Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

s.i.m.a

t-touc, expert ili obican?

bokilic

ja sam sebe pocastio jednim protreckom, i blumarom...
a za koji dan stize citizen...Eco-Drive skyhawk  titanium watch ..ali videcemo..to je malko skuplja roba ali.....
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

jedna cuka za UFFa

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ne svidja mi se jbg

daje naranzadsto ili crveno osvetenjenje... mozda  a ovako ko da vozim jebenog golfa
ne fala

SrpskiDzedaj011

И ја се мало поновио....

Casio G-shock "GA 150-1a Military"

I have to return some video tapes....

UFF

mnogo mi to nadrkano i plasticno
izgleda ko za decu da je pravljeno

radije bi ovako nesto nosio


MILJAN

#206
hehehe...Ba¹ si "naivan"..Suunto Core all black... Lutka... Ali kratko trajanje baterije... oko 6 meseci..
Cave ab homine unius libri

SrpskiDzedaj011

Citat: UFF poslato 31 Avgust, 2012, 02:15
mnogo mi to nadrkano i plasticno
izgleda ko za decu da je pravljeno

Ма јооок.... Где си ти видео "G-shock" да је надркан и пластичан....
Ја и јесам једно велико дете и баш је за мене направљен! :)
I have to return some video tapes....

Slaninar

Citat: UFF poslato 31 Avgust, 2012, 02:15
mnogo mi to nadrkano i plasticno
izgleda ko za decu da je pravljeno

radije bi ovako nesto nosio



Lep sat, samo ¹teta ¹to je digitalan. To mi je nekako deèije, vesele osamdesete.

Tako neki dizajn samo da nema 100 sitnih brojèanika i da ima lepe, velike brojeve i samo dve skazaljke... i da je vodootporan. Tako ne¹to bih ja nosio. Zapravo, nudio mi tako ne¹to ¹aner pre neke 4 godine, al' nisam hteo da uzmem, sumnjivo mi bilo. Da sam bar zapisao model i marku. Imao je varijantu da lupi¹ po staklu i onda skazaljke rade kao kompas! :)  I barometar, visinometar... Ludilo. A lep, tako tamno grafitne boje, sa gumenom narukvicom i vodootporan.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac

Onaj baja sto smo ja i cini mi se Miljan uzeli satove od njega izgleda ne radi vise

MILJAN

Citat: Kanarinac poslato 31 Avgust, 2012, 11:29
Onaj baja sto smo ja i cini mi se Miljan uzeli satove od njega izgleda ne radi vise
http://satovi.kpizlog.rs/
Cave ab homine unius libri

Kanarinac


Kiro

Ja trenutno nosim ovaj:



Imam kod kuæe i 2 kopije Breitlinga, ali to sam mo¾da 2 puta u ¾ivotu stavio na ruku. Kupio sam ih pre nekoliko godina dok se jo¹ nisam interesovao za satove. U medjuvremenu sam ih dosta zavoleo, a kada èovek shvati koliko je rada i truda potrebno da se napravi dobar sat i kako je to jedan zajeban sklop vrhunske mehanike i umetnosti, ne mo¾e a da se ne zgadi na te ¹to ih Kinezi sklapaju od papirnih delova. Ne ¾elim ni da ih prodam, neæu da uèestvujem u omalova¾avanju pravih satova. :)

Slaninar

Evo moje dileme (crk'o stari sat):

Najlep¹i, ali nije ronilaèki:
http://www.satovi-online.com/catalog/at095501e-p-3228.html

Lep, jednostavan:
http://www.satovi-online.com/catalog/mdv1061a-p-3289.html

Najvi¹e opcija, samo se pla¹im da nije previ¹e "svemirski":
http://www.satovi-online.com/catalog/g15001a-p-2354.html


Moj problem je ¹to sam divlji, brzo rasturim stvari. Zato mi treba sat da mo¾e u vodu, da ga zaboravim skinuti kad menjam ulje i sve tako. Obavezno gumena narukvica.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MILJAN

treæi..solarno punjenje i kombinovano digitalno-analogni...super je..I nemaprevi¹e opcija..treba da vidið ovaj moj sa senzorima.To je svemirac..Ovaj je prost... Ja bih njega..
Cave ab homine unius libri

redoran

ja ovaj dobio danas na poklon

MILJAN

core green.,.samo kalibri¹i senzore..
Cave ab homine unius libri

Kanarinac

Sto meni neko ne pokloni ovo :D

Jel ovaj bese sa storm alarmom ili jok?

redoran

Kalibrisao sam ga odmah:) ima storm alarm

Kanarinac

Dobar je. Mada mi je onaj black lepsi. Razmisljam o necemu slicnom mozda. Ali bih porucivao iz amerike, posto je kod nas skup kao i sve ostalo