Glavni meni

vulkanizer lance sabac

Započeo Èika Bure, 01 Decembar, 2010, 10:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Èika Bure

izuzetan majstor sve usluge montaza demontaza balansiranje moto guma vrhunska usluga povoljne cene
svaka preporuka inace lance je zaljubljenik u motorcikle

Gavrolini

lance je odlican majstor ali je problem sto retko kad on radi...a kad radi onaj njegov retardirani majstor obicno ne ispadne sve kako treba.  Imao sam par zescih primedbi na rad istog. U jednom slucaju su prijatelji koji su dosli iz nemacke mogli da izginu sa pasatom jer im je retard menjao sve gume i nije dobro dotegao tockove. Na dva tocka im je ostao samo po jedan sraf i to polu zavrnut...sreca sto su ljudi primetili.

vudu

 Bio sam u ovoj radionici da balansiram prednji tocak na VFR-u 750F,jer mi je tresao korman na 90km/h i 60km/h,kad pustim ruke !
Stavili mi 75g tegica.
Pomislim da nije malo mnogo,ali ajde majstor(  ili pomocnik,ne znam ih licno)je sa preporukom,pa da se ne petljam !
Nastavim na zurku u Rumi,kad ono,blagi Boze tek strahota! Otima korman iz ruku!
Vratim se u Valjevo,zovnem Dekija Stronsera i on mi rece da poskidam sve tegice i dodjem do njega!
Bez tegica je bilo vec mnogo bolje,a kad mi je deki izbalansirao na njegovoj race-rki sa 5g.  :o, mnoooogo bolje !

Jbg,moje iskustvo,sto ne znaci da je pravilo !!!
VALJEVSKA  PODVALA

farbach

ala ga nahvaliste. Mislio sam da sam ja najgori majstor, kad eto konkurencije.

Gavrolini

marko mozda jesi najgori ali si jos uvek MAJSTOR....neki to nikad nece biti pa makar i najgori