Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Radijalni ventilator za komore  (Pročitano 1369 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Andjelo
Moto Doktor
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki Z
Kvalitet: +550 (18%)
Zahvalnice: 73

08 Mart, 2012, 16:33 Ocena: 0
Ignoriši

evo posle duzeg vrremena  da se pozabavim turbinom za komoru ,posto je komora negde pred zimu zavrsena   imao sam muke sa tubinom nikako da uskladim rad sa komorom , posto mi se nije davalo para pa sam hteo nesto na svoju ruku da isprobam a kasnije sam i dobio odgovarajuci motor na poklon od 2kw  i jurio sam remenice ali na kraju mi je jedan majstor strugar  to odradio i danas posto sam ugrabio malo vremena  resio sam da  odradim da nakacim elektromotor na turbinu i da napravim spanovanje  ,kada sam ukljucio po zavrsetku dobio sam  Grin Grin Grin a pritisak u radionici da je poceo sve zivo ispred sebe da nosi ,e sad je ostalo da ugradim pred filtere i da je namontiram na mestu ..........slike komore bice uskoro posto je ostalo da se odradi ravnajuci sloj i da se oblepe plocice na podu ali cim vidim da li ce ova dva ventilatora za izvlacenje  funkcionisati kako treba ako ne onda cu morati da okopam tunel i odusak ,pa tek onda plocice  ...................za nekih mesec dana nadam se bice pustena u pogon  i prosirenje delatnosti imacemo i FARBANJE tj.LAKIRANJE I PRIPREMU ZA VASE LJUBIMCE .............ako nekog zanima izgradnja komore moze da se obrati za savet
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Radijalni ventilator za komore