Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Simon69

Ba¹ je vrh! Al je dobi`..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Popsy

napomena: komentar vrh se odnosi na klip na Youtubeu  sa monitorom i smakom sveta ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: Popsy poslato 06 Septembar, 2013, 00:17
napomena: komentar vrh se odnosi na klip na Youtubeu  sa monitorom i smakom sveta ;)

napomena:

zakasnio si
prati ostatak foruma


ps. tema za video klipove

dusankobgd



Plazma Keks


UFF

nek naskoci tako na neki blindirani dzip :D

Gvozden

@Redshaw
Zamisli 3P da te greshkom hapse...ulece ti baja kroz soferku, putinici vrishte, ovaj te vezuje ko tele na rodeu ....hahahaa

TEEfqd

#3171
ono sto sigurno znam je da vidim da se neki baja u crnom sa pistoljem ovako zalece na auto nabo bi gas do kraja ne bi ga bilo
i ovako me je cale ucio da kad vidis da ti ker izlece na put i vidis da ne mozes da ga izbegnes ne kocis nego nabadas pun gas xD
mozda jeste brutalno al tako cuvas svoj zivot, stabilniji si posle udarca i kolima i motorom. motorom kad bi kocio i udario/pad 100%
sa gasom i ne mora da znaci da bi pao. mada to je milisekunda, zavisi kako ko reaguje.

Hohštapler

Citat: redshadow poslato 06 Septembar, 2013, 16:19
ono sto sigurno znam je da vidim da se neki baja u crnom sa pistoljem ovako zalece na auto nabo bi gas do kraja ne bi ga bilo
i ovako me je cale ucio da kad vidis da ti ker izlece na put i vidis da ne mozes da ga izbegnes ne kocis nego nabadas pun gas xD
mozda jeste brutalno al tako cuvas svoj zivot, stabilniji si posle udarca i kolima i motorom. motorom kad bi kocio i udario/pad 100%
sa gasom i ne mora da znaci da bi pao. mada to je milisekunda, zavisi kako ko reaguje.

Ovo je surovo al istinito. Èisto sabiranje vektora...
Ne sme njegova sila da bude veæa od tvoje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.



Kanarinac

Citat: Gvozden poslato 06 Septembar, 2013, 16:16
@Redshaw
Zamisli 3P da te greshkom hapse...ulece ti baja kroz soferku, putinici vrishte, ovaj te vezuje ko tele na rodeu ....hahahaa
Russian special police force


mkt


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Zverinjak II

Dve glupaæe u jednoj sobi, mnogo je...