Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

naravno da mogu ali nije isto :D

SSZGO

onaj osecaj kad ti preti neko ko vozi cbr600f
eh zivote, lutalico...
da si ti ikakav dzudza , vozio bi besnu zujku ili bar neki dirt bike


nego da se vratimo na temu, rucni satovi

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

TEEfqd


Hurricane


Bori¹a


mareskin


Znam mnogo vrlo bogatih ljudi koji ne umeju da ¾ive. Sve im se svodi na posao, posao i posao. Prolaze godine, a nisu otputovali gde su mogli i ¾eleli, nisu vozili auto koji su mogli i ¾eleli, nisu ¾iveli gde su mogli i ¾eleli... Èemu onda novac? ©ta æe ti sve to u 60-oj?
Èovek kupio sat i kajle, pa ¹ta? Kakve to veze ima sa vama? Okaèio èovek slike, podjebava sa pitanjima i komentarima. Pa ¹ta? Svi to ovde rade s vremena na vreme.
Meni se ne¹to ¹to vidim svidi, a ne¹to ne. I to je u redu. Njemu se sviða, njemu odgovara. Èini ga sreænim. Odlièno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 02 Oktobar, 2016, 10:08

Znam mnogo vrlo bogatih ljudi koji ne umeju da ¾ive. Sve im se svodi na posao, posao i posao. Prolaze godine, a nisu otputovali gde su mogli i ¾eleli, nisu vozili auto koji su mogli i ¾eleli, nisu ¾iveli gde su mogli i ¾eleli... Èemu onda novac? ©ta æe ti sve to u 60-oj?
Èovek kupio sat i kajle, pa ¹ta? Kakve to veze ima sa vama? Okaèio èovek slike, podjebava sa pitanjima i komentarima. Pa ¹ta? Svi to ovde rade s vremena na vreme.
Meni se ne¹to ¹to vidim svidi, a ne¹to ne. I to je u redu. Njemu se sviða, njemu odgovara. Èini ga sreænim. Odlièno.

Ti si iz Kosjerica....nisi merodavan.....ovo je Beogradski ciganin....ljakse sa asvalta....

p,s,
ove sise sa krstom su najadnija stvar koju neko moze da okaci na net......krst je smbol hriscanstva....ako batalimo odvratne popove i ostalu zgadiju koja se bavi bisnisom....to bi trebalo da simbolise veru u boga, poniznost i skromnost...zivot po hriscanskim nacelima.....a ovo zlato na silikonima je sve obrnuto...sto lepo nije okrenula i krst naopacke...red bi bio.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: SSZGO poslato 02 Oktobar, 2016, 02:27
onaj osecaj kad ti preti neko ko vozi cbr600f
eh zivote, lutalico...
da si ti ikakav dzudza , vozio bi besnu zujku ili bar neki dirt bike


nego da se vratimo na temu, rucni satovi


http://www.blic.rs/slobodno-vreme/najkic-svadba-ikada-peceno-prase-zlato-na-sve-strane-i-naravno-limuzina/0sd1v57

Lazic

Samo da je malo bradavicu izbacila...

mali_zmaj

Pa ne moze Lazicu,zbog krsta,greh!!  :D
jin-jang

DebeliZmaj

ne to nego niste platili da vidite bradavice...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

Citat: SSZGO poslato 02 Oktobar, 2016, 02:27
onaj osecaj kad ti preti neko ko vozi cbr600f
eh zivote, lutalico...
da si ti ikakav dzudza , vozio bi besnu zujku ili bar neki dirt bike




Ovo je pobeda... Hahahaha jbt ovaj covek sam sebe sjebe u svakom drugom postu. Hahahhahahahhahahhahaa jak si onoliko koliko imas dobar motor hahhahaha ulepsa mi ponedeljak i prvu smenu.

Lazic

Æuti tu, ti sa dirt bike-om... :o [rofl]

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

DebeliZmaj

hahahaha ... :) ...
pisanje po sirotinji lvl pro ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Oktobar, 2016, 11:25
hahahaha ... :) ...
pisanje po sirotinji lvl pro ...


pisanje bi bilo da je otisao da jede u neki fancy restoran i narucio jastoga...ali beda i sirotinja za tamosnje uslove...a i to ne moze na crtu...mora ske odmah i tips odmah....ta govna ovde ne jede ni sirotinja...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

vidi pazi ... on je dao na klopu 50 dolara recimo ... ako uzmemo da dobar deo serbske nacije radi za 200e .. :)
ma ne pazi vidi ... njegove pare nek radi sta hoce... smesniji su mi pavijani koji se primaju :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

ne volim jastoga, niti fensi hranu, to samo kad vodim nekoga..

ako te interesuje to izlasci hrana nocni zivot  idi na fejs to pun q imam svaki dan nesto okacim, restorani klubovi itd

ali to je nebitna stavka to kosta 50 jura dnevno, za bahacenje lakse je nositi na sebi potpuno beskorisnih 30 soma jura...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

da li se ti osecash bolje i/ili ispunjenije sto to imash ?
verovatno da.... libu te sta ce misle ovde ljudi ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell