Glavni meni

Bajker na delu i u zimskom periodu

Započeo K_A_W_A, 01 Decembar, 2010, 15:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Sinoc negde oko 18h, zvoni mi tel. Ne poznat br i pita me Nikola jel si to ti? Ja kazem jesam. Kaze, Johan ovde sa foruma. Iako smo obojica iz NS, ja coveka nikad nisam ni video ni cuo. Kaze da sad ide kolima po gradu i da je video na nekoj prikolici Suzuki GSXR 1000 K8 zlatno crni. Pa me pita da nije mozda moj. Johan zna da sam ja imao taj motor, ali sam ga imao 2008 god. Vec 2009 sam kupio Perla belog K9. Pa sam mu rekao da nemam vec dugo taj motor. On mi kaze da je sve OK, hteo je samo da proveri, pa da mi javi da mozda meni nisu odneli. E to se zove Bajker na delu. Postujem i cenim  [cheers]  [cheers]  [thumb_up]

Kengur


Gašpar


Havarisan

Trebao je zapisati broj tablice sa prikolice, ko zna mozda se pojavi oglas ''trazi se''!

Panta Zemunac

Ma nije bitno da li je zlatno crni ili perla beli...bitno je da se sla¾e uz nik!! [veryangry] :P

RoaD GunneR

Bravo za Johana , nego johane kad procitas ovo da se setis da si mi duzan pice znas ti zbog cega :D

Dukags

zna èoek koliko se po NS krade pa preventivno, svaka èas'  [clapp]

johann

 :-[

Nemojte da me hvalite, samo sam proveravao, a moj posao je vezan za tehnièka obezbedjenja objekata i imovine, pa postoji blaga profesionalna deformacija.


Lazic

Bolje spreciti, nego leciti... Svaka cast... [thumb_up]