Glavni meni

Suzuki GSX600F

Započeo Dule 021, 01 Decembar, 2010, 14:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dule 021

Prodajem ga iz prostog razloga sto imam mnogo jaci noviji a jos jednom se potvrdila stara motoraska izreka"Ko jednom sedne na hiljadarku...." :)   Motor je neogreban i u prvoj je boji 100%,uvezen je iz Nemacke i od prve vlasnice i apsolutno je legalan,ima dva originalna kljuca,na mom je imenu i registrovan je do aprila 2011. Ovakvo stanje se inace jako,jako tesko nalazi jer ja sam ga trazio vise od godinu dana. Ima nov DID zlatni lanac i lancanike i jedina mana je nesto slabija zadnja guma.
Cena je fiksna i iznosi 2500 a u obzir moze da dodje i neka zamena za npr.gradjevinski materijal ili neki auto ali samo po realnoj ceni.
Moj broj telefona je 063-10-20-110 pa ako je nekom zapeo za oko neka zove.















Dule 021

Sa ovim sam motorom isao na Kosovo ove godine i za svih 1000 km nije stucnuo a potrosnja mu je bila oko 4,5l pri brzini od 90 km/h. Nije se jurilo nego uzivalo u pejsazima i prirodi sa ekipom. :D
Cak sta vise,u povratku od Kosovske Mitrovice do Novog Sada  nisam sisao sa motora -svih 460 km sto govori o tome koliko je udoban i pravljen za putovanja.


Dule 021

Aktuelno.
Za one koji ne znaju-motor ima 6 brzina! Imam i nosac za bocne kofere koji ulazi u cenu.

noam chomsky

koje godiste? Koja potrosnja na autoputu na 150+? iskustva sa montiranjem nosaca za kofere? Iskustva sa suvozacem? izvini ali meni falo malo detalja... :)..evo ja sam iz Bg-a i znam kako cu da doteram motor iz NS ali kako ces ti gradjevinski materijal iz Bg-a?....

Edit: ok za nosace, nisam video zadnji post
lepota prirode je refleksija lepote nauke

srx

PRELEP! jako mi se svidja ovaj model. Poslao sam drugaru link. Srecno sa prodajom!
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Dule 021

Tek sam sad video da nisam stavio godiste motora! :o
1998 i to pravo godiste! Nesto se i razmisljam da ga ne prodajem jer je meni odlican a i nije neka lova za takav motor.
Mozda bih pre prodao ovaj drugi-Suzuki B-King 2008 sa 5000 km a ustvari koji pre prodam ovaj drugi sebi ostavljam! [srce]

Dule 021

Aktuelno! Sezona se blizi a treba naci dobar i zdrav motor ao sto je ovaj! Moze mala korekcija cene-kad sam rekao mala to tako i znaci a ne da ocekujete 500 eura korekcije za savrsen motor koji i preko u ovakvom stanju kosta oko 2000 pa i vise a gde su jos dovoz i carina!

Dule 021

Aktuelno. Imam neke zamene za skutere ali mi se ne svidjaju pa bih radije kes. ;D

Dule 021

Prva,zadnja i poslednja cena -? :D
Jedino ulaganje u motor je ulje i filter sto je normalno da se uradi pred sezonu.
Necete verovati ali gde god da sam bio motor je bio gledan i pored mnogo ozbiljnije konkurencije a sve zbog kameleon boje koja izgleda veoma neobicno.

Dule 021

Prodato! Leglo 2300 i ja sam zadovoljan kao i kupac!