Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


DUKE Vuk

Citat: Hattrick poslato 16 Februar, 2017, 00:01
Citat: Jefta poslato 15 Februar, 2017, 23:52
Ko jebeno hrani zmiju sa malim psima...

Neko hrani zmiju malim stenadima, neko uzme tu zmiju pa napravi kais, neko umlati onog ko nosi taj zmijski kais i otme mu novcanik, neko ubije onog ko trci sa tudjim novcanikom u rukama.  :) Sto ljudi sto cudi  :)

A da li misli¹ da je neko od ovih ¹to si nabrojao normalan ?

PECA BMW

Citat: aæimo poslato 16 Februar, 2017, 00:41
Kinezi jedu pse pa nisam primetio ovakvu reakciju.


Bese gifova gde ljudi ginu i decu kolima gaze pa niko ni da prokomentarise , ali brate za kuce ...

Sve mi teze da ruzumem ovaj svet i generacije iza nas ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

BOKYBOY

#8283
Citat: PECA BMW poslato 16 Februar, 2017, 18:27
Citat: aæimo poslato 16 Februar, 2017, 00:41
Kinezi jedu pse pa nisam primetio ovakvu reakciju.

Bese gifova gde ljudi ginu i decu kolima gaze pa niko ni da prokomentarise , ali brate za kuce ...

...to su NESRECE, ovo je IDIJOTIZAM...razlika je ogromna.
I nije to ''kuce'' vec najdivnija zivotinja na svetu...a trebalo bi i covekov najbolji prijatelj...
...dzaba kad covek nije njemu prijatelj...

mkt


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

sto kaze dete u kefalici :D
*Da li voli¹ ¾ivotinje?
- Volim..pile,prase.Krilce od pileta mi se najvi¹e sviða!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

Citat: BOKYBOY poslato 16 Februar, 2017, 18:40

I nije to ''kuce'' vec najdivnija zivotinja na svetu...a trebalo bi i covekov najbolji prijatelj...
...dzaba kad covek nije njemu prijatelj...

! No longer available
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

I onda izadje tata i sroka ceo sarzer , i onda se pojavi neko "drustvo za zastitu zivotinja" i razapne caleta na krst jer je , molim vas , ubio slatke kuce ...

Jeftini poeni ...

kao onomad kad su dzukcu nekom isekli sape , pa se digao ceo Beograd , pa ne znam , ziro racun , pa pomoc , pa operacije , pa vestacke sape ... cirkus... a koliko dece ceka slicnu operaciju i nikom nista... smehoteka

aæimo

Bravo Dare.

Ubo si poentu.

UFF

da li zivot psa vredi vise od zivota macke?
a zivot macke vise od zivota papagaja?
ako zakoljes prase i pojedes ga ubio si i pojeo zivotinju i niko te ne osudjuje, sto onda ne bi kinez mogao da pojede psa? ili da ga da svom ljubimcu?
kad ste culi da je prase napalo neko dete i pojelo ga? pa ako nije sto onda mi ubijamo i jedemo neduzne prasice? zato sto je ukusno? pa verovatno je i macka ili pas ukusan kad se dobro spremi.
i peco nema sta da se tu ne razume eto prilike da izminusiramo uff-a :)

mkt


Kostić

govorilo se da su meso¾deri agresivniji od vegetarijanaca. danas, te¹ko da je tako u praksi. èoek voli ¾ivotinje, to stoji, ali kolko naroda, tolko obièaja. kinezi jedu pse mnogo pre no ¹to smo mi postali èoek. bolesna ljubav prema psima maèkama srnama etc..., je isto ¹to i ljudi koji muèe ¾ivotinje. neretko ljudi koji imaju po celu ¹tenaru ukuæi bivaju te¹ki sadisti prema 'ukuæanima', tj svojim ljubimcima. takvi ljudi mahom ne vole ljude, bore se za 'prava' ¾ivotinja, trse se o dobroèinstvu i umeju da budu agresivni. ¹to nije ba¹ prirodno jel. inaèe i èoek je hrana.

evo neke na¹e kom¹ije

„ Масагети се облаче и живе као и Скити. Иду у рат на коњима и без коња (били су вешти и у једном и у другом), с луком и копљем, а имају обичај да носе са собом и двосеку секиру. Све им јеод злата и бронзе. За копља, стреле и секире употребљавају бронзу, а све оно што носе око главе, затим појасеве и гривне украшавају златом. Исто тако стављају коњима око груди оклоп од бронзе, али узде, ђемови и оглавине су од злата. Гвожђе и сребро они не употребљавају, а и немају га код себе у земљи, док злата и бронзе имају много. Овакви су им обичаји. Сваки се, додуше, жени једном женом, али су оне ипак код њих заједничка својина. Што Хелени, наиме, тврде да чине Скити, то у ствари не чине они него Масагети. Ако се неком Масагету прохте да буде са неком женом, он обеси свој тоболац о њена кола и ашикује са њом без устручавања. Нема код њих одређене границе живота, али кад неко јако остари, сакупе се сви његови рођаци и закољу га, а с њим и друге домаће животиње, па месо скувају и часте се. И то они сматрају за највећу срећу. Ако је неко умро од болести, њега не једу, него га сахрањују и жале само зато што није могао да буде заклан. Не сеју ништа, него се хране месом и рибама, које им Аракс даје у изобиљу, а пију и млеко. Сунце им је једино божанство ињему приносе коње на жртву. Ово је тумачење значења те жртве: најбржем богу приносе на жртву најбржу од свих животиња. ХЕРОДОТОВА ИСТОРИЈА, 2. део, Масагети и њихова земља”

mrle

u Kini postoji tajni specijalitet, mozak ¾ivog majmuna, plaæaju se velike cifre. Glava mu se stavi u stegu ispod stola, konobar mu otvori odozgo lobanju i dok je ¾iv, mu¹terija jede mozak ka¹ièicom.


A u nekim zabitima, kada se rodi ¾ensko dete, oni naprave gozbu i celo selo doðe na klopu... gozba je od veæ pomenutog ¾enskog deteta.

clutch&brake

#8294
.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ZEMZEM

Slièan klip sa majmunom sam gledao davno.
Sto u sredini ima malu rupu i tu se nalazi vrat a glava iznad stola.
Gost ima neki malu drvenu palicu i lupka majmuna dok ga ne ubije i konobar uklanja vrh lobanje i gost jede mozak.

zVuk

Citat: ZEMZEM poslato 17 Februar, 2017, 16:06

Gost ima neki malu drvenu palicu i lupka majmuna dok ga ne ubije i konobar uklanja vrh lobanje i gost jede mozak.


poenta lupkanja je da majmunu od nervoze i nemoci prokljuca mozak...to jes da se skuva.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

Ne bi bilo lose da na forum ubacimo emoticon koji se krsti. Cak i za nas nekrstene, koristio bih ga ponekad. [wtf]

mali_zmaj

Ja velim da treba da vratimo sve te Kineze u Japan odakle su dosli!!!!
jin-jang

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D