Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

ali i tu gresis, svojim izborom su seli u kola sa njim
nije ih on terao, znali su da je pijan

Kanarinac

Tu se vracamo na ono da smo svi pravili pogresne izbore u zivotu...

Popsy

minus i od mene... jednom sam bio u polusliènoj situaciji i malo falilo da odrobijam vozaèa... pijan/kurcenje ... mnogo losa kombinacija... radila ruèna ...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

p0peye

Citat: dzimika poslato 30 Novembar, 2014, 16:40
Sto? Mama i tata placaju da se ne objavi identitet malog idiota ali mali.je beograd
Kako mama vozi sin je jos i super
Ко су мама и тата? Баш данас причам у друштву и питам јел се зна ко су му родитељи, мора да су неки новокомпоновани бизнисмени или бивши директори пропалих фирми и садашњи власници успешних - нико није знао да ми одговори... Видим ти знаш, па реци и нама осталима?
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

p0peye

Иначе, једно је кда је возач "нормална особа", па му се понекад деси да направи глупост, стави прст ма чело и труди се да мусе то никад више не деси - знам их доста и са њима сам се воозио и возим још увек, а друго је када је особа кретен, па стално улази из проблема у проблем, и када се само стицајем околности извуче једном, други пут... А само је питање када ће да понестане среће.  ЗНАО сам их пар, и после првог пута више никада нисам седао у кола када они возе...
Младост - лудост. Са једне стране стицај околности, са друге -природна селекција...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

perlx

Dusebriznici ne berite brigu, nisu mu saputnici bili mali andjeli koje je zlikovac oterao na drugi svet.
To je olos koji se ponosi jedinim sto ima - svojim svinjarijama. Niko u tim kolima nije svetac, ne lazite ni sebe ni druge.
Svi smo pravili greske ? To sto si ti neodgovoran i bahat pa vozis odvaljen i ugrozavas svoj, zivote svojih saputnika i ostalih ucesnika u saobracaju je tvoj problem koji ti ne daje za pravo da izjednacavas sve ostale sa sobom.
Kvazi patronizujuce odgovore pune laznog saosecanja ostavi za one koji ne znaju o kome se radi pa ce klimaju glavama i dive se velicini sagovornika.
Ovo niti je redak niti izolovan slucaj koji se zavrsio sa zrtvama, samo je ovaj stigao u zizu javnosti.
Posledice ovakvih nedela nece snositi oni koji ih cine vec mi.

A za temu:
http://38.media.tumblr.com/d08edc07a930fa6ad519ffe8157d993a/tumblr_ndqfagZgIm1qz5q5oo1_500.gif

dzimika

Citat: p0peye poslato 01 Decembar, 2014, 00:46
Citat: dzimika poslato 30 Novembar, 2014, 16:40
Sto? Mama i tata placaju da se ne objavi identitet malog idiota ali mali.je beograd
Kako mama vozi sin je jos i super
Ко су мама и тата? Баш данас причам у друштву и питам јел се зна ко су му родитељи, мора да су неки новокомпоновани бизнисмени или бивши директори пропалих фирми и садашњи власници успешних - нико није знао да ми одговори... Видим ти знаш, па реци и нама осталима?

Dobro si pogodio, mama i tata su vlasnici vise pekara po gradu, mama da bi dosla sto blize jednoj vozi i suprotnim smerom, jet gospodja ne moze da napravi polukruzno 50m.dalje
Tako da ne cudi sinovljevo bahato ponasanje

3006


dusankobgd

izem ti ovaj kanclariski u pola tri

Hurricane

ahaaahahaha..

ljubi èika Rocco da proðe...  [rofl] [rofl] [rofl]

Kanarinac

Citat: perlx poslato 01 Decembar, 2014, 01:29
Dusebriznici ne berite brigu, nisu mu saputnici bili mali andjeli koje je zlikovac oterao na drugi svet.
To je olos koji se ponosi jedinim sto ima - svojim svinjarijama. Niko u tim kolima nije svetac, ne lazite ni sebe ni druge.
Svi smo pravili greske ? To sto si ti neodgovoran i bahat pa vozis odvaljen i ugrozavas svoj, zivote svojih saputnika i ostalih ucesnika u saobracaju je tvoj problem koji ti ne daje za pravo da izjednacavas sve ostale sa sobom.
Kvazi patronizujuce odgovore pune laznog saosecanja ostavi za one koji ne znaju o kome se radi pa ce klimaju glavama i dive se velicini sagovornika.
Ovo niti je redak niti izolovan slucaj koji se zavrsio sa zrtvama, samo je ovaj stigao u zizu javnosti.
Posledice ovakvih nedela nece snositi oni koji ih cine vec mi.


Ja ne znam da li cita neko sto ja pisem ili ne? Ali ajde. Devojcica koja je poginula je imala 16 godina, nazivati je olosom je, kako da se izrazim, moronski. Ti nikada nisi napravio gresku u zivotu? Uvek si pravilno odlucivao jel tako? Ili si jednostavno imao srece da se ne zavrsi lose po tebe? I nisam ja nikakav dusebriznik, samo normalno razmisljam, i pokusavam da nemam taj retardirani stav u fazonu ko ih jebe.

Da ne ometam vise ove zajebane, ne bih vise odgvarao na ovu temu

jevta

Majka:
- Sine, za¹to se u poslednje vreme ne dru¾i¹ sa Markom?
Sin:
- Pa, jel bi se ti dru¾ila sa nekim ko pije, pu¹i i drogira se?
Majka:
- Naravno da ne bih.
Sin:
- Pa eto vidi¹, neæe ni on.

Iskopiran iz one smesne teme

perlx

Dzaba ti "normalno razmisljanje" kad nemas osnovu za njega - cinjenice.
Imala je 16 godina i staz i "reputaciju". Izrazavaj se moronski do mile volje.
"©ta æe sin, mlad je, svi smo mi bili mladi i pravili gluposti!"
Sve ovo ces i ovako zaboraviti pojavom sledece teme slicnog povoda.
Setices se tek kada budes prodavao auto sa vise od 70ks pa ce biti jos manje kupaca ili kad neko mladji ne bude mogao da vozi pa te bude zvao.


http://38.media.tumblr.com/35a54ff0d94c732690f231d22b36752a/tumblr_nfeabox7Ai1thfu8ho1_400.gif

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?



Dukags


Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt