Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bojan

Citat: SSZGO poslato 27 Septembar, 2016, 17:25
uzeo

audemars piguet

royal oak offshore diver




Jebes sat, covek depilira ruke.
Trudi se da nikad do zatvore ne stignes, nemoj ni da prenocis

Lazic


SSZGO

mislis da ne bih trebao do zatvora, a bas sam sutra mislio



promenio sam narukvicu u belo tozla da se slaze sa satom

i produzio kracu ogrlicu za 5cm , manji upgrade...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bori¹a

sad da vidis kakvu kemi¹aru ja imam [rofl]


MIGE

Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2016, 16:20
mislis da ne bih trebao do zatvora, a bas sam sutra mislio



promenio sam narukvicu u belo tozla da se slaze sa satom

i produzio kracu ogrlicu za 5cm , manji upgrade...
prijatelju...htedos letos da ti se javim na adi,upoznali smo se i popricali par puta na rodjendanima MM..stvarno nemam nista protiv tebe i cak stavise drag si mi..ali sam bio sa gospodjom tada i ne znajuci da te znam,prokomentarisala je da si kompleks i da imas poljoprivrednu facu...sljastis na rolerima za medalju...nemoj da se ljutis,prenosim komentar moje gospodje... a mozda tako prica zato sto joj se svidjas..ko ce znati

SSZGO

Citat: MIGE poslato 28 Septembar, 2016, 21:04
Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2016, 16:20
mislis da ne bih trebao do zatvora, a bas sam sutra mislio



promenio sam narukvicu u belo tozla da se slaze sa satom

i produzio kracu ogrlicu za 5cm , manji upgrade...
prijatelju...htedos letos da ti se javim na adi,upoznali smo se i popricali par puta na rodjendanima MM..stvarno nemam nista protiv tebe i cak stavise drag si mi..ali sam bio sa gospodjom tada i ne znajuci da te znam,prokomentarisala je da si kompleks i da imas poljoprivrednu facu...sljastis na rolerima za medalju...nemoj da se ljutis,prenosim komentar moje gospodje... a mozda tako prica zato sto joj se svidjas..ko ce znati

bice da je zato sto joj se svidjam ....

mozda voli poljoprivrednike
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MIGE

Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2016, 21:28
Citat: MIGE poslato 28 Septembar, 2016, 21:04
Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2016, 16:20
mislis da ne bih trebao do zatvora, a bas sam sutra mislio



promenio sam narukvicu u belo tozla da se slaze sa satom

i produzio kracu ogrlicu za 5cm , manji upgrade...
prijatelju...htedos letos da ti se javim na adi,upoznali smo se i popricali par puta na rodjendanima MM..stvarno nemam nista protiv tebe i cak stavise drag si mi..ali sam bio sa gospodjom tada i ne znajuci da te znam,prokomentarisala je da si kompleks i da imas poljoprivrednu facu...sljastis na rolerima za medalju...nemoj da se ljutis,prenosim komentar moje gospodje... a mozda tako prica zato sto joj se svidjas..ko ce znati

bice da je zato sto joj se svidam ....
pa to i kazem...fora kao,pljuje te a mozda joj se i svidjas...cudne su ti zene,jbg

TEEfqd

iz nekog mog skromnog iskustva sve zene su debili, boli koliko su glupe. ko se snjima udruzio nikad nije dobro proso. treba ih samo jebati

VR 46

Хоће сељак из села,али село из човека никад.
Twist of wrist!

Lazic

Ne mogu da verujem da Arapin sa 35 godina grize nokte... :o [facepalm]

bucko

Citat: Laziæ poslato 29 Septembar, 2016, 01:20
Ne mogu da verujem da Arapin sa 35 godina grize nokte... :o [facepalm]
Vezba temporalni misic( zatvarac vilice) :D

Velik je i jak mi¹iæ koji se ¹iroko i lepezasto hvata na temporalnoj kosti, prolazi ispod zigomatiènog luka i zavr¹ava na koronoidnom nastavku i prednjem rubu ramusa mandibule. Prema smjeru pru anja vlakana i funkciji moguæe ga je podjeliti na tri dijela: prednji, srednji i stra nji. Pri kontrakciji temporalnog mi¹iæa donja èeljust se di¾e i zubi dolaze u kontakt. Ako se kontrahiraju samo pojedini dijelovi temporalnog mi¹iæa mandibula slijedi smjer njihova pru¾anja: prednji dio mi¹iæa vertikalno di¾e mandibulu, srednji dio mi¹iæa di¾e i retrudira mandibulu, stra¾nji dio retrudira mandibulu (oko djelovanja ovog dijela mi¹ica postoje stanovite kontraverze!). Osnovna mu je funkcija poziciooniranje mandibule u prostoru i zatvaranje èeljusti.

SSZGO

kakvi nokti kakvi bakraci
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

TEEfqd

Citat: SSZGO poslato 29 Septembar, 2016, 20:02
kakvi nokti kakvi bakraci
pa grickas ih. cuka im nije skrenula paznju da to ne vide. fali ti neko prstenje tebra realno da pokrijes to sto ti nedostaje, jbg niko nije savrsen.

Bojan

Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2016, 16:20
mislis da ne bih trebao do zatvora, a bas sam sutra mislio



promenio sam narukvicu u belo tozla da se slaze sa satom

i produzio kracu ogrlicu za 5cm , manji upgrade...

Pa druze, ako odes tako depiliran bice ti guzica vise rascepljena nego toj do tebe sto se grci na lezaljci ne bi li bila dobra riba.
I ne, ne znam to iz vlastitog iskustva. (cuo sam od zajebanih)

DebeliZmaj

mene je nervirao svojim nekim lupetanjima ...
vas nervira sto ima ... :) ... vi jebeno imate problem sa zzgo .. :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

[quote author=Bojan

Pa druze, ako odes tako depiliran bice ti guzica vise rascepljena nego toj do tebe sto se grci na lezaljci ne bi li bila dobra riba.
I ne, ne znam to iz vlastitog iskustva. (cuo sam od zajebanih)

[/quote]

ja mislim da i pored mojih obrijanih ruku
ne depiliranih. obrijanih
da mi zavrsimo u zatvoru
ti bi bio moja kucka
i ne samo ti...



Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane

..ahahahaa, vidi ga ovaj szgo na¹ao negde parama muda da se kupe..

Koliko si najsme¹niji kralju ovde od svih, nisi svestan, neæu te vi¹e komentarisati, mnogo si sme¹niji kad se opusti¹..

P.s. Mo¾e¹ samo malo vi¹e ovim gospoðicama da nam ulep¹ava¹ i sve ok..

zVuk

...nije mi jasno zasto ste pojedinci  toliko ljubomorni na sszgoa....tema je "rucni satovi" i covek se pohvalio svojim rucnim satom, koji je zaradio svojim radom i svaka mu cast na tome, nije ukrao pa da ide u zatvor.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

SSZGO

#418
u temi rucni satovi

postavim sliku sata.
najobicnija slika sat na ruci.

i dodju mi ljaljani da mi komentarisu
kako bih trebao da izbegavam zatvor jer brijem ruke

wtf?

sa kompleksasima samo bahato

izgleda mnogim srbima smetaju moje dlake ONLINE
i
ili im mozda smeta sto na sebim nosim vecu vrednost od njihovog stana. stagod...

evo ovom pajseru iznad smeta i los kvalitet riba u mojem drustvu. znam da setam samo skrndelje ali jbga ja za bolje i nisam... a ako kojim retkim slucajem riba i bude ok vizuelno onda je verovatno  losa majka i domacica...

ja sve uzimam kao investiciju i mislim da zlatu ni satovima nece ici cena dole vise od 10 posto....

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mali_zmaj

Nemoj da se nervira¹,ja lièno taj sat u¾ivo nisam ni vidjeo,al bar na slici da ga gledam..,i to je tvoj doprinos temi i forumu,u¾ivaj,kupuj,tro¹i pare koje si po¹teno zaradio,ljudi mogu da te vole,mogu da te mrze..,al nemoj da se nervira¹....,ja volim i kad postavi¹ slike auta,koje stalno mjenja¹,i neka je tako,dok mo¾e¹ mjenjaj...,jo¹ ako zaradi¹ usput odlièno.. Mi svi smo naravno malo zavidni,al to nam je u genetskom kodu...

I u svemu ovome,te mo¾da i namjerno pale..,e to ti je posljedica èlanstva foruma,jbg. manijaci,negdje ubode¹,a negdje primi¹...
jin-jang