Glavni meni

Felna stigla

Započeo MAGNUM, 21 Februar, 2012, 12:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

toooooooooooo
da li si bajkom  dole

MAGNUM

autom idem sa klincima,radije bih se ovde vozao al jbg.u solunu æu da vidim neki far i korman ili rajzere,videæu ¹ta ima.pozdrav svima...
Mk S P I D

MAGNUM

Mk S P I D

dr32

Obo¾avam ovakve teme. Samo napred.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

MAGNUM

Mk S P I D

Dutchman

Svaka cast na projektu . Pa dobro da ga prodash i da napravish josh mnogo komada ...

Stil i lichni pechat na  stranu , ja bi uvek sa auto felnom ishao na monofork , ali kad si tu gde si moj predlog je da napravish zichanu felnu sam , oko 150e ce te izaci a mozda i manje ako imash svoje strugare , kupi felnu za 30-50 evra , odseci srve na strugu i doteraj ivicu , na podeonom aparatu izbushi rupe , mada sam gledao da ljudi urade podelu sa shnajderskim metrom , kasetu ili srce napravish na strugu a zbice uzmesh fazon od tomosa samo stavish 4 puta vishe em je lepshe kad su guste em ce da trpe bolje tezinu , balansirash kod majstora za bicikle ili josh bolje njih prevarish da ti upletu felnu . jedina razlika u odnosu na one od 1700$ je shto necesh hromirati a ilepshe da rub bude crn a moze i da se polira ... eh da mora unutrashnja to sam baboravio totalno .... hahhah ili da se rade gumice i bla bla bla al to se onda ne isplati.

DebeliZmaj

Dutchman-a sam upoznao u skroz drugoj prichi ( 4x4 )
i jako pedantan lik.
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell