Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: SSZGO poslato 15 Oktobar, 2016, 23:25
al ste ga smorili sa decom i 300 eura, 300 eura ode mesecno na krofne...

da se vratimo na temu

dal da uzmem plavu rolu submarinera, ili zelenu

mislio sam pre plavu da mi se uklapa uz ove plave gilje




a imam i plave carape da idu uz njih


Moja æerka ima iste takve patike... :D Donela joj sestra iz Istambula... :D

Hurricane

...i ti kao i Uff za trenerku poèeo, nisu iste, garant..

CBRR1

Citat: SSZGO poslato 15 Oktobar, 2016, 21:02
siptari su najbogatija nacija na svetu, sa po 27 dece
posle njih kina i indija sa po 23 dece u proseku...

cujem treba mnogo mozga da napumpas ribu

ili bese treba mnogo mozga da ga izvadis na vreme?
ili decu ima onaj ko ne moze da izdrzi vise od dve sekunde, ma nemam pojma svasta se prica...




...ili...za decu treba bese imati muda, hrabrost...patike sat kupis popravis nabavis.. a deca,deca...ma ne vredi objasnjavati..

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

jel to onaj tamniji ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


perlx

ssrfzzo aj sto je fotka mutna al sto su ti komande na volanu oljustene  :o zafarbaj to lakom za nokte, nem'o se brukas...

UFF

pa vis da je presao milion kao i svaka druga mecka pa mu prosli vlasnik vracao kilometrazu :D

SSZGO

plasticna dugmad na volanu se tope ako auto ostane na suncu leti
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Ja bi se ¾alio Mercedesu... ;D

SSZGO

Moze verovatno da se tera u mercedes i trazi zamena ali ne mogu da se cimam
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 15 Decembar, 2016, 12:29
Moze verovatno da se tera u mercedes i trazi zamena ali ne mogu da se cimam

Uzmi Golf dva sa sjebanim grejanjem u kabini. Em æe¹ moæi da obori¹ cenu, em ti ne treba, em se neæe topiti kao da je od èokolade.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

I rast æe mu cjena proporcionalno sa godinama,i preðenim kilometrima! 
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 15 Decembar, 2016, 13:12
I rast æe mu cjena proporcionalno sa godinama,i preðenim kilometrima! 

I pravi 2 litre na preðenih 100 km! Ako ide¹ na du¾i put, nipo¹to preko pola puniti rezervoar, poène da preliva posle 500 km!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

sszgo a da kupis ti ipak samsung gear s3 za trening tamo i kurcenje kad dodjes ovamo?

samo 500e i sve glupace koje ga vide kod tebe na ruci ce znati da je skup pa ne moras da razmisljas da li se ona razume u satove ili ne i da li je original ili kopija taj sto nosis

https://www.kupujemprodajem.com/Samsung-Gear-S3-40844219-oglas.htm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 31 Decembar, 2016, 19:40
sszgo a da kupis ti ipak samsung gear s3 za trening tamo i kurcenje kad dodjes ovamo?

samo 500e i sve glupace koje ga vide kod tebe na ruci ce znati da je skup pa ne moras da razmisljas da li se ona razume u satove ili ne i da li je original ili kopija taj sto nosis

https://www.kupujemprodajem.com/Samsung-Gear-S3-40844219-oglas.htm

nije zlatan....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

motoklasik


Sto se tice rucnih satova, neko na njih ni ne obraca paznju a neko je pasionirani zaljubljenik u njih.
Nekome sluze kao statusni simbol.... za to su pogodni, s obzirom da cena pojedinih modela stotinama puta prevazilazi njihovu upotrebnu vrednost.

Ja imam dva, oba specificna na neki nacin.

Svakodnevno nosim Seiko BAR-Honda, iz serije nastale povodom saradnje Britis-Amerika rejsing tima i Honde u Formuli 1 - u periodu od 1999 do 2005. godine. Kupio sam ga pre 5-6 godina iz nekih zaostalih zaliha... Vrednost - par stotina evra (i to je mnogo, po meni).




Drugi je Breitling Navimaster 2100, prva serija sa analogno-digitalnim prikazom, koji je pocetkom 80-ih godina proizveden uglavnom za vojne pilote jugoslovenskog i francuskog ratnog vazduhoplovstva. Ovaj moj na poledjini ima izgraviran grb Jugoslovenskog ratnog vazduhoplovstva, a dobio ga je otac povodom nekog svog pilotskog jubileja...

Brajtling skoro uopste i ne nosim, cuvam ga vise kao uspomenu.
Nelagodno bih se osecao, tj. smatram da bi bilo nepristojno, u zemlji gde najveci broj ljudi radi, i to posteno radi za 200, 300 ili 400 evra, na ruci nositi sat od nekoliko hiljada evra.








mkt

sta moze taj sat od 5000e zivo me zanima

Hattrick

Citat: mkt poslato 07 Januar, 2017, 00:34
sta moze taj sat od 5000e zivo me zanima

Ma taj od 5k€ me i ne cudi toliko, ima njih i daleko skupljih, investicija valjda, kad hoces da preneses preko grane 100.000 evra u keshu, bude hapsenja, ispitivanja, oduzimanja, sranja. A kad prelazis sa "dobrim" pasosem i cukom te vrednosti na ruci, niko te i ne pogleda. A njih tako u jednoj godini mozes brdo da preneses i unovcis na destinaciji bez mnogo gubitaka.
Prvi put sam bas bio iznenadjen tom temom pre desetak godina kada sam video na ebay-u neki prakticno nov Breitling for Bentley Tourbillon na aukciji za 1$.
Cuka mi se do jaja dopala, ali nista nisam znao o njoj, niti sam nesto posebno trazio. Znao sam za B for B, ali ne i za tourbillon. Ponudim liku preko inboksa 3.000usd, on me odbije, ponudim 4, odbije, ponudim 5 odbije. Tu ja "dignem ruke", ali nastavim da pratim licitaciju. Ode cuka za 125.000 dolara. Umro sam od smeha, i izvinio se liku na glupim ponudama, jebiga nisam ni pretpostavljao pravu vrednost. Od tog dana to kapiram kao investiciju, kao sliku, dijamant, neki oldtajmer i slicno. Nema nikakvu objektivnu upotrebnu vrednost, ali sluzi ljudima ko investicija, i "sakriveni" a uvek dostupni kesh u drugom obliku.