vrste sa kartingom... ako neko zna da pojasni bio bih zahvalan.

http://www.serbiaoffroad.com/o-nama/
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

apu

pa nemoj tako... ne voze po putu nego van puta... po stazi :D :D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

nano

nema to veze ni sa kartingom...

UFF

preprave karting u monster truck pa voze off?


rboban

Ride It Like You Stole It

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Vlajko

Pa nekoj grani mora da se priklone.. :P

a uostalom ¹toteboleqrac?
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Abdullah100k

Ma domen je jako zanimljiv, taman sam se ponadao da nesto postoji ali... ne, ipak ne.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

marence

E ovako, pre 4 godine nas par drugara koji svi vozimo enduro motore, smo hteli da osnujemo udruzenje koje ce organizovati amaterska offroad takmicenja motora kod nas. Osnujemo udruzenje, u medjuvremenu igrom slucaja iz zezanja krenemo da se trkamo kartinzima i to postane toliko ozbiljna organizacija da evo vozimo vec cetvrtu sezonu, imamo A i B sampionat i preko 40 ucesnika u oba sampionata. U A sampionatu 16 vozaca, 8 timova, svi sponzorisani na razlicite nacine, medijsku pokrivenost i organizaciju ozbiljniju nego sva auto moto takmicenja u sampionatu srbije. A ime SERBIAOFFROAD ostalo!!! Neka, mi se nevidjeno zezamo, trkamo svake godine od aprila do oktobra, a sve drugo vidite na WWW.SERBIAOFFROAD.COM i dodjite da se trkamo. Vecina nas je bikera, ne mozete lose da se provedete!

Valjda sam razjasnio ime

skijash

Aj pojasni malo oko karting takmièenja, kako to ide?

mrle

Citat: skijash poslato 24 Maj, 2012, 14:18
Aj pojasni malo oko karting takmièenja, kako to ide?
sedne¹ u karting i trka¹ se.

BANE BROTHERHOOD

#13
 AUUUUUU       [ludak] [ludak] PA OVO JE OZBILJAN OFF ROUD  CIM JE LALAJKO TU   ;) [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


I DAJ BRE NE MOJTE DA NAS BRUKATE SA NAZIVIMA....KO NE ZNA STA JE OFF ROUD A  LALAJKO OCIGLEDNO NE ZNA ...NEKA POGLEDA U OVIM TEMAMA ;)

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,530.0.html

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,7718.80.html  ;) ;) ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

marence

Da ne pisem ovde romane, sve ima detaljno na sajtu. Ali evo ukratko. Postoji i prijava na sajtu, s tim sto bi svako ko se sada ukljuci usao u B sampionat. Na kraju ove sezone prva cetvorica iz B, zamenjuju poslednju cetvoricu u A samopionatu. I naglasavam da smo imali vec dva trkacka dana. Sad u subotu je treci od deset trkackih dana u sampionatu. Sve trke se voze na Adi huji na rentalima. Mnogo su bolji od onih na Autokomercu. U subotu od 10 smo svi tamo pa ko god doso dobrodoso! 

MIGE

Citat: marence poslato 24 Maj, 2012, 17:24
Da ne pisem ovde romane, sve ima detaljno na sajtu. Ali evo ukratko. Postoji i prijava na sajtu, s tim sto bi svako ko se sada ukljuci usao u B sampionat. Na kraju ove sezone prva cetvorica iz B, zamenjuju poslednju cetvoricu u A samopionatu. I naglasavam da smo imali vec dva trkacka dana. Sad u subotu je treci od deset trkackih dana u sampionatu. Sve trke se voze na Adi huji na rentalima. Mnogo su bolji od onih na Autokomercu. U subotu od 10 smo svi tamo pa ko god doso dobrodoso! 
extraaaa.....dolazim sa klincem samo ako ne bude kise..... znak raspoznavanja MM majca  ;D

marence

E super, kazu da ce biti lepo vreme. I odlicno je sto u subotu imamo GO pro trku i vozimo 25 krugova, 21 km duga trka. To ti je jurnjava kartingom do Avale, bice nevidjeno uzbudljivo. Aj pa se vidimo burazere

skijash

Kako su bolji od autokomerca, poslednji put kad sam bio na huji bili su katastrofalno razlièiti, po nekoliko sekundi razlike po krugu. Kako re¹avate to? I kako merite vreme kad im je crkla oprema tamo pre nekoliko godina?

MIGE

Citat: marence poslato 24 Maj, 2012, 17:34
E super, kazu da ce biti lepo vreme. I odlicno je sto u subotu imamo GO pro trku i vozimo 25 krugova, 21 km duga trka. To ti je jurnjava kartingom do Avale, bice nevidjeno uzbudljivo. Aj pa se vidimo burazere
se vidjamo  [thumb_up]

marence

Brzi su na Huji nego na komercu i bolje ih odrzavaj, mnogo manje se kvare. vozili smo prvu i drugu sezonu i na komercu pa smo odustali jer se ne mozemo pouzdati ni u zaposlene ni u kartinge. Odlicnu saradnju imamo na Huji, izlaze nam u susret za sve prohteve kako bi bilo ozbiljno kao sto i jeste. Ove godine su potpuno 2 nova kartinga kupili i opremili zbog naseg sampionata. Sledece sezone ubacujemo i kisne gume pa nece biti ni odlaganja trka, a i peglacemo se po kisi. Ima razlike izmedju nekih kartinga, to je istina, i to resavamo zrebom pred svaki trkacki dan, jbg. mora malo i srece. Od 8 kartinga, koliko nas ima na stazi u A sampionatu, 2 su slabija, a sa ostalih 6 je koliko toliko ujednaceno i ozbiljno trkanje. Imamo i nas sistem startovanja i pozicija na gridu, sistem bodovanja i merenja vremena, pa sve u svemu na kraju svake sezone svi zadovoljni i nestrpljivi da dodje sledeci april i trkanje. Dodjite u subotu bice stvarno dobro, a posle na neku voznju motorima!