Glavni meni

pomoc oko kupovine motora

Započeo gile74, 24 Februar, 2012, 01:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: gile74 poslato 24 Februar, 2012, 01:51
Evo valjda ce ova slika biti veca [neampojma]
Gile74 je u pravu...na slici je cb1 400....cb 400 super four ima klasican ram dok cb1 400 ima dupleks odozgo,,,,,te cevi sastrane koje se vide su delovi rama i sf ih nema

evo ovde se vide razlice
crveni je cb1 400
crni je cb 400 super four

http://imganuncios.mitula.net/honda_super_four_and_honda_cb_1_93671878957014070.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

meni je ovaj ram odvratan
ko na jebenom banditu

nego nemoj mnogo da se opterecujete to za delove jer izdrzljiv je to motor i male su sanse da mu se pokvari jer je pocetnik i nece se izivljavati a i promenice ga verovatno pet puta pre nego sto mu nesto crkne jer retko ko se na svom prvom motoru dugo zadrzi

goranvojska

a ja se stalno pitam dokle ce da vas boli qrac sta ce ko da vozi.pa nek vozi ko sta hoce za koliko para ima.koji qrac saveti pa ako resi covek sta da kupi kupice i opet ce neko reci da ima za te paremnogo bolje.a i ovi smaraci postavljaju ove smaracke teme ko dve devojcice pred izlazak pa se pitaju koji minic joj bolje stoji.jbg

borkos

Pa dobro covek je pocetnik,hoce da se informise...Sta ima lose u tome?
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

SSZGO

moja dve pare: nikad u teoriji ne bih kupio ovaj motor za 1000e
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

gile74

 [cheers]Juèe bili i videli motor.
Na oko motor jako lepo izgleda ali...
Na motoru treba promenuti prednje izadnje ploèice,lanac i lanèanike , filtere i reparirati karburatore (set za reparaciju 150 e i ima ga u Evropi) [thumb_down]
Tako da se odustalo od kupovine osim ako vlasnik drastièno nesmanji cenu (600e)
©to se tièe postavljanj ovakvih tema mislim da forum i postoji da bi se dru¾ili ,dobro zabavili i razmenili mi¹ljenja.
Pozdrav i hvala na pomoæi. [cheers]

[attachment deleted by admin]

nano


gile74

Reko ja kum je velik èovek ...HAHAHAHA

ЯЭВОЛУТИОН

Ipak je CB1- 400.....kumu je svaki mali kako mi se cini. :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

enduro ili choper je za njega..ovaj bajk je za pekinezere--
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

lepa masina,a kumu kao piletu sise stoji  ;D ;D ;D

frostysrb

Za te pare moze da razmisli i o Suzukiju GS500, Neunistiva sprava, jeftini delovi, za servis samo 2 svecice, 3 l ulja.... A delovi sa custom izgled pasu sa skoro svega ;)
Only bikers understand why dogs throw his head out the window ;)

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Taraba

GS500 jo¹ manji od ovoga. Izgledao bi ovako na njemu
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

Kad si slikao ovo gasu taraba

Taraba

Citat: AndreyRR poslato 28 Mart, 2012, 09:59
Kad si slikao ovo gasu taraba

Joooj brate odrobijaæe te Ga¹a [rofl][rofl][rofl][rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

Ne isplatimu se da ga guze u prdekani  ;D

frostysrb

Ahahahh pa po dimenzijama je isti kao i ona Hondica :) Ali delova ima svugde i NEE kvari se ;)
Only bikers understand why dogs throw his head out the window ;)

CBRR1

za soma evra moze da kupi hromiranu poniku,a delovi,otkud znam...honda 500,moj savet.. [doh]

dunja07

Odlican motor ja ga imam,sve pohvale. Do sada jedini problem bio je oko reglera ali reseno u hodu posto su buksne u dzeku bile u slabijem kontaktu.
Samo gorivo i pun gas!!