Glavni meni

Za ljubitelje 4 tocka (malo o tuningu )

Započeo Andjelo, 24 Februar, 2012, 16:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ripley

Treba ne¹to sitno,a dinamitno. Da ti to lepo proda¹ i kupi¹ Clio I 1.8 16v ili jo¹ bolje ako ima negde Williams verziju. Ja sam imao taj motor u 19-tici i drao sam sve zivo na semaforima.

Andjelo

kupicu cim se izvoza sa Korsom ...................

sibin


Andjelo

Citat: sibin poslato 24 Februar, 2012, 21:57
to bi trebalo da se odradi ovako  ;D
doteracu do tebe da zavrsis posao  ;)

sibin

kad odlucis javi posaljem te kod decka sto radi :)

Andjelo

cim skupim koji dinar ...................................

bokilic

ma,,ima tu kod novijih vozila lepa igranka za neko tjuniranje,nije to samo tek tako..
a sto daju pare za auspluh,neide samo on..to bi po meni ipak trebalo malo u kompletu doraditi,vece dizne ,sportski cdi,bla bla...eh lepo zezanje..
vazduh gorivo struja,pomeranje usisavanja to jest faza, hladjenje..ma sve kad saberes igranka bez granice..promena temperature spoljne okoline opet stelovanje..aaa..samo da poludis..
brmmmm

sibin

nitro je definitivno najpovoljniji nacin dobijanja konja nije bas najprakticniji za svakodnevnu upotrebu ali za malo uzitka odlican. kad odlucis da promenis auto skines i premestis na drugi :)

MIGE

ko radi najpovoljnije u beogradu chip(mapiranje)tuning ?

sibin

ja koliko znam http://www.novaspeed.rs/projekti.html    mnogi auto klubovi rade kod decka tipa bmw,alfa romeo,vw klubovi srbije.

Kengur

chip moze da se odradi kod Nemanje u Rakovici(selo) servis Rade...
A hoce momak i da se igra da pravi turbo, bi turbo, sve moze...

Njegova je bila ona 4ka 2.8 bi turbo koju sam spominjao vise puta... Vrh majstor, pogotovo za te stvari, jer to voli....

MIGE

Citat: Kengur poslato 24 Februar, 2012, 23:05
chip moze da se odradi kod Nemanje u Rakovici(selo) servis Rade...
A hoce momak i da se igra da pravi turbo, bi turbo, sve moze...

Njegova je bila ona 4ka 2.8 bi turbo koju sam spominjao vise puta... Vrh majstor, pogotovo za te stvari, jer to voli....
aj ga pitaj kad budes isao do njega,koliko je para za moj auto...peugeot 106 1.4

Kengur

Mogu da ga pitam... Kad sam ga pitao za moju benzinjaru sta je najbolje uraditi, rekao je samo pomeranje paljenja valjda... Ostalo ne vredi...
Kad je rec o malim parama...

MIGE


Kengur

Realno, samo zelDi moze da se iscipuje sa male pare a da da dobar rezultat... Tj turbo dizel... TDI JTD....

sibin

a sto turbo benzinci ne bi mogli :)   atmo benzince ne vredi raditi i bacati bezveze pare.

Kengur

Da i tubaci benz...

Mrzelo me da ispravljam post jbg, isao na tusiranje ... :D

Pre par meseci je taj drugar cipovao S3 2000/2001... Kaze da auto prepada, bez kontrole proklisavanja ga je rizicno voziti...
Sa 209 na 240/250 ks...

SSZGO

1.4 :)

zar nije laks ekupiti pravi auto nego se drkati sa tim glupostima...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Citat: sibin poslato 24 Februar, 2012, 23:03
ja koliko znam http://www.novaspeed.rs/projekti.html    mnogi auto klubovi rade kod decka tipa bmw,alfa romeo,vw klubovi srbije.

Ja bi ih preskocio. Sve ih licno znam. Rale Gumetina se dugo igra sa tim stvarima ali nekako uvek kad sam ja bio prisutan nije mu uspeo da uradi ista. Pri tom uopste nisu naivni sa cenama. Cipovanje kosta 150e.

sibin

svako ima pravo na misljenje ali zavrsava decko i te kako meni je instalirao nitro u auto i tokom tog procesa sam vidjao sta radi. a cena nije 150 moze sa njim da se dogovori, :)