Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

prvu chuku sam dobio pre tacno 18 god.bese fosil sa metalnom narukvicom,bas je bio kvalitet... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
nisam dugo nosio satove al sad merkam jednu festinu  ;)
volim satove,odlican modni detalj  ;)

AcoHonda

kao sto sam i rekao.  volim sve sto je dobro ali se desi da protrci i nesto losije sta da se radi.imam sat LEMANIA 3H IMI pilotski a to ostavljam mom unuku da se uvek seti svog dede.

SrpskiDzedaj011

Ручни сат - једна од четири обавезних ствари које носим са собом где год да кренем....
I have to return some video tapes....

AcoHonda

tako je Srpski Dzedaju011

Gašpar

Ako je sat gay detalj, ja sam najveci gay na svetu.

jerej

Citat: Gaspar poslato 04 Mart, 2012, 19:57
Ako je sat gay detalj, ja sam najveci gay na svetu.

kako je lepo kad admin sam prizna neke stvari.. :D

MILJAN

Citat: Gaspar poslato 04 Mart, 2012, 19:57
Ako je sat gay detalj, ja sam najveci gay na svetu.
Ceneæi tvoju korpulenciju ti mo¾e¹ jedino da bude¹ najmanji gej na svetu ;)
Sad ozbiljno: nije gej detalj ali ako ima¹ sat na telefonu, nema potrebe za ruènim satom osim ako nije gadget...MAda to su neka individualna shvatanja..Ja to tako gledam..
Cave ab homine unius libri

Nadalina

Citat: revolution poslato 04 Mart, 2012, 15:32
jel zna neko koji je model u pitanju....komplet crno staklo i sija crveno ili zeleno kad stisnmes dugme....nije lcd ekran.
Od ovih markiranih, znam da Diesel ima taj i odlicno izgleda.
A, inace, mogu se naci i kopije za manje od 1000 din po gradu.

Citat: MILJAN poslato 04 Mart, 2012, 20:01
ako ima¹ sat na telefonu, nema potrebe za ruènim satom osim ako nije gadget...
Ili, ako si zensko pa sat posmatras kao obavezan modni detalj i to je to.   8)

Moja mala kolekcija:
Dzukela u podznaku

Gašpar

Evo vam po kristic obojici, ne ljutim se uopste :D

To mi je nekako navika. Kada izlazim iz kuce/stana, zimi, obavezno farmerke/pantalone, dzemper, sportskije cipele i sat.
Trenerku najdalje do prodavnice ili kad nesto radim. Jbg takav sam.

Takodje, kada su neke proslave u pitanju, ne mogu da gledam ljude koji su dosli kao na pijacu da idu, to mi je neshvatljivo. Ako me je neko vec pozvao da uprilicim njegovo slavlje, gledacu da ga maksimalno ispostujem, sto pojavom, sto ponasanjem.

MILJAN

Citat: Gaspar poslato 04 Mart, 2012, 20:08
Evo vam po kristic obojici, ne ljutim se uopste :D

To mi je nekako navika. Kada izlazim iz kuce/stana, zimi, obavezno farmerke/pantalone, dzemper, sportskije cipele i sat.
Trenerku najdalje do prodavnice ili kad nesto radim. Jbg takav sam.

Takodje, kada su neke proslave u pitanju, ne mogu da gledam ljude koji su dosli kao na pijacu da idu, to mi je neshvatljivo. Ako me je neko vec pozvao da uprilicim njegovo slavlje, gledacu da ga maksimalno ispostujem, sto pojavom, sto ponasanjem.
Ja samo na parno  odelo kada imamo one ¹ugave sastanke i simpozijume...bljak... MAda se razumemo... [cheers]
Citat: Nadalina poslato 04 Mart, 2012, 20:05

Citat: MILJAN poslato 04 Mart, 2012, 20:01
ako ima¹ sat na telefonu, nema potrebe za ruènim satom osim ako nije gadget...
Ili, ako si zensko pa sat posmatras kao obavezan modni detalj i to je to.   8)

Moja mala kolekcija:

Heh,.,,,,Curama to lepo stoji...Moja ¾ena ima 6 satova (Guess), u zavisnosti od odela [facepalm]
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 04 Mart, 2012, 19:02
Ручни сат - једна од четири обавезних ствари које носим са собом где год да кренем....
Za tebe je jedan Pathfinder Casio...  [thumb_up] Solarno punjenje, svi senzori.... KOmpas, temperatura, barometar, nadmorska visina...Ali su skupi mamu im j.
Cave ab homine unius libri

doktor

Ja ne mislm da je sat modni detalj...nosim rucni sat od osnovne skole  i koristim ga bas za ono za sta je napravljen. Nije mi telefon uvek pri ruci kad me interesuje koliko je sati. Jbg. navika valjda.
Nosio sam Sector Expander dosta dugo, posle toga Tissot PRS 516, a merkam opet jedan Sector mislim serija 340
Bikers work is never done!

Gašpar

Ovo je sat koji sam do skoro nosio svaki dan. Kupljen 2008. godine za oko 150 evra.




Sada mi je ovaj omiljen, dosta skromniji Fossil



UFF

ovaj prvi dizel je zenski :D

Gašpar

"Nemas ti pojma" (c) Paganini :P

ЯЭВОЛУТИОН

ili ovo ili pulsar iz 70 ih godina.....
http://i1087.photobucket.com/albums/j461/SteamMcQueen/watch009.jpg
ne moze niko da ti kenja....nema da se kupi u radnji, vec se odmah vidi da volis.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Simon69

Ja sat ne nosim vec desetak godina,pa skoro od kako sam batalio duvan,a inace su mi zippo i lep sat bili deo mene.
Sad ste mi sa ovim starim satovima probudili secanja na davna vremena i odoh da potrazim moj prvi sat.
                  Ako nadjem postavljam sliku.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Nadalina

@ Revolucija

Eeeee, ali gde naci te satove i koji su novci u pitanju? :D
Nemo` samo sad neko da kaze da ako nesto volis, cena nije bitna...
Ja satove obozavam, i gledam ih kao neku vrstu nakita i, da imam brdo para cena bi mi bila nebitna. Ali, ovako, nesto bas i nemam obicaj da dam vise od 150 - 180 e za sat... Kakav god da je. Preko te neke cifre ne idem.  [cheers]
A, ovo je taj Dizel...

Dzukela u podznaku

Simon69

Nasao sam moj prvi sat,SEIKO iz 80-te godine,zavrsio sam cetvrti razred odlicnim i dobijem ga od roditelja na poklon,niko srecniji od mene [yahoo]
  Moram priznati da od tad nije bilo poklona po zavrsetku razreda [zvizdi]
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

SrpskiDzedaj011

Citat: MILJAN poslato 04 Mart, 2012, 20:24
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 04 Mart, 2012, 19:02
Ручни сат - једна од четири обавезних ствари које носим са собом где год да кренем....
Za tebe je jedan Pathfinder Casio...  [thumb_up] Solarno punjenje, svi senzori.... KOmpas, temperatura, barometar, nadmorska visina...Ali su skupi mamu im j.
Прочитао си ме као књигу.... Обожавам те ствари....


Ако неко има потребе за таквим функцијама на ручном сату и није толико јака цена колико су мале просечне плате.... Али.... То је нешто што се не купује сваке године.... Свакако просечан клинац носи мобилни телефон те вредности....


Casio "ProTrek/ Pathfinder" серија - PRG-240-1D
http://www.superchrono.com/images/medium/PRG-240-1DR_MED.jpg
Full Auto EL Backlight
Compass
Altitude Measurement
Barometric Pressure Measurement
Temperature Measurement
Solar Power
30 World Time
24hr 1/100s Stopwatch
24h Timer
5 Daily Alarm, Hourly Time Signal
Battery Level Indicator
Full Auto Calendar
12/24-hour Timekeeping
Low Temperature Resistant (-10C/14F)
Operation Tone On/Off
Water Resistant 100m
Mineral Glass
Resin Band

26.000,00 динара у "BPM Watches" - Краља Милана 13, Београд

I have to return some video tapes....