Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Uuuuuu, za to prepariranje æe trebati mnooogo materijala i hemije, hehehehheh.
:-* ;D
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

ok resio sam od danas da svrsavam unutra u svaku koji dovatim, tako cu biti veci baja od ovih sto imaju po zenu ili 2-3 dece jer cu ja imati bar 5-6 zena i 10-15 potomaka koji ostaju iza mene i uspeo sam u zivotu zbog toga jer se to jedino racuna  [facepalm] [samoubistvo]


kao da nekog zabole sta ostane iza tebe, ostane ljudski rod i gle cuda NE MORAS BAS TI DA BUDES JEDAN OD PREOSTALIH, prezivece i bez tebe vrovao ili ne ;)

DebeliZmaj

... ovo deco .. ovo je debelizmaj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

"Uffe, PLODI me!!"   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Srkut87


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 15 Oktobar, 2016, 02:08
ok resio sam od danas da svrsavam unutra u svaku koji dovatim, tako cu biti veci baja od ovih sto imaju po zenu ili 2-3 dece jer cu ja imati bar 5-6 zena i 10-15 potomaka koji ostaju iza mene i uspeo sam u zivotu zbog toga jer se to jedino racuna  [facepalm] [samoubistvo]


kao da nekog zabole sta ostane iza tebe, ostane ljudski rod i gle cuda NE MORAS BAS TI DA BUDES JEDAN OD PREOSTALIH, prezivece i bez tebe vrovao ili ne ;)
da si neki zgodan plodan neophodan , vec bi neka zatrudnela i rodila...ali posto si dojebnik i treca izmena onda je tako kako je....jaffa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 [rofl]  aha bas tako  [rofl]

SSZGO

siptari su najbogatija nacija na svetu, sa po 27 dece
posle njih kina i indija sa po 23 dece u proseku...

cujem treba mnogo mozga da napumpas ribu

ili bese treba mnogo mozga da ga izvadis na vreme?
ili decu ima onaj ko ne moze da izdrzi vise od dve sekunde, ma nemam pojma svasta se prica...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Ostoja

Eto, nisam ni ©iptar ni Indijac a imam èetvoro dece, biæe da me jebu one dve sekunde, a?
[neampojma] [neampojma]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Citat: Ostoja poslato 15 Oktobar, 2016, 21:33
Eto, nisam ni ©iptar ni Indijac a imam èetvoro dece, biæe da me jebu one dve sekunde, a?
[neampojma] [neampojma]

[rofl]  [kralj]

Ne kapira poentu, dzaba ga bilo... zato se i ne ukljucujem u raspravu... normalno da hocu potomke cim za to dodje vreme, najveci cilj u zivotu da ih dobijem i izvedem na pravi put inace za sta sam ziveo...

mali_zmaj

Mozes biti glup i nepromisljen pa napraviti djecu slucajno,sa osobom koju ne volis,pa poslije toga uci u brak sa istom,samo zato sto si je napumpao,ili mozes naci osobu sa kojom si kompaktibilan, imas ista interesovanja i razmisljanja,i na kraju je i volis,pa napravis djecu,i djeca rastu i razvijaju se u zdravoj sredini..

Mada ima i slucajeva kad se sve desilo slucajno,pa je na kraju sve ispalo odlicno..,zivot je cudo,kao kad okreces palacinku,nekad je okrenes savrseno,bez obzira sto je napravila tri okretaja u zraku,a nekad je svu preklopis i smotas i nije nizasta!!  Jbg..
jin-jang

Gavrolini

Nije ni cudo sto nam je natalitet takav kakav je. Steta samo sto nekima njihovi ocevi iz njihovih mama nisu izvadili na vreme.

