Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ma i splavove... nas maximus recimo vodka 0,03 260din smirnof, neka jeftinija 180... jednom se napravili ja i drugar blesavi, ponesemo flasicu pola litra rakije i uzmemo samo jednom tu najjeftiniju... popijemo to i posle kako da sipamo da nas ne izbace... sa casom udjem ja ili on u wc... ulazimo sa praznom, izlazimo sa punom do cepa, casa od vodke unutra limun, puna do cepa a unutra neka domaca prepecenica [rofl] [rofl] [rofl] To mi je bio bolji provod i zanimljiviji nego da puknem 3-4K na pice...

Major



lord_oblivion

Citat: Milos96 poslato 19 Maj, 2017, 11:20
Ma i splavove... nas maximus recimo vodka 0,03 260din smirnof, neka jeftinija 180... jednom se napravili ja i drugar blesavi, ponesemo flasicu pola litra rakije i uzmemo samo jednom tu najjeftiniju... popijemo to i posle kako da sipamo da nas ne izbace... sa casom udjem ja ili on u wc... ulazimo sa praznom, izlazimo sa punom do cepa, casa od vodke unutra limun, puna do cepa a unutra neka domaca prepecenica [rofl] [rofl] [rofl] To mi je bio bolji provod i zanimljiviji nego da puknem 3-4K na pice...
Ko nije tako izlazio, taj nije ni izlazio. Nali¾emo se pre ulaska i posle naizmenièno izlazimo napolje kao do kioska po cigare, exiramo unuèe ili pivo pa nazad unutra a tamo po jedno pilvo celo veèe cedimo  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hurricane

..¹to se bre ko ljudi ne odvalite kuæi pa posle u izlazak da se prave sranja, ili pak neku drogu s nogu..

lord_oblivion

Ispred dragstora bilo zanimljivije  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bucko

Citat: Hurricane poslato 19 Maj, 2017, 15:12
..¹to se bre ko ljudi ne odvalite kuæi pa posle u izlazak da se prave sranja, ili pak neku drogu s nogu..

ovako se spremala dzebana za izlazak

! No longer available

clutch&brake

#8487
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 19 Maj, 2017, 15:12
..¹to se bre ko ljudi ne odvalite kuæi pa posle u izlazak da se prave sranja, ili pak neku drogu s nogu..

Da hocemo kuci ne bismo morali ni da idemo tamo... 'ocemo da pijemo brlju sa stilom :P

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

kako dosla... mnogo brze otisla [rofl]

Major

Ma jok bre pustili ga :D

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Major


Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D