Glavni meni

Honda VFR 800 1998-2002 (RC46)

Započeo sekulic, 06 Mart, 2012, 10:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

rc30 je rc45 na ozbiljnoj dozi kokaina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Citat: Hoh¹tapler poslato 14 Jul, 2018, 08:16
Citat: jevta poslato 06 Mart, 2012, 14:25
Mnogo dobar motor da je malo vise obrtnog momenta na nizim obrtajima  i manja potrosnja bio bi i bolji od Suzukijevog konkurenta.Da je malo ruzniji(da mu nije te zadnje viljuske)bio bi najgori motor u klasi.

Ne znam ni sam gde sam kliknuo kad mi je iza¹la ova tema, ali ovaj post me je naterao da odgovorim...

U stranu ¹to sam pristrasan prema VFRu jer ga imam, ali "emocije" koje gajim prema gsxf su jaèe.
Tvdrim da u svemu pojedinaènom (snaga, brzina, udobnost, ciklistika, potro¹nja, cena odr¾avanja i bla bla bla) postoji èitav niz motora boljih od VFR800fi, ali, takodje tvrdim da kao paket ni jedan mu nije ni slièan i da je zato jedan od najboljih.
Drugo, odgovorno tvrdim da je gsxf najgori motor koji je suzuki napravio, pogotovo mi nije jasno ¹ta im je bilo na pameti da ga prave kad su veæ imali RF900, koji je po svemu bio motor koji je stajao rame uz rame sa konkurentima.
Imam sad ¹to¹ta ¹to bi napisao al malko kasnije...

Sad gledam ovo ¹to si citirao i imam samo da ka¾em: Deco, zbog ovoga ne bi valjalo da se drogirate. VFR pi¹a GSXF-u u usta po pitanju obrtnog momenta a ako je potro¹nja (izraèunajte sami) od 11.5L na 251km mnogo, nek' se ¹vercuje u autobusu. O ukusu se ne raspravlja ali GSXF vs VFR? Nemojte se zajebavati :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D