Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: dzimika poslato 23 Februar, 2012, 20:22
jel ste primetili koliko se misica zalagalo za mir u svetu a onda se uvek vodili ratovi :D
Zato ja i volim da pi¹em to... :)
Citat: Kengur poslato 23 Februar, 2012, 20:25
Ko bese casti pragnje...?
Pa Goran iz VOjske..... Biæe krkanja..Ja sti¾em prvi da zauzmem mesto... :D
Cave ab homine unius libri

goranvojska

evo da prodje ovo belo pa vas opet javno pozivam na gulas i rostilj kod mene na jezeru i posto je voda odmah tu da oladite te usijane glave a jerej da dodje da osvesta motore.vi placate samo gorivo i sta popijete ostalo je moja briga.

Kengur

Bolje bi mu bilo... Imamo pisani i overeni dokaz.. U suprotnom mu saljemo jednog inspektora... :D

goranvojska


Kengur


AndreyRR

ako bude posla mogu ja koji prozor da napravim ili montiram ako ti zagusti za radnu snagu  ;D ;D ;D ;D

goranvojska

e posto je tako nemoj da neko nije dosao.jerej ce cita kletve za motore da vam se cepaju gume svakih 100km

MILJAN

Citat: Kengur poslato 23 Februar, 2012, 20:30
Bolje bi mu bilo... Imamo pisani i overeni dokaz.. U suprotnom mu saljemo jednog inspektora... :D
Inspektor mu neæe ni¹ta, ali æu da mu maznem jedno belo maèe iz dvori¹ta, pa pod jaknu i na motor pedala ka KV i VB.  Èovek je pro¹log putao imao 8 belih maèiæa..Kao lutke su...
Cave ab homine unius libri

goranvojska

Citat: AndreyRR poslato 23 Februar, 2012, 20:31
ako bude posla mogu ja koji prozor da napravim ili montiram ako ti zagusti za radnu snagu  ;D ;D ;D ;D
sto da ne.da smo mi zivi i zdravi.bice posla samo nes biti nece.

Major


goranvojska


goranvojska


MILJAN

Cave ab homine unius libri

Gavrolini

ja bih vas zamolio da se suzdrite nepotrebnih komentara i da mi ne spamujete temu....xaxaxxaxaxa

goranvojska

posto vas ja pozivam red je da datum skupa sam odredim.posto moraju da padnu konsultacije sa glavnim kuvarom tj mojom dragom zenicom bicete obavesteni posebnom temom.u obavezi ste da 2 dana ne jedete pre okupljanja i zivi i zdravi dodjete i vratite se.

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 23 Februar, 2012, 20:55
ja bih vas zamolio da se suzdrite nepotrebnih komentara i da mi ne spamujete temu....xaxaxxaxaxa
hejteru....

Uploaded with ImageShack.us

UFF

Citat: goranvojska poslato 23 Februar, 2012, 20:05
evo i ja se izvinjavam svakom ko mozda bude uvredjen ovim mojim pisanjem.

evo ja da dam po jedan  [srednjiprst] svima koji su se nasli uvredjenim procitavsi nesto na netu

MILJAN

Citat: goranvojska poslato 23 Februar, 2012, 21:09
posto vas ja pozivam red je da datum skupa sam odredim.posto moraju da padnu konsultacije sa glavnim kuvarom tj mojom dragom zenicom bicete obavesteni posebnom temom.u obavezi ste da 2 dana ne jedete pre okupljanja i zivi i zdravi dodjete i vratite se.
Ne vredi pre Aprila.-.Pa i to je jako rano..Zima... :) Ima vremena da se organizujemo...
Cave ab homine unius libri

goranvojska


goranvojska

ili javite okvirni datum---------priblizno.ja sam spreman ako treba i odmah.jagnje ima prase takodje a vi vidite kako cete.ima materijal i za gulas.