Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: Kanarinac poslato 05 Septembar, 2012, 18:45Dobar je. Mada mi je onaj black lepsi. Razmisljam o necemu slicnom mozda. Ali bih porucivao iz amerike, posto je kod nas skup kao i sve ostalo
Black se daleko slabije vidi na suncu..To im je mana...Imas  i sa belim ekranom...Ukucaj beosport suunto..imas tamo sve verzije...
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Ovaj ti je jos jaci od core modela
www.beosport.com/internet-prodaja/proizvodi/36-satovi-i-merni-instrumenti/25-satovi-i-merni-instrumenti/5155-suunto-ambit-black/
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Kanarinac

Gledao sam vec, ali je je dosta skup model. Bar za sada


Videcu kakva ce situcija biti sl godine pa se ponovim mozda. Nego koja je razlikka izmedju ovog ambit i ambit hr1 modela? osto je razlkka oko 10000 din

MILJAN

Heart rate senzor...ne treba ti za tu razliku u ceni... Inaèe sat ti i bez toga meri heart rate.. To ti je jedan dodatni kai¹ kada ve¾ba¹ kao kao da si kod koronarca ;)
Cave ab homine unius libri

Kanarinac

Aha, pomislio sam da je to, ali nisam bio siguran. Moracu da odem do Beosporta da vidim kako izgledaju uzivo

MILJAN

ambit ima jako precizan GPS i kompas, koji vi¹e ne mora da se polo¾i vodoravno da bi merio taèno...  Jako dobar sat.. Èak i bira¹ na tasteru kontrast displeja u smislu da li da bude crno beli ili belo crni  tj sa crnom ili belom pozadinom..
http://ultra168.files.wordpress.com/2012/01/suunto_ambit_black_expedition_profile.jpg
http://www.pohrani.com/f/1Q/Qb/AXAHrfO/627293101511553881476219.jpg
Cave ab homine unius libri

Gvozden

uuu ja gledam da se castim sa jednim X land-erom....Ovaj Ambit je extra , ali skupo...moz dobru kacigu uzeti za te novce :)

e nije bilo nuzno te slike da kacish, sad moram svima da pokazujem sta bi za rodjendan.....
do 00 sat...

UFF

odlican, nadrkan ali realno nepotreban

MILJAN

Pa i nepotrebna su ti 2 motora pa ih ima¹..Ko voli on kupuje...
Cave ab homine unius libri

redoran

Citat: Kanarinac poslato 06 Septembar, 2012, 00:52
Aha, pomislio sam da je to, ali nisam bio siguran. Moracu da odem do Beosporta da vidim kako izgledaju uzivo

pozovi ih prvo svi modeli su im rastrkani po radnjama nemaju sve u svakoj radnji

UFF

nisu nepotrebna
svaki je dobar u onom za sta je namenjen

a cemu sluzi npr temperatura na satu koju da bi izmerio moras da skines sat sa ruke i ostavis ga 15minuta?

Slaninar

Citat: UFF poslato 06 Septembar, 2012, 10:53
nisu nepotrebna
svaki je dobar u onom za sta je namenjen

a cemu sluzi npr temperatura na satu koju da bi izmerio moras da skines sat sa ruke i ostavis ga 15minuta?

Slu¾i kad stavi¹ ruku u picu. Da se ne znoji¹ za d¾abe!


Volim ¹umu, prirodu. Imam gomilu tih raznih "ged¾eta". Mnogi mi nikad ne zatrebaju, ali mnogi mi zatrebaju samo onda kad ih ne ponesem. Ako je èovek navikao i oslanja se na neke naprave, ako mu èine ¾ivot lak¹im, lep¹im, a mo¾e da ih priu¹ti... ¹to da ne? Sve je to realno nepotrebno i za 99% stvari je dovoljno samo da ima¹ suve gaæe - sve ostalo je èist luksuz! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac

Pa i ovaj sat je dobar za ono za sta je namenjen. Merak nema venu. Pozvacu ih da vidim sta gde imaju,ali definitivno narucujem sa ebaya

MILJAN

Citat: UFF poslato 06 Septembar, 2012, 10:53
nisu nepotrebna
svaki je dobar u onom za sta je namenjen

a cemu sluzi npr temperatura na satu koju da bi izmerio moras da skines sat sa ruke i ostavis ga 15minuta?
to je samo za stare modele..kod ovog ne treba..
Cave ab homine unius libri

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 06 Septembar, 2012, 11:27
Citat: UFF poslato 06 Septembar, 2012, 10:53
nisu nepotrebna
svaki je dobar u onom za sta je namenjen

a cemu sluzi npr temperatura na satu koju da bi izmerio moras da skines sat sa ruke i ostavis ga 15minuta?

Slu¾i kad stavi¹ ruku u picu. Da se ne znoji¹ za d¾abe!


Volim ¹umu, prirodu. Imam gomilu tih raznih "ged¾eta". Mnogi mi nikad ne zatrebaju, ali mnogi mi zatrebaju samo onda kad ih ne ponesem. Ako je èovek navikao i oslanja se na neke naprave, ako mu èine ¾ivot lak¹im, lep¹im, a mo¾e da ih priu¹ti... ¹to da ne? Sve je to realno nepotrebno i za 99% stvari je dovoljno samo da ima¹ suve gaæe - sve ostalo je èist luksuz! :)
Ako nemas modifikovan BAHCO MORA noz necu vise da te slusam...ne znas pojma

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: revolution poslato 06 Septembar, 2012, 18:19
Ako nemas modifikovan BAHCO MORA noz necu vise da te slusam...ne znas pojma

:)
Nope. Samo ¹vajcarac. ©ta mi vredi no¾ bez otvaraèa za fla¹e, kad se 99% vremena samo za to i koristi. Gledaj:

GRIL BERS - DISKOVERI

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Neznacu pojma...i to klasicni
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11