Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.




mkt

#6403




mkt



Major

 [rofl] [rofl] [rofl] sjajno :)
A kad se setim koliko sam proveo sati igrajuci SF2 na aparatima :)

DaChaS

auuu nista mi ne pricaj  ...sve pare od uzine su isle tamo :D   [rofl]

Andreja

Skinite mame32 emulator pa igrajte ta èuda koliko vam je volja, imam preko 300 igrica, Metal Slug 1, 2, X, 3 itd. su mi favoriti :) I jednostavne igrice kao Neo Bomberman itd.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DaChaS

daj neki proveren link za to cudo

Andreja

Ovih dana su torenti u problemu ili se ja ne snalazim pa ne skidam ni¹ta... Ali za taj Mame32 znam odavno, imam ga negde na disku, 'bem li ga gde je, valjalo bi pospremiti sobu... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Citat: Andreja poslato 14 Avgust, 2015, 19:49
Skinite mame32 emulator pa igrajte ta èuda koliko vam je volja, imam preko 300 igrica, Metal Slug 1, 2, X, 3 itd. su mi favoriti :) I jednostavne igrice kao Neo Bomberman itd.

Igrao sam par puta na kompu ali nije to to. Onaj aparat je imao neki poseban smek :D

Andreja

To, to, kompjuter ne sme¹ da udari¹ onako jako :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

obozavam ove demonstracije likova,koji su trenirali karate ili sl. uz kokice i pivo!! votka u ovo slucaju. vise je vremena izgubio u zamahu i predskoku nego da je prisao za jedan korak,malko u stranu,bolji efekat. a jos vece su budale koje ih snimaju...
jin-jang

Hohštapler

...aj da vidim bilo koga da tako priðe repetiranom kala¹u, a da je ovaj za obaraèem SPREMAN da puca. Oæe¹ kitu lastinu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

beli-nsr

Pa to...ok, izbio je okvir, a sta ce sa onim u cevi? ;D