Glavni meni

1. WSBK 2012. Philip Island, Australija

Započeo Gašpar, 24 Februar, 2012, 17:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

jel ima negde rezultata iz prve trke? na SBK sajtu prikazuju samo drugu trku. vidim da checa ima 25 poena, pa mi pada napamet da nije mozda pao ili je bio toliko los da nije bio u prvih 10

RRa¹ko

Citat: Charuga poslato 26 Februar, 2012, 17:48
A realno vidi se da su i Kawa i BMW brzi od Dukatija.... ali Dukati ima MAJSTORA....

jesu brzi na pravcu, nema sta.. al ducati ima druge kvalitete!

nego, sto mi drago sto su starci objasnili da ne moze sve sa parama da se osvoji.. nego moras da imas znanje, iskustvo..

@ bambi

result pa pdf ikonica

Plazma Keks

da... hvala.

znaci, nije zavrsio trku...

RRa¹ko


Plazma Keks

nema veze, u drugoj im je rekao: "know your place" ;D

Gašpar

Koliko god ne volim Biaggia, covek je objasnio neke stvari. Covek je zasenio ostale.
Checa je obican smarac, odvojio se i kao to je to, a za pad nemam komentar. Izgleda da su prepumpali gumu.
Melandri me je odusevio u prvoj trci, druga tu i tamo.

Edit: ko nije gledao 600, propustio je i vise nego mnogo.

Kengur


Plazma Keks

@gaspar,
zasto je checa smarac? zato sto daje sve od sebe? vec tri godine ga gledam i covek se samo bori i bori. ne odustaje ni u jednom trenutku, to se ceni

Gašpar

Zato sto se ponasa kao Schumaher. Ja takve ne volim.


Charuga

Citat: RRa¹ko poslato 26 Februar, 2012, 19:01
Citat: Charuga poslato 26 Februar, 2012, 17:48
A realno vidi se da su i Kawa i BMW brzi od Dukatija.... ali Dukati ima MAJSTORA....

jesu brzi na pravcu, nema sta.. al ducati ima druge kvalitete!

nego, sto mi drago sto su starci objasnili da ne moze sve sa parama da se osvoji.. nego moras da imas znanje, iskustvo..

@ bambi

result pa pdf ikonica

Pa ako neko ulaze ogromne pare to je Dukati ali vidim da si mnogo strucniji od mene pa se odjavljujem sa komentarisanjem....

ljilja-pei

Ga¹o, proziva¹ Èeku, a ¹ta je Biaggi uradio u prvoj trci? :) :) :)

Nemoj da se ljuti¹, tvoj Marko je bio dobar, ali mu fali ne¹to malo da bi mogao da se nosi sa gerijatrijom. :P :P :P

Naravno, Biaggi je moralni pobednik i u drugoj trci, iako ga ne volim ba¹ mnogo...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

misa-pei

Citat: Gaspar poslato 26 Februar, 2012, 22:29
Zato sto se ponasa kao Schumaher. Ja takve ne volim.

Ne volim ni ja, ali, ¹ta da radi? Da vozi sporije ne bi li ga ovi iza stigli? :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Ja sam zakleti Rossijevac, shodno toga, naravno, Biaggia ne podnosim ( :D ), ali me je matoras odusevio u drugoj trci i za to mu skidam kapu.

Marku fali jos dosta, pre svega mu treba maaalo bolja masina. Ide na pravcu, ali u krivinama se lomi.

@Miso: Ne kazem ja to, samo kazem da je mene smorio  ;)

Inace, niko ne spominje Sofuoglua. Covek je pokazao kako se vozi  [yahoo]

[kawasaki_ninja]

Plazma Keks


Gašpar

Necu da se raspravljam, ali i sam znas da to nije Rossijev stil. On se stalno nesto bori, nikada se ne odvoji u prvom krugu i napravi razliku.


A da ne zaboravimo da je iz premocne Honde presao u Yamahu koja je bila jad i beda po rezultatima.

3006

Kad pogledam ovu trku, pogotovo drugu, ne¹to mi se èini da Laverti ima isti problem koji je imao Kamier pro¹le godine, ¹to znaèi da Bjaðijev i njegov motor nisu isti...

srbac

Motor se podesava na osnovu podataka koje vozac daje svom timu, tako da vozac ima veliki udeo u celij prici. Verovatno da Camier i Laverti treba da jedu jos leba da porastu....

3006

Jeste, ali Bjaði u Apriliji ima ono ¹to Rosi zahteva od svakog tima - povla¹æen polo¾aj. A Bjaði izgleda ima mali kompleks zvani Rosi...

zemunboy

Citat: 3006 poslato 01 Mart, 2012, 12:55
Jeste, ali Bjaði u Apriliji ima ono ¹to Rosi zahteva od svakog tima - povla¹æen polo¾aj. A Bjaði izgleda ima mali kompleks zvani Rosi...
Od Biaggia je Rossi i ucio kako se to radi...