Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: jerej poslato 23 Februar, 2012, 16:06
Citat: Gavrolini poslato 23 Februar, 2012, 15:57
kao prvo izazvan sam, boli me tuki ko se cime bavi ali me nervira kad neko prosipa postenje i jos prosipa pricu kako nesto nije njegovo i kako on od toga nema koristi.
I ajde sve to ali kad neko napise da se suzdrzimo od komentara, a svestan je da je na manijacima i da je zajebancija neizbezna. I sta je drugo ocekivao kad je postavio temu o kazni za neregistrovan auto, nije bilo zle namere u nasim salama ali kad je usledila poruka da se uzdrzimo komentara  i jos posle ma p.m. "koji je moj problem" onda mi je bio pun kurac. Jebe mi se ko je i sta je, kad treba da se proda nesto ondda je brat bajker, a kad treba da istrpi salu onda je svesteno lice i sav fin. I svi oni koji misle da mi je mala kitica mogu slobodno da dodju da je izmere, usnom dupljom.
Da su popovi lopovi ,jesu, ima par izuzetaka ali su retki. Nekad je popu za svecenje vodice bilo dovoljno da daju i dva jajeta a sad vec ima odredjena cena , i to svake godine sve veca, jbg kazu poskupelo gorivo, a ja nisam znao da mu je bog naredio da obilazi kuce kolima.

Ja sam uvek bio spreman na salu i zezanje. Ono sto me je kod tebe iznerviralo je to sto si ti advokat u svakoj temi. Velika razlika je izmedju zezanja i zlonamerne prozivke. Na sve ovo nema vise sta da se kaze jer je isuvise jadno komentarisati.. Ja sam uvek fin za razliku od tebe.. Posto sam uvek na ovom forumu karakterisan kao lopov, iako me niko ne poznaje, zamolicu admine da moj profil ugase. POzdrav i svako dobro pravim ljudima i bajkerima!
E prc- nema ga¹enja!  [dancing] I nemoj da se povlaèi¹... [nono] Ostaj tu i idemo dalje... [cheers] Sad si poèeo kao kad ti neko u pesku ukrade lopaticu, grabuljicu ili koficu pa neæe¹ da se igra¹.. Mene su pojedini frivolni prozivali pa sam im argumentovano odgovorio... Ako èovek ima ne¹to protiv tebe ti ga stavi na "ignore" kao ¹to sam ja uradio i nema nerviranja..
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

alo bre pa kako moze neko sebi da dozvoli da ga neko tamo preko neta nervira,meni je to smesno

Taraba

Ja ne znam ¹to se ljudi primaju na Gavrine komentare... njemu je trip da hejtuje i èeka reakciju. Ako se neko oseti prozvanim - napada dalje.
To je fora iz osnovne ¹kole, ali neki i dalje padaju na to.
Ko se prima - sam je kriv. Meni je ba¹ interesantno da gledam èitam njegove postove i reakcije ljudi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


jevta

Ja sam na ovom forumu motrociklista i ¹ta radim osim toga nije bitno ako sa tim mojim poslom ne mogu da pomognem nekom od motorciklista.
Isto tako mislim da i ostali koji rade neke poslove da bi pre¾iveli ne treba ovde da ih promovi¹u ako sa tim neæe pomoæi ostalima.
Uvek æe biti ljudi koji se nekom sviðaju ,a nekom ne.Uvek æe neko misliti da je ne¹to njegovo pravo ,a neko drugi da treba da ga uputi da to nije njegovo pravo.

Landser


Pedja Varadero

Citat: MILJAN poslato 23 Februar, 2012, 16:13
Citat: jerej poslato 23 Februar, 2012, 16:06
Citat: Gavrolini poslato 23 Februar, 2012, 15:57
kao prvo izazvan sam, boli me tuki ko se cime bavi ali me nervira kad neko prosipa postenje i jos prosipa pricu kako nesto nije njegovo i kako on od toga nema koristi.
I ajde sve to ali kad neko napise da se suzdrzimo od komentara, a svestan je da je na manijacima i da je zajebancija neizbezna. I sta je drugo ocekivao kad je postavio temu o kazni za neregistrovan auto, nije bilo zle namere u nasim salama ali kad je usledila poruka da se uzdrzimo komentara  i jos posle ma p.m. "koji je moj problem" onda mi je bio pun kurac. Jebe mi se ko je i sta je, kad treba da se proda nesto ondda je brat bajker, a kad treba da istrpi salu onda je svesteno lice i sav fin. I svi oni koji misle da mi je mala kitica mogu slobodno da dodju da je izmere, usnom dupljom.
Da su popovi lopovi ,jesu, ima par izuzetaka ali su retki. Nekad je popu za svecenje vodice bilo dovoljno da daju i dva jajeta a sad vec ima odredjena cena , i to svake godine sve veca, jbg kazu poskupelo gorivo, a ja nisam znao da mu je bog naredio da obilazi kuce kolima.

Ja sam uvek bio spreman na salu i zezanje. Ono sto me je kod tebe iznerviralo je to sto si ti advokat u svakoj temi. Velika razlika je izmedju zezanja i zlonamerne prozivke. Na sve ovo nema vise sta da se kaze jer je isuvise jadno komentarisati.. Ja sam uvek fin za razliku od tebe.. Posto sam uvek na ovom forumu karakterisan kao lopov, iako me niko ne poznaje, zamolicu admine da moj profil ugase. POzdrav i svako dobro pravim ljudima i bajkerima!
E prc- nema ga¹enja!  [dancing] I nemoj da se povlaèi¹... [nono] Ostaj tu i idemo dalje... [cheers] Sad si poèeo kao kad ti neko u pesku ukrade lopaticu, grabuljicu ili koficu pa neæe¹ da se igra¹.. Mene su pojedini frivolni prozivali pa sam im argumentovano odgovorio... Ako èovek ima ne¹to protiv tebe ti ga stavi na "ignore" kao ¹to sam ja uradio i nema nerviranja..

ha ha bas tako Miljane,u principu retko se javljam i mesam u necije prozivke ali pojedinci bi ipak malo trebali da pre pustanja jezika u pogon ukljuce mozak

UFF

Citat: Taraba poslato 23 Februar, 2012, 16:26
Ja ne znam ¹to se ljudi primaju na Gavrine komentare... njemu je trip da hejtuje i èeka reakciju. Ako se neko oseti prozvanim - napada dalje.
To je fora iz osnovne ¹kole, ali neki i dalje padaju na to.
Ko se prima - sam je kriv. Meni je ba¹ interesantno da gledam èitam njegove postove i reakcije ljudi.

google translate na ovo kaze da je gavra jos uvek u osnovnoj skoli  [rofl] [rofl] [rofl]

Veljko79

VIDIM DA JE OVDE SITUACIJA MALO NAPETA , PA POSTO RADIM U LAZI  NA PSIHIJATRIJI VIDIM DA JE SVIMA POTREBAN BAR 1 LEP SUNCAN DAN DA SE MALO IZDUVAMO NA SVOJIM MASINAMA

Taraba

Citat: UFF poslato 23 Februar, 2012, 17:07
Citat: Taraba poslato 23 Februar, 2012, 16:26
Ja ne znam ¹to se ljudi primaju na Gavrine komentare... njemu je trip da hejtuje i èeka reakciju. Ako se neko oseti prozvanim - napada dalje.
To je fora iz osnovne ¹kole, ali neki i dalje padaju na to.
Ko se prima - sam je kriv. Meni je ba¹ interesantno da gledam èitam njegove postove i reakcije ljudi.

google translate na ovo kaze da je gavra jos uvek u osnovnoj skoli  [rofl] [rofl] [rofl]

Ma ¹ta google zna gde je Gavra. Polovinu vremena ni Gavra ne zna gde je Gavra [rofl]
On je jedan od onije tatuviranih drogiranata iz Braderhood-a  [zvizdi]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

Citat: Veljko79 poslato 23 Februar, 2012, 17:16
VIDIM DA JE OVDE SITUACIJA MALO NAPETA , PA POSTO RADIM U LAZI  NA PSIHIJATRIJI VIDIM DA JE SVIMA POTREBAN BAR 1 LEP SUNCAN DAN DA SE MALO IZDUVAMO NA SVOJIM MASINAMA

aj sredi nesto preko veze  ;D ;D ;D

Gavrolini


El Jefe

Ne gledaj sta pop radi nego slusaj sta pop prica
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Da se razumemo, ne mirisem bas popove....Ali nek estvari su cak i kod njih dobre....recimo Crna Reka i lopata....ali naravno sve sto je dobro ima neku zvrcku, il je nemoralno, il nelegalno ili goji....jos samo da se izvinem onima koji bi mogli da se nadju uvredjenim......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

opet kazem da je sneg kriv za sve.svako ko zna razliku izmedju monastva i svestenstva zna o cemu pricam tj da gavrina nije na mestu i sve sto je rekao mislim da je malo preterao.i zamolio bih clanove da ne komentarisu one clanove koje licno nisu upoznali i neznaju se bar onoliko koliko traje da se popije jedno pivo.sve ovo virtuelno je sranje i po meni treba da sluzi za zezanje a ne kao neki strasni sud a i kao mogucnost da se nekom pomogne a ne odmogne.jerej treba da to iskulira a ti brate gavro stani malo na loptu pa svi smo ljudi majku mu ajde sad posto je sneg da se poubijamo ako nemozemo da vozimo.kad bude +35 ovo kad procitate bice vam smesno jbg.

goranvojska

evo i ja se izvinjavam svakom ko mozda bude uvredjen ovim mojim pisanjem.

MILJAN

I ja se izvinjavam i zala¾em za mir u svetu [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav]
Cave ab homine unius libri

AndreyRR


dzimika

jel ste primetili koliko se misica zalagalo za mir u svetu a onda se uvek vodili ratovi :D

Kengur