Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

 [rofl] [rofl] [rofl]

Kako mu je otkinuo samarcinu... hahahah

Major


mkt

kolko im je dobro hahahha

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

K0le


perlx


Plazma Keks

nije mi jasno zasto ovaj F-18 ima rusku oznaku na repu i pise navy na motoru?

Jefta

Америчка камуфлажа :) Нацртају петокраку на репу и сигурно ће руси да виде да је то њихов авион :)

Plazma Keks

pretpostavljam da jos pre ulaska na teritoriju vide da je stranac, ili?

UFF

Citat: perlx poslato 30 Maj, 2012, 23:16
http://vukajlija.com/reakcije/5276 ;D


to rade samo neiskusni


nego lepo kupis detetu cokoladu i poigras se malo sa njim i zavrsio si mamu
ne moras ni da je muvas nit vise razmislja da li joj se svidjas jer je majkama vaznije da potencijalni bacje/decko/muz zavoli tudje/njeno dete i da ga dete prihvati nego da bude lep i zgodan

milf rulz  - dobijes je za cokoladu  8)

Plazma Keks

to profesore. prvom prilikom (nekoliko godina) koristim ovo uputstvo

AndreyRR

sta ti je iskustvo  ;D

UFF

i to kad ti kaze pa cudo se i ti nisi uplasio i pobegao kao svi ostali kad su culi da sam razvedena i sa detetom

ti joj kazes da je bolje da budes srecan sa osobom koja ima tudje dete nego nesrecan sam  ;)

i da je to dete deo nje pa je samim tim nemoguce da volis nju a njeno dete ne :D

AndreyRR

i glupe ribe padaju na to

Plazma Keks

a ustvari, ti bi samo da umocis pisu... kako okrutno zvuci

AndreyRR


UFF

Citat: AndreyRR poslato 31 Maj, 2012, 01:29
i glupe ribe padaju na to

glupa ili ne to sto sam rekao je istina a ne laz (bar onaj prvi deo) tako da ne moze da ti kenja nista ;)


Citat: Plazma Keks poslato 31 Maj, 2012, 01:30
a ustvari, ti bi samo da umocis pisu... kako okrutno zvuci

e da jos jedna napomena  - desi da ti ona u sred tvoje price kaze (ma ne kenjaj bre znam da je tebi samo do sexa)

ako je iskusna (sto verovatno i jeste ako cim je milf) cak i glupe su zahvaljuci godinama staza naucile sve nase fore onda joj kazes ovako:

Sto bi meni tvoje dete smetalo?
Pa necu ja dete da ti jebem vec tebe :D


ides na to da ce da ceni iskrenost a ne glupe price koje joj svi godinama prosipaju, ko zna mozda se na to i nasmeje (malo verovatno)

i onda joj kazes da ti nisi vidovit i da ne znas unapred koliko ce to izmedju vas da traje i u sta ce da preraste ali ti se svidja i zelis ozbiljnu vezu pa ako se ispostavi da ste pravi jedno za drugo i da te ona cini srecnim zasto je ne bi ozenio pa i da ima 10-oro dece?

kad vam ne uspe uvek mozes da kazes da je nisi lagao vec da je ona kriva sto te nije ucinila srecnim  [rofl]

AndreyRR


Plazma Keks


AndreyRR

pa ne uci se to preko noci plazma  [rofl]