mali_zmaj

Ma natalitet je misaona imenica ovdje,ali znam vise slucajeva u mom okruzenju,gdje ce djeca da najebu,zato sto im se mame i tate ocima ne mogu vise gledati,a zive zajedno samo radi srece istog tog djeteta..,ne znam sta bih ti rekao..,znam i gomilu balavaca koji su se uzeli zato sto ga izvadili nisu,pa sad djete provodi vise vremena sa babom i dedom ,nego sa mamom i tatom,posto su mama i tata poslije braka koji je trajao jedno sest mjeseci otp. nastavili sa provodima i izlascima..,odnosno tacno tamo gdje su stali prije djeteta..,ja samo razmisljam o djetetu,natalitet koliko god vazan u to me slucaju ne interesuje,znam da nam je to bitna stvar u drustvu..,ali i djete je bitno..
jin-jang

Ostoja

.... Zmaje nema¹ pojma koliko si u pravu, dete je UVEK bitno....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

#495
heh natalitet  [ludak]
pa on treba da bude negativan a ne pozitivan jer planeta vec popunjena vise nego sto je potrebno, a koje je nacionalnosti ta populacija nemam nikakve veze kad smo svi ljudi zar ne?

kao takmicimo se sa okolnim drzavama i nacijama da nam natalitet bude veci od njihovog [facepalm] (isto kao merenje kurceva) kakva glupost, ako zelis dete napravi ga, zelis jos jedno samo napred sto da ne i to zbog sebe i svoje zene a ne zbog jebenog broja tj nataliteta  [samoubistvo]

Andreja

Citat: Milos96 poslato 15 Oktobar, 2016, 21:35
normalno da hocu potomke cim za to dodje vreme, najveci cilj u zivotu da ih dobijem i izvedem na pravi put inace za sta sam ziveo...

U poslednjih godinu-dve sam se malo "produhovio"... Po mom skromnom mi¹ljenju, smisao ¾ivota nije da postane¹ bogat; postane¹ poznat i slavan (¹ta ti sve to treba kad te fizièki ne bude), uradi¹ ovo, uradi¹ ono... Da dobije¹ decu (¹to ka¾e UFF sa kojim se èesto ne slo¾im, buduænost ljudskog roda ne zavisi ba¹ od tebe). Poenta ¾ivota je da bude¹ sreæan, da ti bude lepo, da radi¹ ono u èemu u¾iva¹ i da èini¹ sebi bliske ljude sreænima. Ovaj ¾ivot koji ¾ivimo je dar i svaki dan treba iskoristiti do maksimuma, izbaciti negativno iz sebe koliko god je to moguæe i jednostavno u¾ivati.

Ljudi te¾e nekom bogatstvu, slavi i ostalim SITNICAMA i èesto su zbog toga nesreæni jer im vreme prolazi a oni nisu "ni¹ta uradili". Trenutno ne ¾elim da ¾ivot posvetim tome da mojoj eventualnoj deci bude bolje, da budu situirani... Ne ¾elim da mi proðe mladost u prekovremenom radu, ne ¾elim da budem na mestima koja mi se ne sviðaju (npr. odem u Rusiju ili Kanadu jer je tamo dobra kinta; volim lepo vreme). Ne ¾elim stres, rokove, uslove. Hoæu da prodivljam koliko mogu, da ¾ivim opu¹teno (ali ne i neodgovorno). Ako jednog dana naiðe neka koja me dovoljno zainteresuje i dobijem ¾elju da imam decu, super, nemam ni¹ta protiv. Znam da se mnoge stvari time menjaju, èovek sebe stavi na drugo mesto, deca su u prvom planu i to je sjajno. Jednostavno, to trenutno nije moj sluèaj. ®ivim za trenutak, sad mi se sviða ovo, sutra æe ne¹to drugo, ne razmi¹ljam i ne planiram daleko unapred, znam da æe svakako ne¹to biti drugaèije. Vodim se nekim idejama, idem u nekom smeru ali na opu¹ten naèin. Mo¾da bih postigao vi¹e da sam grcao svaki dan po 12 sati dnevno ali èemu? Radim, re¹avam neke stvari i u¾ivam u ¾ivotu, zdravlje mi je odlièno, ne stresiram se, ne sedim, ne æelavim (dobro, mo¾da malo :D ).. I jebe¹ stav "kad budem imao para/bolji posao/ako budem tamo/da mi je bolji motor/auto/veæa kuæa"........ ...... biæe mi bolje". Ne, sada mi je dobro i do jaja, neke stvari valja popraviti i radiæu na tome ali neæu da oèajavam zato ¹to mi ne¹to nije po volji. Plata mi je trenutno jako skromna, ¾elim vi¹e kako bih mogao da funkcioni¹em i borim se za to, znam da æe biti bolje. Raskenjao sam se k'o foka, ne znam za¹to, proèitah Milo¹ev komentar pa mi ovo izlete iz ruku, mo¾da æe nekoga i da zagolica malo...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Da je vas deda tako razmisljao vas ne bi mucile te dileme, tj ne bi vas ni bilo. Sto se pravljenja djece tice, to je proces koji pocinje u glavi pa onda ide jebanje. A moze jednostavno i da se zakasni sa vadjenjem, ali to je obicno pravljenje kopiladi. I oni su djeca, samo manje sretna.

