Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

Citat: Andreja poslato 03 Septembar, 2015, 18:35
Ahaahahahaha, koji car!  [rofl]  [rofl]  [rofl]

ma idi u pm gledam 10 minuta kontam kurcom da tuce puklo bi do sad [rofl]

mkt


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***


balavurda

Citat: monsterbnt poslato 04 Septembar, 2015, 15:32
Citat: Popsy poslato 04 Septembar, 2015, 15:21
Citat: monsterbnt poslato 03 Septembar, 2015, 21:49
Citat: balavurda poslato 03 Septembar, 2015, 17:38
Mrzim usrane macketine!







To ti kazem. Nema veceg djubreta od samozive macketine. Nekome su simpaticne, nekome se gade...valjda po onome similis simili gaudet.

monsterbnt

Macke te generalno tretiraju onako kako tretiras njih. Postuj je i postovace tebe, nema nista za dzabe kao kod psa...
Smrt SVIMA!!!!

balavurda

Citat: monsterbnt poslato 04 Septembar, 2015, 18:01
Macke te generalno tretiraju onako kako tretiras njih. Postuj je i postovace tebe, nema nista za dzabe kao kod psa...
Nema tu postovanja, samo sila. Imao sam macku, ne pricam na pamet. Macke ne postuju nista i nikoga, osim svoje guzice i licne koristi. Njih, kao i politicare, vodi samo pohlepa. Nema interesa zajednice/copora.
E ta slicnost njih i nekih ljudi, koje je trebalo zadaviti u kolevci, je ono sto mi se gadi.

TEEfqd

#6448
Citat: balavurda poslato 04 Septembar, 2015, 18:38
Citat: monsterbnt poslato 04 Septembar, 2015, 18:01
Macke te generalno tretiraju onako kako tretiras njih. Postuj je i postovace tebe, nema nista za dzabe kao kod psa...
Nema tu postovanja, samo sila. Imao sam macku, ne pricam na pamet. Macke ne postuju nista i nikoga, osim svoje guzice i licne koristi. Njih, kao i politicare, vodi samo pohlepa. Nema interesa zajednice/copora.
E ta slicnost njih i nekih ljudi, koje je trebalo zadaviti u kolevci, je ono sto mi se gadi.



Nema interesa zajednice? Van pameti.
Da li si imao problem sa stetocinama pa si drzao macku ili si je doveo kuci da ti sluzi kao ukras i da glumis gazdu nekom kome ne treba gazda?
Verovatno je ovo drugo, s obzirom da vec imas `gazda stav` i da bi davio neke ljude u kolevci. Niko nije rodjen los.



monsterbnt

Sa mackama sam ceo zivot... Njima nikad neces biti gazda, kao ni mnogim ljudima. Mozes im biti prijatelj ili rob, to zavisi samo od tebe i tvog odnosa prema njima. Verovao ili ne ali macke mogu da ti budu odanije od bilo kog psa, ali za razliku od psa nece ni najmanje tolerisati da ih tretiras kao krpu.... Kad je komsija pokusao da mi upadne u stan i pobije se samnom macke su ga pokidale.... Kad je caletov pas napao mog psa, macke su ga branile, kad ih baba zatvori u kupatilo jer su joj dosadne, samo cekaju priliku da joj se makar ispisaju u fotelju ako nista drugo....
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

znaci otpada ono govori tiho i nosi artiljerijsku diviziju...

vec govori tiho i nosi macketinu ili dve sa sobom...

sta velis ispisaju se u fotelju,a jesu zajebane sunce ti zarko!!!

jin-jang

monsterbnt

Znaju da budu nevidjeni gadovi kad im se neko zameri. A sto vole da se svete....
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

sunce mu zarko znaci prebijes macku jer je napravila sranje i spavanje u najlonu,da te ne ispisa,panciru i kacigu za ne daj boze!!!

ma volim ja mace,vjerujem u njihovo terapetsko djelovanje,intuiciju i osjecaj za opasnost,ali mi je pas uvjek prvi izbor.. posto sam u stanu nista ni od jednog za sada,ali ako ikad kucu kupim imat cu oboje..
jin-jang

monsterbnt

Pazi... kad naprave sranje i nalupam ih ja, nema osvete al znaju da se dure ceo dan.... Zato sto kad ne prave sranje, imaju moju paznju koju itekako uzvracaju... Inace ne mogu da biram izmedju psa i macke, i jedno i drugo ima svojih prednosti i mana, pa imam i jedno i drugo.... u stanu... I sasvim se lepo slazu, cak i dzukela i macak zajedno prave sranje i zajedno se dure kad dobiju po nosu....
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

ja iskreno nisam ljubitelj maèaka ali kad odem kod dragane friz ja poludim posto ima nenormalnu maèku koja je luda od malena, sad je malo porasla al je i dalje nenormalna, zabija mi nokte u nogu kad je bacim sa sebe ona se vrati i uvali mi se u krila. mislim wtf?? kad spavam skoèi mi na glavu otkine me :D ja je opet liferujem a ona se vrati i pokusava da mi se uvali u krila da spava ... mislim i dalje da je nenormalnaaaaaaaaa.. a drugari ovde imaju maèora koji jebes mi sve ima 50kg i ogromaaan je i veruj da mi je frka od njega :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

vidjet cu ya koju godinu,dok vidim kako ce mi sve hodati sa malim...,sa obavezama oko njega..  ¹iljim se opasno na neku zvjerku!!
jin-jang

UFF

ma ja bi sve te mace bacio mom novom pitonu (mogu da napravim i gif ako treba  [rofl])

http://www.dodaj.rs/f/1i/xu/2o9UciMt/20150823195423.jpg

monsterbnt

Koliko bi lepih kajseva moglo od njih da se napravi...
Smrt SVIMA!!!!

UFF

moglo bi jbg
dodju do 6m duzine
ali moraju mnoooogo lepih macica da pojedu da bi toliko porasli :D

makinjo

Priznaj da je piton vec probao mace ? :-D