Glavni meni

Æirilica VS latinica

Započeo sasafilipovic, 24 Februar, 2012, 20:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


El Jefe

Nista bez tate i mame

[attachment deleted by admin]
Друштво за заштиту од животиња

AndreyRR

Citat: SSZGO poslato 26 Februar, 2012, 13:13
da su srbi najbolji na svetu moze da misli samo onaj ko nije izasao iz svog sela :)

secam se kad sam se vratio iz brazila gde sam bio par meseci, odmah sam izvalio koliko su ovde ljudi nadrkani i nervozni...

iz jednog veselog sveta odmah uletis  u tmurnu okolinu, to ne mozes da provalis dok si ovde jer se naviknes na to...



dovoljno je da izadjes iz srbije pa se covek vec drugacije oseca

Slaninar

Citat: pit poslato 26 Februar, 2012, 13:11
             Lepo je sto tako razmisljas ali na zalost neostvarivi skroz.Odnosno Tito je pokusao nesto slicno u SFRJ ali samosa nama Srbima.Nama je zabranjivao i veru i crkvu ,naravno i degradirao CIRILICU gde god je mogao.Hrvatima i ostalima ne ....oni su imali pravo na sve to sto mmi nismo.
          E sad i ti i SZCGGO ste verovatno pod tim ustiscima nesvesno i zato tako razmsljate.Pitaj nekog hrvata da li bi se odrekao svoje nacije i identiteta.
          Pa ovi nasi izdajice su do skoro SRBIJU zvali Jugoslavijom iako realno nije ostalo nisat od oste.Sve su to isprani mozgovi.

U Jugoslaviji je Srbin obièan smrtnik ¾iveo bolje nego i u jednoj dr¾avi pre nje, a i posle nje. Od ruralne, polufeudalne zemlje, napravljena je industrijalizovana zemlja, sa ¹kolama, putevima, univerzitetima. Paso¹ je bio kakav se samo po¾eleti mo¾e. I danas svi znaju kada ka¾e¹ "Jugoslavija". Kada ka¾e¹ "Srbija", gledaju belo.


"Dugotrajno robovanje i rðava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otanèaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremeæen narod ne mo¾e vi¹e da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od oèigledne ¹tete."

Ivo Andriæ

Kamo sreæe da nam opet sve ove dana¹nje zameni zli Tito i zli korumpirani komunisti. Kamo sreæe da ovi danas kradu koliko su ti stari krali. I da toliko tlaèe obiènog Srbina. Sad si dobio pravoslavnu crkvu (na svakom æo¹ku, kao trafike se prave), dobio si èetiri ocila na svakom simbolu, dobio si æirilicu, ali si gladan. Ne mo¾e¹ putovati a i kad putuje¹ gledaju te kao govedo, ¹to reèe Zgro.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit

Citat: Slaninar poslato 26 Februar, 2012, 16:10
Citat: pit poslato 26 Februar, 2012, 13:11
             Lepo je sto tako razmisljas ali na zalost neostvarivi skroz.Odnosno Tito je pokusao nesto slicno u SFRJ ali samosa nama Srbima.Nama je zabranjivao i veru i crkvu ,naravno i degradirao CIRILICU gde god je mogao.Hrvatima i ostalima ne ....oni su imali pravo na sve to sto mmi nismo.
          E sad i ti i SZCGGO ste verovatno pod tim ustiscima nesvesno i zato tako razmsljate.Pitaj nekog hrvata da li bi se odrekao svoje nacije i identiteta.
          Pa ovi nasi izdajice su do skoro SRBIJU zvali Jugoslavijom iako realno nije ostalo nisat od oste.Sve su to isprani mozgovi.


         

U Jugoslaviji je Srbin obièan smrtnik ¾iveo bolje nego i u jednoj dr¾avi pre nje, a i posle nje. Od ruralne, polufeudalne zemlje, napravljena je industrijalizovana zemlja, sa ¹kolama, putevima, univerzitetima. Paso¹ je bio kakav se samo po¾eleti mo¾e. I danas svi znaju kada ka¾e¹ "Jugoslavija". Kada ka¾e¹ "Srbija", gledaju belo.


"Dugotrajno robovanje i rðava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvatanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud njemu otanèaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremeæen narod ne mo¾e vi¹e da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju sopstvenu korist od oèigledne ¹tete."

Ivo Andriæ

Kamo sreæe da nam opet sve ove dana¹nje zameni zli Tito i zli korumpirani komunisti. Kamo sreæe da ovi danas kradu koliko su ti stari krali. I da toliko tlaèe obiènog Srbina. Sad si dobio pravoslavnu crkvu (na svakom æo¹ku, kao trafike se prave), dobio si èetiri ocila na svakom simbolu, dobio si æirilicu, ali si gladan. Ne mo¾e¹ putovati a i kad putuje¹ gledaju te kao govedo, ¹to reèe Zgro.

          I kakve veze ovo sto si napisao ima sa cirilicom aj pojasni malo....a sto se tice Jugoslavije i Tita vece tamnice srpskog naroda nije bile kao i veceg tamnicara od Tita.

Landser

Kolko ti UFF nemas pojma o cemu pricas to je  [rofl] [rofl] [rofl] a  i ovaj El Jefe...

UFF

Pa tacno je landseru
ali ako me vec ne interesuje politika to me ne sprecava da u glupoj temi ucestvujem sa glupim komentarima :D

mislim kad se vec napusavate hajde da pomognem

i koga uostalom boli q koje ce pismo da koristi? pisi kako oces koga bre briga dok imamo ladno pivo uz rostilj posle voznje :D

Landser

 [dobarpost] Nego da si bar stavio neku lepu sliku a ne ovu ko iz palminog muzeja  :D

bigbad86


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

Citat: UFF poslato 26 Februar, 2012, 19:00
Pa tacno je landseru
ali ako me vec ne interesuje politika to me ne sprecava da u glupoj temi ucestvujem sa glupim komentarima :D

mislim kad se vec napusavate hajde da pomognem

i koga uostalom boli q koje ce pismo da koristi? pisi kako oces koga bre briga dok imamo ladno pivo uz rostilj posle voznje :D
od kako sam saznao da ne pratis fudbal...u svemu te podrzavam ;)
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

kako kaze Lazic

dvoje su se tako,,,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur


ЯЭВОЛУТИОН

to je ono sto mi Srbi ne umemo...............
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

Citat: revolution poslato 27 Februar, 2012, 18:47
kako kaze Lazic

dvoje su se tako,,,,,,
sta god da su dvoje tako....to smo ja i uff vec uradili tako da nema potrebe da se siri tenzija ;)
klasican divljak

goranvojska

sneg prestao da pada,ide toplo vreme .