mali_zmaj

Kod nas je veliki problem sto sirotinja neuka ima po petoro gladne,bose,i gole djece,a ove bogate budale koji su puni love,prave jedno,eventualno dvoje... Ja da nemam djete sa problemom,imao bih troje ili cetvoro do sad sigurno..,i to ne zbog nataliteta,nego zbog sebe i njih!!! Da se ponovim vec stoti put,nema ljepse stvari kad dodjes sjeban sa posla i pridje ti mali svrco i zagrli te,eh...!!! A zamisli to puta cetiri!!!
jin-jang

Slaninar

Osnovni postulati na kojima se zasniva ljudski opstanak su poricanje i samozavaravanje.

Poricanje èinjenice da æe¹ sutra biti mrtav, i samozamajavanje dok taj momenat ne doðe. Da toga nema, mnogi ¾iveli u priliènoj depresiji, ili bar dosta drugaèije nego ovako.

Neko misli da je su¹tina da se zaradi puno para, neko provod, neko da se ima puno dece - ali na kraju æemo svi biti prah i na¹a deca æe biti prah, a posle kratkog vremena, poput sekunde (spram starosti celog univerzuma), cela planeta æe otiæi u tri lepe (ili æe njome zavladati maèke).

Do tad svako radi ono ¹to ga èini, ili ono ¹to misli da ga èini sretnim i to je to. Kome je ¾ivot dobio smisao s decom - super. Ko misli da mu je super bez dece - opet super.

©to reèe Andreja, svi ljudi ¾ele isto i to je jedna stvar: da budu sretni. Pa spram toga ¹ta (misle da æe da) ih èini sretnim biraju sebi u ¾ivotu ¹ta æe i kako æe.


Druga prièa je natalitet i bela kuga. U na¹oj siroma¹noj zemlji, gde niti ima para za hranjenje, niti ¹kolovanje, niti ima posla, ne vidim da bi se i¹ta popravilo da svi naprave po desetoro dece. Ne bismo postali velesila, jer smo i dalje kurèina spram ostalih mnogoljudnih zemalja, a i teritorija je sme¹na. Ne bismo postali ni bogatiji, naprotiv. Takvo je bar moje neko viðenje.

Ono u ¹ta sam siguran, ¹to Uff reèe: planeta je prenaseljena. I sve jedno je da li æe biti Srba, ili ih neæe biti - izumrli su i antièki Rimljani, antièki Grci i druge velike i slavne civilizacije, pa neæe biti ni smak sveta ako ne bude Srba. Mada, koga taj trip èini sretnim i zbog tog pravi decu... ne znam, ako je stvarno hepi, samo napred!


Na kraju, nagledao sam se zapu¹tene i raspu¹tene dece - za to ne treba dozvola, svaki idiot mo¾e da napravi dete. ©to reèe profesorka iz srednje: "roditi i voleti mo¾e i koko¹ka, a vaspitati samo majka".
Dete je najlep¹a, ali i najveæa obaveza - bar 18 godina.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen