Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Oktobar, 2016, 00:20
da li se ti osecash bolje i/ili ispunjenije sto to imash ?
verovatno da.... libu te sta ce misle ovde ljudi ..


ja zivim za revolutionovo misljenje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

ne seri
zivis za ugled klijenata
tj kako da ubedis nekog da ti plati skupu satnicu za trening ako si klosar a on ima pare
stav mora biti ja sam strucan a pored toga oboje imamo pare pa sta je tebi smesnih 150e na sat, ni meni nista ne znaci, zabole me qrac za njih (iako je daleko od toga oni moraju da misle da je tako inace ne bi platili)

DebeliZmaj

pa kao sto napsia ja u nekom prethodnom postu .... zbog imidza :)"
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

pa ako mu to donosi novac zasto da ne, kome se ne svidja nek mu pljune pod prozor

ok daleko je dubai, nek pljune sebi u monitor  [rofl]

DebeliZmaj

satove ne nosim,
nasledio sam par dzepnih ... za jedno 10 godina nosicu ih kao
zajebanciju ... taman kad postanem deda ... al to je neka druga
pricha ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazza

Pljunuh ispod monitora... gledaju me kolege cudno
I may be dumb, but I'm not stupid.

bucko

#466
Pa nije on otisao tamo da nadje duhovno prosvetljenje nego da klepi kintu ,a to sto uspeva tesko se prasta.
Bio ,vido, neka hvala .Simulacija zivota u diznilendu u pustinji.Sedam dana puna kapa.

mali_zmaj

Ma ako se dobro ne proda,nece ni zaraditi,vrlo jednostavno,takav je nacin razmisljanja tamo,ma moze imati misica,diploma boga oca,ako im se ne prikaze kako treba,dobro auto,cuka,tozla,krpice djaba....,takvi su Arapi,jebaj ga...
jin-jang

Bojan

@gavrolini Vrlo mudar vispren post/odgovor. I ja sam isto primetio ali rekoh da ne produbljujemo .... Pozdrav

sremac

Nije stvar koliko ima¹ nego kako to iznese¹!


budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Uffe promeni ime teme u tovarenje arapina zbog (upisati za¹to vas nervira)... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Znam ljude kojiimaju vise a zive skromnije....znam ljude koji su gluplji od njega ali manje lupaju.....i znam ljude koji su ga znali dok je isao u osnovnu skolu....i znam zasto je takav kakav je.....i znam da ce ovde da vozi opet yuga kad se vrati...on nije za bolje....moze seljak iz sela ali selo iz seljaka nikada....
Postoji i diskretan auto koji pokazuje imovinski status...postoji i diskretan sat...ali on je odabrao PINK jer mu je to na srcu...

http://cdn2.jomashop.com/media/catalog/product/cache/1/image/490x490/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/p/a/patek-philippe-calatrava-white-dial-18kt-rose-gold-mens-watch-5119r.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

kako diskretno da pokazes stanje nekom ko ne zna za diskretno?

nije bas da ima izbora ako mu je takva klijentela

ne branim ga, samo pricam realno

DebeliZmaj

serucka revoljucija.. a on prvi gradi kucu sa pogledom na
autoput ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Neos

Citat: Laziæ poslato 06 Oktobar, 2016, 00:40
Uffe promeni ime teme u tovarenje arapina zbog (upisati za¹to vas nervira)... ;D
Ne prekidaj ovu ¹pansko arapsku seriju,odlièna je , s nestrpljenjem èekam nove epizode

Hurricane


SSZGO

u sledecoj epizodi uzecu verovatno plavi submariner ali jos se nisam odlucio....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

vidi sszgo ... ovi sto te pljuju .. uvek imash opciju da u njohovom rodnom prigradskom naselju
kupish kucu pored njihove i tu otvorish svinjac ... cisto da ceo dan znaju, to jest namirishu,
sta mislish o njima :0 ... oh yeah !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

nemam vremena za pateticare, pravljenje svinjca, nit me generalno boli uvo za misljenja ikoga ko ne stoji ispred mene

peglam , treniram, trosim ,,, uz in-your-face stav da nek crknu dusmani :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Oktobar, 2016, 02:26
serucka revoljucija.. a on prvi gradi kucu sa pogledom na
autoput ... :D

ti bre nisi bazdaren....ja da zivim sam po opredeljenu ili sudbinski (tako se kaze kad si kreten pa ne moze nijedna da se zalepi i trpi te) ja bi imao vise para nego vi za trosenje...ali mi je trenutno prioritet potrosnja novca na decu....na kraju kad umres samo to ostane iza tebe....osim ako nisi debeli zmaj pa te prepariraju za stalnu postavku nekog muzeja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11