Glavni meni

Striko KengurU, cestitamoooo!

Započeo Nadalina, 01 Decembar, 2010, 04:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Evo, pre par minuta, Kengur mi je javio lepu vest- na svet nam je dosla jedna devojcica, devojcica Iris.

Ja znam da ce ona biti striceva mezimica, on ce je razmaziti, maziti i paziti, savetovati je da se kloni losih momaka kao sto je on, a u stvari, sigurna sam da ce ona biti prava srecnica ako nadje bas takvog kao sto je njen stric!  [srce]

Cestitam ti od srca- ovo je zaista prelepa vest!!!  :-*
Dzukela u podznaku

Laki-zr

Takodje cestitke i od mene sve naj :) Strice :)

Kengur

Trenutno nism u stanju da pisem...

Iris,, buduca bajkerka, striceva meyimica je dosla na svet sa skoro 4 kg... tacnije 3 950...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Kengur

Izvinite, ali ja sma trenutno otkinut od zivota, malo pre sam zagrlio salju i ispraznio dusu....


Lazic

klonju... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Cestitam, Kengure, postao si stric, matoris...

Ivan1979

#7
 [talas] Cestitam   [talas]
[cheers]

Gašpar


Dr. Pop

Èestitam, nek je ¾iva i zdrava [cheers] [cheers] [cheers]
[talas]
MK Arhangel

Kengur


Havarisan


Zeljkamp

Èestitam, nek je ¾iva i zdrava!
TwinZ Auto & Moto

Kengur


UFF

Kad se vratis pa da nazdravis sa lazicem :D

Dragan_kineziolog

Citat: Kengur poslato 01 Decembar, 2010, 05:03
Trenutno nism u stanju da pisem...

Iris,, buduca bajkerka, striceva meyimica je dosla na svet sa skoro 4 kg... tacnije 3 950...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Masala, da bude ziva i zdrava, pametna na strica, lijepa na strinu (Nadalinu ;D )
Zivio :D
Tezak je zivot nas nindzi

Kengur

Citat: UFF poslato 02 Decembar, 2010, 13:25
Kad se vratis pa da nazdravis sa lazicem :D
Ja jesam u treningu, ali ne tolikom... ;D
Citat: Dragan_kineziolog poslato 02 Decembar, 2010, 15:22
Citat: Kengur poslato 01 Decembar, 2010, 05:03
Trenutno nism u stanju da pisem...

Iris,, buduca bajkerka, striceva meyimica je dosla na svet sa skoro 4 kg... tacnije 3 950...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Masala, da bude ziva i zdrava, pametna na strica, lijepa na strinu (Nadalinu ;D )
Zivio :D
hvala....  :)