Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ne lupam, nisam reko da je èoek sit, nego da ima hrane za sve. ljudi su gladni iz drugih razloga. kinezi i da pojedu svesvoje i sva mora i okeane, celu kinu da obrste ko koze, neæe da jedu ljude jer kinezi nisu brazilci. a i da poènu da jedu ljude, mi to neæemo da doèekamo, pa nas zabole ¹ta æe da bude za 1000 godina. u srbiji hrane ima za pola evrope, pa ni to ne treba da te brine, a pola srbije i vi¹e sanja o jagnjetini. evidentno je da je srbija u pro¹losti bila gladna i da nije bilo vi¹ka hrane. danas je ima i previ¹e. e sad, ¹to ne mo¾e svako da je jede, to je drugo.

balcan girl

balcan girl je malo velika da bi je zasitio hrèak :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

kad sam bio mali, dobijem dve male slatke zeke. A zeke , ko zeke, vole taj seks. I tako ja imao 14 zeèeva u kuæi na Banovom brdu... Igra, zezanje, milina, ali se pretvara u farmu, govna, hrani, èisti... doðe dedin prijatelj i pokolje one zeèeve, svi vise odrani na grani iza kuæe.
Naprave oni neke slasne ðakonije. Ja plaèem, suze ronim i jedem. Da li sam ja od malih nogu mo¾da "bolesnik"?

Kostić

sotono...

moj æale donese malu kozu u soliter. mlaði brat je ¹eto ko kuèe po livadi ispred da pase. koza poèela da smrdi na terasi i u stanu za sve pare i æale je odnese na plac, smakne je i pojeli je. burazer plako. a ja kad sam bio mali, ujak imo gicu, bila gica do jaja, vesela ¹etkala po dvori¹tu jahali je, al kad je do¹lo vreme za kobaj, ja ogladnim i ujka mi da pi¹tolj da je upucam, aj da je ne kolje pa da nam bude ¾ao, ovako je lak¹e. ja okinem, pi¹tolj me baci nazad, gici odvalim deo glave, al ostala ¾iva. bio ¹ou dok su je navatali i ubili, posle teli da me biju, jebo te bog, ko da sam ja bio kriv ;D kobaje bile do jaja, poneli mi posle i kuæi mesa. jeste gica bila lepa i slatka, al bogami i ukusna

mrle

dobro je. Ima "bolesnijih" od mene :)

Kostić

nema, ti si pojeo svoja dva prva zeca, ja hrèka nisam ;D

mrle

ti si gajio kozu na terasi!!!! :) hahaha




bolje da ne prièa¹ o prvom seksualnom iskustvu...

Kostić

mmmm prvo. bila je ¾ena u pitanju. sanja. crna dugaèka kovrd¾ava kosa, siseipo, zgodna lepa, kom¹inica.... d¾aba ti truda, pojeo si svog zeca nema dalje ;D

mrle

Citat: kosta66 poslato 20 Februar, 2017, 10:00
mmmm prvo. bila je ¾ena u pitanju. sanja. crna dugaèka kovrd¾ava kosa, siseipo, zgodna lepa, kom¹inica.... d¾aba ti truda, pojeo si svog zeca nema dalje ;D

iz Steve Todoroviæa?

Kostić

¹ta te briga ;D nije sa brda, iz sela je

balcan girl

i meni je moj tata doneo malog belog zeku :D kad je porastao bio super paprikas :D :D :D i dan danas spremam odlièan zeèiji paprikas :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

#8351
Klikni


"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

Citat: kosta66 poslato 20 Februar, 2017, 10:00
crna dugaèka kovrd¾ava kosa, siseipo, zgodna lepa, kom¹inica....

Citat: kosta66 poslato 20 Februar, 2017, 10:15
nije sa brda, iz sela je

ipak ovca :)

UFF


Grof


Lazic


Poljanac92

Ono kad ti se sati i sati igranja need for speed-a konacno isplate  ;D
http://media.giphy.com/media/l44QBly1qrzV0u6Qw/200w.gif
Preticao sam i kad nisam morao :D

Kanarinac

Isplate kurac, kad je ocesao ovog zadnjeg

perlx