Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks


ako samo malo bolje pogledate, shvaticete da se voz makne mozda za duzinu vrata i gif se ponovo vraca ispocetka... malo uporedite sa putnicima koji su sa leve strane i videcete njihove odraze na vozu...
cela radnja se odigrava mozda u jednoj sekundi...

Zeljkamp

ti si se bas zagledao... ;D
TwinZ Auto & Moto

vlada_dee

ma daj bre, buljis 3 sekunde i onda kad resis da ide prema tebi - ide prema tebi, kad resis da ide od tebe - ide od tebe... sve je u ocima posmatraca!

Phoenix

ako pogledamo ljude koji stoje na stanici moze da se zakljuchi da voz u stvari ide iz tunela,oni gledaju ka tunelu te bi trebalo da odatle dolazi  ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mkt


Major

Ono kad ti zena spazi nove cipele u radnji koje bi da kupi ;D


Hohštapler

Al ovo je sad glavni fazon u Amerikama...  [rofl]

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Meni to nije smesno.. ginu nevini ljudi, a ovi prave fore i zajebanciju od toga. Moroni.

Alchemist

vidi¹ kako debela sad mo¾e da trèi... malo èe¹æe da prave ovakve fore vi¹e ne bi bili tako gojazna nacija i ne bi sa 35 umirali od srèke i dijabetesa  [thumb_up]
You're just jealous cause voices are talking to me

3006

Neka, neka, samo neka krkaju masno...  ;)

UFF

Citat: Alchemist poslato 23 Maj, 2013, 14:26
vidi¹ kako debela sad mo¾e da trèi... malo èe¹æe da prave ovakve fore vi¹e ne bi bili tako gojazna nacija i ne bi sa 35 umirali od srèke i dijabetesa  [thumb_up]

ja sam uvek govorio da je sve stvar motivacije :)

Plazma Keks

Citat: Major poslato 23 Maj, 2013, 14:20
Meni to nije smesno.. ginu nevini ljudi, a ovi prave fore i zajebanciju od toga. Moroni.

i zbog amera ginu nevini ljudi, tako da mi nikada nece biti zao kada njih neko zeza na takav nacin.

mkt


3006

Gazda, daj malo mleka da omastim govno, ubi¹e me granule  :D


3006


dusankobgd


Bori¹a

bilo pre par strana ;D

dusankobgd


mali_zmaj

ma kristina je mmmmm...,al je onaj gore soko zajeban!!!
jin-jang