Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

bambi, pa ti stvarno nikad neces jebati
klasican divljak

Plazma Keks

aj da probam jos jednom.. bedara mi je sa moralne strane da je izjebem i tako to, a ima dete. samohrana majka i tako to, mozda joj je tesko. pa joj jos ja uletim da bih je jos malo jebao...
ali kad bih imao takvu priliku, razmislio bih se samo kratko, i odradio bih je ;D

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 31 Maj, 2012, 15:58
aj da probam jos jednom.. bedara mi je sa moralne strane da je izjebem i tako to, a ima dete. samohrana majka i tako to, mozda joj je tesko. pa joj jos ja uletim da bih je jos malo jebao...
ali kad bih imao takvu priliku, razmislio bih se samo kratko, i odradio bih je ;D

To ¹to je ona ¾ensko i samohrana majka ne znaèi da ne voli sex.
Ne vidim gde je tu iskori¹æavanje ako je na dobrovoljnoj bazi i bez laganja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

a kad je izjebes njoj ce da bude gore ili bolje?

Plazma Keks

isto. kao i pre jer ce i dalje biti u istom sosu

Kengur

zavisi kako peglas.

isti sos, samo sa osmehom na licu ako znas nesto.. :D

3006


robbief

Citat: Plazma Keks poslato 30 Maj, 2012, 23:18
nije mi jasno zasto ovaj F-18 ima rusku oznaku na repu i pise navy na motoru?

aggresor squadron

http://en.wikipedia.org/wiki/Aggressor_squadron
smooth

Plazma Keks


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Major



KIZA73

Citat: UFF poslato 31 Maj, 2012, 01:34
Citat: AndreyRR poslato 31 Maj, 2012, 01:29
i glupe ribe padaju na to

glupa ili ne to sto sam rekao je istina a ne laz (bar onaj prvi deo) tako da ne moze da ti kenja nista ;)


Citat: Plazma Keks poslato 31 Maj, 2012, 01:30
a ustvari, ti bi samo da umocis pisu... kako okrutno zvuci

e da jos jedna napomena  - desi da ti ona u sred tvoje price kaze (ma ne kenjaj bre znam da je tebi samo do sexa)

ako je iskusna (sto verovatno i jeste ako cim je milf) cak i glupe su zahvaljuci godinama staza naucile sve nase fore onda joj kazes ovako:

Sto bi meni tvoje dete smetalo?
Pa necu ja dete da ti jebem vec tebe :D


ides na to da ce da ceni iskrenost a ne glupe price koje joj svi godinama prosipaju, ko zna mozda se na to i nasmeje (malo verovatno)

i onda joj kazes da ti nisi vidovit i da ne znas unapred koliko ce to izmedju vas da traje i u sta ce da preraste ali ti se svidja i zelis ozbiljnu vezu pa ako se ispostavi da ste pravi jedno za drugo i da te ona cini srecnim zasto je ne bi ozenio pa i da ima 10-oro dece?

kad vam ne uspe uvek mozes da kazes da je nisi lagao vec da je ona kriva sto te nije ucinila srecnim  [rofl]
Aj ne zajebavaj da ovo moze da prodje. Pa de su te sticale iskustvo, u Lazi  :)
Ako je istina, aaaaferiiim.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF


KIZA73

Ma nema sanse, umro bih od smeha.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

3006

Kod tih razvedenih sa detetom najbolju proðu imaju ovakvi kao ja - razvedeni sa detetom  ;)

Hohštapler

Citat: 3006 poslato 01 Jun, 2012, 15:52
Kod tih razvedenih sa detetom najbolju proðu imaju ovakvi kao ja - razvedeni sa detetom  ;)

"Imamo toliko toga zajednièkog..." :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

I tako Plazma dobi ubrzani kurs tra¾enja pièke od razvedenih ¾ena sa djetetom. Problem je samo ¹to to treba sprovestiiz rijeèi i "papira" u djelo... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Plazma Keks

pa to kad budem njihovih godina ;D tesko da cu sad naci neku 90, 89, 88 sa detetom... mislim ima ih, ali malo,