Glavni meni

Radijalni ventilator za komore

Započeo Andjelo, 08 Mart, 2012, 16:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo posle duzeg vrremena  da se pozabavim turbinom za komoru ,posto je komora negde pred zimu zavrsena   imao sam muke sa tubinom nikako da uskladim rad sa komorom , posto mi se nije davalo para pa sam hteo nesto na svoju ruku da isprobam a kasnije sam i dobio odgovarajuci motor na poklon od 2kw  i jurio sam remenice ali na kraju mi je jedan majstor strugar  to odradio i danas posto sam ugrabio malo vremena  resio sam da  odradim da nakacim elektromotor na turbinu i da napravim spanovanje  ,kada sam ukljucio po zavrsetku dobio sam  ;D ;D ;D a pritisak u radionici da je poceo sve zivo ispred sebe da nosi ,e sad je ostalo da ugradim pred filtere i da je namontiram na mestu ..........slike komore bice uskoro posto je ostalo da se odradi ravnajuci sloj i da se oblepe plocice na podu ali cim vidim da li ce ova dva ventilatora za izvlacenje  funkcionisati kako treba ako ne onda cu morati da okopam tunel i odusak ,pa tek onda plocice  ...................za nekih mesec dana nadam se bice pustena u pogon  i prosirenje delatnosti imacemo i FARBANJE tj.LAKIRANJE I PRIPREMU ZA VASE LJUBIMCE .............ako nekog zanima izgradnja komore moze da se obrati za savet

[attachment deleted by admin]