Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


vlada_dee


Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Burazer

kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"






eclipse4

sigurno se secate pere kojota?

[attachment deleted by admin]

Gašpar




Phoenix

Kad sam imao trinaest godina, nadao sam se da æu jednog dana imati devojku.

- Sa ¹esnaest godina imao sam devojku, ali nije imala strasti, pa sam zakljuèio da mi treba strastvena devojka sa ¾ivotnim ¾arom.

- U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je bila suvi¹e emotivna. Sve je bilo dramatièno, bila je kraljica drame, celo vreme je plakala i pretila samoubistvom. Tada sam zakljuèio da mi je potrebna emotivno stabilnija devojka.

- S 23 godine sam na¹ao vrlo stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuðivala ni oko èega. ®ivot je postao toliko dosadan da sam zakljuèio da mi treba malo uzbudljivija devojka.

- S 27 godina na¹ao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao dr¾ati korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne zadr¾avajuæi. Èinila je lude iznenadne stvari i èinila me je isto toliko jadnim koliko i sretnim. U poèetku je bila zabavna i vrlo energièna, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odluèio da naðem devojku koja ima jasne ciljeve.

- Kad sam napunio 31 godinu, na¹ao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala èvrsto na zemlji i nju sam o¾enio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve ¹to sam imao.

- Sada sam malo stariji i mnogo mudriji i tra¾im samo devojku s velikim sisama.

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mirno

MK OTAD®BINA
  SRBIJA

Kanarinac

Jbt samo 6 riba si imao :D
Citat: Phoenix poslato 20 April, 2013, 09:00
Kad sam imao trinaest godina, nadao sam se da æu jednog dana imati devojku.

- Sa ¹esnaest godina imao sam devojku, ali nije imala strasti, pa sam zakljuèio da mi treba strastvena devojka sa ¾ivotnim ¾arom.

- U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je bila suvi¹e emotivna. Sve je bilo dramatièno, bila je kraljica drame, celo vreme je plakala i pretila samoubistvom. Tada sam zakljuèio da mi je potrebna emotivno stabilnija devojka.

- S 23 godine sam na¹ao vrlo stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuðivala ni oko èega. ®ivot je postao toliko dosadan da sam zakljuèio da mi treba malo uzbudljivija devojka.

- S 27 godina na¹ao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao dr¾ati korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne zadr¾avajuæi. Èinila je lude iznenadne stvari i èinila me je isto toliko jadnim koliko i sretnim. U poèetku je bila zabavna i vrlo energièna, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odluèio da naðem devojku koja ima jasne ciljeve.

- Kad sam napunio 31 godinu, na¹ao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala èvrsto na zemlji i nju sam o¾enio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve ¹to sam imao.

- Sada sam malo stariji i mnogo mudriji i tra¾im samo devojku s velikim sisama.



brate samo 6 riba si imao :D

mareskin


Ili je èovek temeljan ili ne voli da plaæa za sex ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu